Pánské Kenzo Power

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 17.09.08 15:27
Pánské Kenzo Power

Co říkáte na tuto, prý pánskou, vůni? Mě se podle letmého vyzkoušení zdá být hodně citrusová a spíš dámská, možná unisex, ale výhradně pánská se mi nezdála, máte to taky tak některá?

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Reakce:

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 17.09.08 15:58

Nelíbí se mi vůně ani flakón, který mi připomíná turistickou láhev na vodu zn.SIGG :?

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 17.09.08 18:33

Jé, ale ty jsou zrovna prima lahve Sigg. U nás je má celá rodina vč.dětí. Mě se vůně celkem líbí, jako jedna z mála od Kenza.

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 21.09.08 22:48

Pěkná, dokonce jsem si ji v parfumerii spletla s dámskou;-)

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1065 příspěvků 22.09.08 10:47

prisla mi dost silna.. po pociatocnom vyprchani akoby „kremova“ trosku silnejsia, ale priatelovi sa pacila, on ma rad vone takehoto typu..a mu aj sedia..

Na poličce 4 parfémy 30 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist