Pánská vůně pro "dámu":)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barbara  06.05.07 23:55

Kterou pánskou vůni byste používaly i pro sebe? A voní na vás pánsky?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 07.05.07 20:33

CK - Crave, používá ji partner, je v ní k sežrání, je možná spíš unisexová, docela jsem se divila že se mu líbí, ale jinou nechce. Občas si ji na sebe taky šplíchnu, ale když jsem to udělala poprvé, byla jsem trochu zděšená, že se na mě rozložila víc „pánsky“ než na miláčkovi, ale stejně je úžasná a když mám náladu, tak se s ní navoním.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 08.05.07 00:48

Nature Millenaire pour Homme od YR, Tumulte Homme od Lacroixa mam, kludne by som nosila aj Eau Noire od Diora a Dior Homme, Eau Sauvage, Guerlain Vetiver… Nevonaju na mne pansky. Ked sa vona oddeli od obalu a marketingu tak sa casto ukaze, ze delenie voni pre pohlavia nema zmysel.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 08.05.07 09:07

Mně se líbí Lalique Homme a L.H. Equus, brala bych obě. Mám odstřik Bvlgari Pour Homme Soir a občas ho nosím. A ještě Terre d'Hermes a Dolce & Gabbana Pour Homme.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kristina  08.05.07 09:28

Moje dcera nosila Higher Energy od Diora a moc jí slušel, byl na ní svěží, dívčí, vůbec nebylo nápadné, že je pánský.

PetraSK Košice  08.05.07 14:48

Zas neviem, aké mám heslo, takže som príhlásená takto :).moja mamka používala dlhodobo D&G pour Homme a mala s ňou veľký úspech, ľudia ju zastavovali a pýtali sa, čím tak krásne vonia, uvažujem, že si ju tiež kúpim. Pánks na nej nevoňala, voňala jemne, drevito a neskutočne zmyselne. Inak milujem CK Be, je to síce unisex, ale podľa mňa ide do pánska rozhodne viac ako jej sestra CK One, CK Be milujem, je neskutočne sexy a cítim sa v nej veľmi príjemne

Jana
Učednice 141 příspěvků 08.05.07 18:55

Já občas manželovi kradu Dolce & Gabbana Pour Homme nebo Glacier (to je výrobek Oriflamu, taková ledově svěží vůně). Pánskou vůni jsem si ještě nekoupila, ale těmi výpůjčkami si občas udělám radost. Z unisexových vůni se mi líbila CK one (CK be musím zkusit), Gaultier2 a samozřejmě Nil

Na poličce 28 parfémů 8 miniatur 17 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 14 parfémů

Pet  30.08.07 12:50

U mě je to tak, málo která dámská vůně mi sedí, ty přeslazené vanilkové driáky nejsou ono. Uvažuji o vůních od Bvlgari - BLACK nebo Pour Homme Soir.

Zdenka  12.10.07 14:02

Tak moje maminka si vybrala pánskou MEXX Fly High Man. Chtěla něco svěžího, ale výraznějšího. Tohle bylo přesně ono, svěží citrusovo-dřevitá vůně, já bych napoprvé ani netipovala, že to je pánská voňavka. (A musím říct, že i když to je střední cenová třída, tak teda výborně drží. Maminka tvrdí, že ji ze sebe necítí, ale já jsem ji z ní cítila celý den). Jen ta prodavačka se na nás dívala dost divně…

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 12.10.07 17:22

Já používala Le Mâle od Jean Paul Gaultier, pak tygrovanou Dolce Gabbanu, samozřejmě Nil, i když ten bych na chlapovi asi nerozdýchala, líbí se mi CK Scene.

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Pet@  27.10.07 12:42

Tak já jsem podlehla pánskému Yves Saint Laurent Body Kouros, snad si ho koupím i pro sebe. To stejné je JPG - La Male, měla jsem pro přítele vzorek, ale používám ho sama. Ještě se na mě pěkně rozkládá Armaniho Emporio (černý flakonek-nevím název). A to mám ráda spíše jemnější vůně typu Lacoste pour Femme, Armani Sensi White N., Joop Jette atd.

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 29.10.07 14:37

Guerlain Vetiver, docela vážně o něm uvažuju. A pak samozřejmě Nil, ale ten si na chlapovi nedokážu představit.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 29.10.07 15:20

Creed Himalaya, na pánské vůně moc nejsem, ale tato je dost dobrá, jemná, svěže bylinková, tu bych i nosila.

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Petrun
Učednice 48 příspěvků 08.11.07 11:49

Carolina Herrera 212 Sexy Men - úchvatná, ale raději bych ji asi používala sama:-)

Na poličce 50 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Irena  08.12.07 14:52

Mě se líbí Guerlain Habit rouge. Voní jako dřevitější, méně vanilkový Shalimar. Na kůži nemám vyzkoušeno, protože není nikde k oňufání, ale tuším, že by to mohlo být na ženě ohromně přitažlivé. V mládí jsem tatínkovi kradla Chanel Egoiste, až nakonec podlehl a daroval mi ho s tím, že mi stejně sluší víc :rolleyes:. Ovšem pozor: tatínkovi připadalo balení bez rozprašovače nepraktický, a tak Chanel přelil do starýho maminčina rozprašovače od Lybaru! Ještě teď si pamatuju, že flakon na povrchu trochu lepil. Tatínek holt nebyl žádnej snob :lol:.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist