Pánská vůně á la Cacharel Amor Amor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sachil
Nováček 4 příspěvky 28.05.10 23:32
Pánská vůně á la Cacharel Amor Amor

Zdravím. Prakticky celý život nemůžu narazit na pánskou vůni, která by se mi zalíbila. Vadí mi zápach citronu a octa, prostě cokoliv kyselého. U žen mě neskutečně přitahuje Cacharel Amor Amor, koupil jsem jí přítelkyni a když se s ní nastříká, jsem z ní celej hin:-) Nejradši bych se jí voněl sám. Pánský Cacharel Amor se mi nelíbí vůbec. Existuje nějaká podobná, hodně přitažlivá pánská vůně? Něco jako Amor Amor s kusem dřeva, ale aby se to hodilo pro blonďáka. Zkoušel jsem třeba YSL Opium, ale připadal jsem si jednak jako mohamedán, a jakoby mi tam něco chybělo, nějaká jiskra..nějak mě ta vůně dusí, jakoby byla prašná.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

starfleet
Znalkyně 281 příspěvků 29.05.10 02:50

No hele, ale neříkej, že ve všech vůních je zápach citrónu, nebo něco kyselýho… :?:

Btw. jak se pozná vůně pro blonďáka? :)

Co třeba něco typu Joop Homme? :wink: (Teda ne, že bych rozuměl blonďákům, ale určitě není kyselá…)

Na poličce 43 parfémů 8 miniatur 2 odstřiky 28 vzorků V tužebníku 1 parfém

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 29.05.10 10:01
sachil píše:
Zdravím. Prakticky celý život nemůžu narazit na pánskou vůni, která by se mi zalíbila. Vadí mi zápach citronu a octa, prostě cokoliv kyselého. U žen mě neskutečně přitahuje Cacharel Amor Amor, koupil jsem jí přítelkyni a když se s ní nastříká, jsem z ní celej hin:-) Nejradši bych se jí voněl sám. Pánský Cacharel Amor se mi nelíbí vůbec. Existuje nějaká podobná, hodně přitažlivá pánská vůně? Něco jako Amor Amor s kusem dřeva, ale aby se to hodilo pro blonďáka. Zkoušel jsem třeba YSL Opium, ale připadal jsem si jednak jako mohamedán, a jakoby mi tam něco chybělo, nějaká jiskra..nějak mě ta vůně dusí, jakoby byla prašná.

tak proč nepoužíváš ten dámskej, když se ti líbí?  8)

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 29.05.10 14:15
FlirtBoy píše:
sachil píše:
tak proč nepoužíváš ten dámskej, když se ti líbí?  8)

přesně totéž mě napadlo 8)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 29.05.10 14:47

Dámský Amor jsem měla. To je červené ovoce, sladkost a zpočátku je malinko umělý. Předpokládám tedy, že hledáš ovocnou sladkou vůni. Z dámských bych Ti doporučila Tumulte, z pánských nevím, zkoušel jsi Amen (ten příliš neznám, ale kyselý by neměl být)?

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4616 příspěvků 29.05.10 22:03

V pánských vůních nemám žádný systematický přehled, ale pár jich používám a z žádné z nich není cítit ocet ani citron - Thrill Man (Joop!), Jump (Joop!), Wolfgang Joop, Body Kouros (YSL), Obsession for Men (Calvin Klein), Obsession Night for Men (Calvin Klein), Man (Calvin Klein), Fever for Men (Céline) a nedávno jsem dostala odstřik Tumulte pour Homme (Christian Lacroix). Všechno jsou to více či méně sladké vůně (snad kromě Fever, ta je výrazně kadidlová), žádná z nich není kyselá. Nevím, jestli se hodí pro blonďáky, ale některé by třeba za zkoušku stály.

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 29.05.10 23:41

Já DOUFÁM,že kategorie,blonďák blondýna,černý černá,zmizela navždycky v propadlišti dě­jin.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

starfleet
Znalkyně 281 příspěvků 30.05.10 00:07
:wink: 8)
Na poličce 43 parfémů 8 miniatur 2 odstřiky 28 vzorků V tužebníku 1 parfém

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 30.05.10 03:04
Myskamauska píše:
Já DOUFÁM,že kategorie,blonďák blondýna,černý černá,zmizela navždycky v propadlišti dě­jin.

co je na nich špatného? :lol:

třeba já jsem plavovlásek řízlý asiatem a nestydím se za to… :D

a taky je pravda, že hodně lidí tvrdí, že třeba Kouros se hodí spíš k tmavším typům (samozřejmě je to individuální, ale tohohle hodnocení jsem si všiml, ostatně kdysi tu i někdo zmiňoval, že to je oblíbená vůně potomků jednoho ještě ne tak dávno kočovného etnika) :lol:---a ten Kouros určitě nebude jediným parfémem, který si lidé asociují s tím či oním vzhledem jejich nositele…

tedy nechápu, proč by ty kategorie měly zmizet :conf:

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 30.05.10 16:16

mě taky hned než jsem si přečetla vaše příspěvky napadl pánský Joop!

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 30.05.10 23:18
FlirtBoy píše:

co je na nich špatného? :lol:

no… když mi prodavačka dlouze vysvětluje, že ten Joop Femme nemám ani zkoušet, protože by na mě byl moc těžký a vnucuje mi jablkovou kostku od Givenchy, která ke mně půjde mnohem líp :mrgreen:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 31.05.10 05:15

prodavačky jsou kapitola sama pro sebe :lol:

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 31.05.10 06:02

Vyzkoušej dámský Amor Amor na sobě, jak ti sedne. Tady je myslím dost dam, které nosí i pánské vůně, když jim sedne.

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 51 parfémů

sachil
Nováček 4 příspěvky 31.05.10 13:11

Děkuji vám za reakce. Tak předně, myslím si, že pro mě jako pro blonďáka nejsou moc vhodné orientální vůně, ani se mi moc nelíbí. A citron nebo ocet bohužel cítím z velké většiny pánských vůní, které nejsou moc těžké - ty mě totiž zase uspávají. Dámský Amor Amor se mi líbí, i když si ho dám na sebe, ale přijde mi, že tahle vůně je prostě hodně sladká pro chlapa a taky se chlapům líbí, měla by totiž obsahovat feromony. Jakmile jsem s ní někam vlezl, tak chlapi zbystřeli a čuchali ke mě, zatímco ženy to nechalo chladnými:-)

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 31.05.10 18:29

řečem o feromonech moc nevěřím :conf: Přijde mi logické, že ženská vůně se mužům líbila, byť na muži. Mmch představa, že muž kamsi vejde, seběhnou se muži a očichávají ho ...... :lol: :lol: :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist