Pánská top a signature vůně

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

L von James
Parfémová maniačka 843 příspěvků 19.08.15 22:49
Pánská top a signature vůně

Hledám už chvíli nějakou svoji top, signature vůni, či více vůní, do chladnějších a teplejších dnů, či na večer. Já, 26letý muzikant, co se rád baví po večerech i přes den, chodí hodně do společnosti mezi lidi a vcelku rád nakupuje. Do jisté, snad zdravé míry sebevědomý, samolibý a cílevědomý hledám něco neotřelého, netuctového, finančně do 1500, max do 2000. před čím si každý, respektive každá sedne na prdel a vzbudí to v ní zvědavost, co to může být za vůni. Takže co poradíte? :think: :mrgreen:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Jedi
Nevyléčitelná závislačka 1152 příspěvků 19.08.15 23:58

Koukni mi na poličku… a když si nevybereš, tak tu máš, co ještě na polici nemám

Egoiste cologne concentree
Idole
Black oud Lm Parfums
Rosam
back 2 black
Iris nazarena
sel marine
C for men of Clive Christian
carnal flower
Artisan all oud

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 52 parfémů

L von James
Parfémová maniačka 843 příspěvků 20.08.15 09:21

@Jedi Určitě ty vůně na poličce, i tady splňují finanční limit? :)) Idole by měl být podobný Bentley for men intense, viz polička. Artisan- Al Oudh s Mechant Loup jsem si objednával vzorek, ale jelikož mi volali, že na mě nezbyla vůně Yves Saint Laurent- la nuit de l ́homme le parfum, tak jsem objednávku zrušil, včetně vzorků, ale teď koukám, že se o jedné vůni zmiňujete, jestli teda za to stojí. Jinak Vaše vůně nejsou zase nějak nejlépe sehnatelné koukám:)) Nějaké lépe dostupné vůně, popřípadě alternativy těch Vašich, ale lépe sehnatelné prosím?

L von James
Parfémová maniačka 843 příspěvků 20.08.15 09:24

Zapoměl jsem zmínit v tématu, že nestojím o nic starosvětského :)) Něco novodobější, originální, ležérní a zároveň luxusní, po čem se každý otočí. Jo, a Opium už je na cestě, bohužel jen EdT :think: :palec: :mrgreen:

Madelane
Parfémová maniačka 602 příspěvků 20.08.15 11:26

@Lukoslav Oud je na mužoch, ktorí ho unosia, mimoriadne sexi a navyše pomerne výstredný, v našich zemepisných šírkach ešte. Čo tak sa pozrieť po nejakej arabke za pár kaček? El Nabil-ove oudy sú celkom podarené, ak neprekáža olejová forma. Prípadne Lutensova Serge Noire. Vojde sa do limitu a máloktorú ženu nechá chladnou :mrgreen:

Na poličce 50 parfémů 11 miniatur 27 odstřiků 208 vzorků V tužebníku 7 parfémů

L von James
Parfémová maniačka 843 příspěvků 20.08.15 12:22

@Madelane Z těch arabských bych chtěl vyzkoušet Rena parfumes- Kabul, pokud to spl%nuje požadavky a Arabian Oasis- Al Raaqi. Na ten Oudh od Artisana, nejsou všude kladné recenze :// Serge noire ozkoušené nemám, ale dost jsem o ní slyšel. Není tam podobnost, aspoň vzdálená s Issey Miyake- Nuit dIssey? Ještě bych rád zkusil, někde jsem četl Montale- Patchouli leaves a již zmíněný Mechant Loup od Artisana. Mé parfémy na poličce + Opium, které příjde. Jinak bych rád ještě nějaký svěží či zemitý vetiver, líbivý v rámci daných financí, jinak budu rád za každou radu a tip :))

kamooo
Nevyléčitelná závislačka 1847 příspěvků 20.08.15 13:16

@Lukoslav Vaše zadanie by možno splnilo toto:

TOBACCO BLAZE (Rasasi)
DIOR HOMME PARFUM (Dior)
COLONIA LEATHER EAU DE COLOGNE CONCENTRÉE (Acqua di Parma)

Ale najlepšia rada = vyskúšať.

;)
Na poličce 206 parfémů 14 miniatur 35 odstřiků 162 vzorků V tužebníku 7 parfémů

L von James
Parfémová maniačka 843 příspěvků 20.08.15 13:49

@kamooo Je velký rozdíl mezi Dior homme parfum a Dior homme intense prosím? Zbylé vůně nemám ozkoušené.

kamooo
Nevyléčitelná závislačka 1847 příspěvků 20.08.15 14:24

@Lukoslav Je. Dior Homme Parfum je príkladne zostavený. DNA Dior Homme tam je, ale parfum je taký chlapskejší a tá výdrž a projekcia. Závideniahodná :potlesk: .

;)
Na poličce 206 parfémů 14 miniatur 35 odstřiků 162 vzorků V tužebníku 7 parfémů

L von James
Parfémová maniačka 843 příspěvků 20.08.15 15:13

@kamooo A další typy prosím máte, co by to splňovaly? Ikdyž už něčím disponuji, tak pořád nemám ty top, co se týče na léto svěží, citrusové, lehké, tak květinové na příležitost, orientální i tajemné až temné, melancholické do podzimního počasí tak i něco na zimní období. Řekl bych, že jsem dost náročný, hledat budu dlouho a jen tak s něčím se nespokojím. Plus, aby to splňovalo výše stanovená kritéria :))

Madelane
Parfémová maniačka 602 příspěvků 20.08.15 15:53

@Lukoslav s pánskymi vôňami žiaľ neporadím. Rozhodne to chce skúšať a skúšať… Je to príjemná a nekonečná činnosť :mavam:

Na poličce 50 parfémů 11 miniatur 27 odstřiků 208 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Jedi
Nevyléčitelná závislačka 1152 příspěvků 20.08.15 18:54

@Lukoslav

Bentley for men Intense jsou s Idole podobné jen vzdáleně a jen v určité fázi.. osobně z Idole cítím chlast… takže nějaké chlastové koňakové, rumové vůně jsou podobnější..

Nemám alternativy. Beru vždy jen tu, co se mi líbí.

Serge Noire není vůbec podobná s Issey Miyake… mám na ni i ohlasy, že voní jak vonné tyčinky.

L von James
Parfémová maniačka 843 příspěvků 20.08.15 20:12

@Jedi Každopádně na takové vůně teď nemám finance, pokud tedy některé z Vámi zmiňovaných vůní splňují finanční limit a i tak, tyto vůně nemám kde ozkoušet ://

Jedi
Nevyléčitelná závislačka 1152 příspěvků 20.08.15 20:16

@Lukoslav Pokud se bavíme o cenovce celých flakonu do 2000,–

Tak to máme z mých:

Egoiste
Fahrenheit (Absolute)
DG pour homme
Kabul
Opium EdP
Red Vetyver
Serge Noire
Terre Parfum
Eau de Campagne
Pure Malt Creation
:P

L von James
Parfémová maniačka 843 příspěvků 20.08.15 21:14

@Jedi Dost lidí mě doporučovalo Egoiste Platinum, je v těch vůních velký rozdíl? Na Opium čekám, ale bohužel jen EdT koncentrace. S Hermesem jsem si nějak vůbec nesedl, to se bude asi týkat i Montale, páč jsi jsou prý dost podobné.. Kolik stojí prosím ten Idole a koukám na By Kilian. Plus, nějaký dobrý vetiver do té ceny?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist