Panska vune s extra vydrzi

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

YNKE
Nováček 7 příspěvků 29.05.13 14:42
Panska vune s extra vydrzi

Dobry den,

dlouho hledam pansky parfem pro muze, ktery je citit i na druhy den. Existuje nejaky takovy? Nemusi byt od extra zname znacky. Chci jenom aby velmi dlouho vydrzel. Nejlepe i do druheho dne. Existuje takovy?

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Rasputin
Učednice 249 příspěvků 29.05.13 15:52

@YNKE Do druhýho dne těžko. Ale takovej Montal Red Vetyver celej den drží určitě.

Na poličce 37 parfémů 22 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

LVXifer
Znalkyně 464 příspěvků 29.05.13 15:54

dobra vona by mala byt ako dobra kniha,alebo film.mala by zacat aj skoncit,kedy treba.ale na konkretnu otazku,konkretnu odpoved.ziadnu taku nepoznam.mozno JOOP HOMME na mne vydrzal aj po sprche do druheho dna.a to nie je vitazstvo,kto tuto vonu pozna. ak mas rad sladke pachy,skus.

Na poličce 26 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 4 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21119 příspěvků 29.05.13 16:06
@LVXifer píše:
dobra vona by mala byt ako dobra kniha,alebo film.mala by zacat aj skoncit,kedy treba.ale na konkretnu otazku,konkretnu odpoved.ziadnu taku nepoznam.mozno JOOP HOMME na mne vydrzal aj po sprche do druheho dna.a to nie je vitazstvo,kto tuto vonu pozna. ak mas rad sladke pachy,skus.

Joop! Homme, to je patrně samostatná kapitola.
Určitě oplývá atributy, které jsou nedostižné, včetně té růžové barvy. :lol:

Na poličce 622 parfémů 130 miniatur 657 odstřiků 989 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21119 příspěvků 29.05.13 16:13

Další netvor, bolehlav a nádherná vůně po 12. hodině od aplikace dne by mohl být Muglerův A * Men. :mrgreen:

Na poličce 622 parfémů 130 miniatur 657 odstřiků 989 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Rasputin
Učednice 249 příspěvků 29.05.13 16:15

@Frantatata

Však jo, na tu jsem zapomněl.

xblok
Učednice 96 příspěvků 29.05.13 17:15

Pokud jde o dlouhou výdrž a současně má být vůně nositelná, mohu z vlastní zkušenosti doporučit (některé) parfémové oleje El Nabil.
Před časem jsem zkusil současně na ruku Oud Black a Amber of Yemen (a ještě tam přidal malinko Musc Santal :-) ) a vznikla pro můj nos lahodná kombinace, lepší než kterákoliv z jednotlivých vůní samotných. Z rukávu flanelové košile, kterou občas nosím na doma když je mi chladno, jsem tu vůni cítil velmi zřetelně ještě asi po týdnu. A věřím, že kdyby se ta košile nevyprala, tak bude cítit ještě mnohem déle.
Ale zase nutno říct, že takovou vůni vnímám spíš jako velmi příjemnou aromaterapii na doma než že bych s ní vyrazil někam mezi lidi, na to je dost exotická.
Nicméně takový Musc Khalifa pro mě reprezentuje hlavní akord z Terre d'Hermes, tedy vůni pro mě jednu z nejlepších, velmi mužnou a v našich poměrech nositelnou. A výdrž má taky velmi dobrou.

Mimochodem, samotný Terre d'Hermes (pure perfume) má na mně výdrž taky velmi dobrou, ale jestli do druhého dne, to si netroufám tvrdit.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21119 příspěvků 29.05.13 18:47

Vůbec bych tady ty arabky nepočítal, jdou stranou, neb používají olej.

Z „mých bohatých zkušeností idiota“:

YSL: M7 (nemyslím to „šidítko“ z roku 2007)
Ted Lapidus: Lapidus Pour Homme
YSL: Kouros
Dior: Fahrenheit/Ab­solute/32
YSL: Opium Pour Homme EDP
Lalique: Encre Noire
Christian Dior: Dior Homme Intense
YSL: Rive Gauche PH
Chanel: Égoïste
Versace: Dreamer
JPG: Le Mâle

Rasputin
Učednice 249 příspěvků 29.05.13 19:18

Encre Noir moc dlouho necítím, ale docela slušnou výdrž má i Van Cleef & Arpels Tsar, přežije i osmihodinový pobyt vedle fanatického kuřáka.

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21119 příspěvků 29.05.13 19:33

@Rasputin
To je zcela běžný jev, že vůně na sobě nevnímáme, ale jaksi „jsou, trvají s námi“, cítí je ostatní…

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21119 příspěvků 29.05.13 19:36
@YNKE píše:
Dobry den,dlouho hledam pansky parfem pro muze, ktery je citit i na druhy den. Existuje nejaky takovy? Nemusi byt od extra zname znacky. Chci jenom aby velmi dlouho vydrzel. Nejlepe i do druheho dne. Existuje takovy?

Někdy stačí či pomůže k synergickému efektu postříkat oblečení.

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 29.05.13 21:55

Rive Gauche

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Clarisse
Parfémová maniačka 617 příspěvků 30.05.13 06:35

Ne sice do druhého dne, ale troufám si říct, že celý den určitě. Joop Nightflight Nádherná vůně, kupovala jsem jen podle recenzí a naprosto jsem se trefila .

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Rasputin
Učednice 249 příspěvků 30.05.13 07:47
@Frantatata píše:
@Rasputin
To je zcela běžný jev, že vůně na sobě nevnímáme, ale jaksi „jsou, trvají s námi“, cítí je ostatní…

To jo, já jen, že jiné ze sebe cítím déle i já sám, Encre Noir má docela razantní nástup a rychlý ústup, ale je zase pravda, že z klopy saka jsem ho cítil i druhý den.

LVXifer
Znalkyně 464 příspěvků 30.05.13 11:26

encre noire je specificky tym,ze akoby zmizol do hodiny,ale v urcitych intervaloch sa vracia po cely den.aplikujem vzdy dva-tri streky,ale drzi cely den s malou projekciou,ale o to tu ide.a ano,na koseli ho citim aj tyzden.
P.S.moj atomizer funguje mizerne,akoby maly chlapec mocil proti vetru.mam v zasobe aj druhu flasu,detto.

Na poličce 26 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 4 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist