Pánské parfémy Cuba

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

betana
Nováček 5 příspěvků 08.02.13 21:46
Pánské parfémy Cuba

Ahoj všem,
před delší dobou jsem v zapadlé drogerce koupila manželovi vůni Cuba (nevím jakou :roll: ). Nijak zvlášť nedržela, ale byla velmi zajímavá a moc se mi na něm líbila.
Ráda bych ji pořídila znovu, kde ji ovšem očichat a koupit? Na netu vypadají flakonky podobně a popisky a hodnocení nejsou obsáhlá. Poradí někdo? :think:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 1 odstřik 8 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

macko.pu
Nevyléčitelná závislačka 1637 příspěvků 09.02.13 08:00

Royal (M) (one millon)
BLUE (M) (CK One - Calvin Klein)
GOLD (M) (Le Male - JPG)
RED (M) (Must - Cartier, London - Burberry, Havana - Aramis)
ORANGE (M) (Dunhill Desire, Lui - Rochas)
BLACK (M) (Azzaro)
BROWN (M) (Herrera Men)
GREEN (M) (Boss Classic)
GREY (M) (Eternity - Calvin Klein)
HOLLYWOOD (M) (Boss Soul)
HOLLYWOOD (F) (Curious - Britney Spears)
LAS VEGAS (M) (Boss Red)
LAS VEGAS (F) (Amor Amor - Cacharel)
MIAMI (M) (Lacoste Grey)
MIAMI (F) (Light Blue - D&G)
NEW YORK (M) (Polo Blue - Ralph Lauren)
NEW YORK (F) (Angel - Thierry Mugler)
COPA CABANA (M) (Armani Code Homme)
COPA CABANA (F) (Armani Code Femme)
CARNAVAL (M) (Ferrari Black)
CARNAVAL (F) (Euphoria - Calvin Klein)
CACTUS (M) (Swiss Army Homme)
CACTUS (F) (Paris Hilton Classic)
MAYA (M) (Perry Ellis 360)
MAYA (F) (Perry Ellis 360)
YES WE CAN (M) (Euphoria - Calvin Klein)
YES WE CAN (F) (Euphoria - Calvin Klein)
SI PODEMOS (M) (Swiss Army Homme)
SI PODEMOS (L) (Juicy Couture)
JUNGLE SNAKE (F) (Romance - Ralph Lauren)
JUNGLE TIGER (F) (Gaultier Femme, Poeme - Lancome))
JUNGLE ZEBRA (F) (J'Adore - Dior)
HEARTBREAKER (F) (Ed Hardy - Christian Audigier)
PRESTIGE (M) 90 ML (A Men - Thierry Mugler)

tu sú takmer všetky cuby a vône, na ktoré sa podobajú…tie, čo som skúsil,(gold, red a orange) sú fakt super…príliš lacná cena vždy odradzuje, ale v tomto prípade sa toho netreba báť… :potlesk: :potlesk: :potlesk:
a zaujímavosť, čo som sa teraz dočítal, gold, aj prestige boli (že vraj) vytvorené ešte pred Le Male, ev. A Men :roll:

Příspěvek upraven 12.02.13 v 17:11

Na poličce 128 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

d1x
Učednice 68 příspěvků 09.02.13 08:50

njn…su to kopirajty popularnych voni. Obecne sa za velmi vydarenu povazuje gold,cize kopia Le Male, podla mna mozno az lepsia, az na tu samozrejme neskryvajucu sa syntetickost a slabsiu vydrz. Take 3/4 hodky ale vydrzi.
Prijemne rano.

Na poličce 49 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

betana
Nováček 5 příspěvků 09.02.13 09:50

Díky, díky, díky za vyčerpávající odpověď Macku. pu i doplnění dx1. :palec: Myslím, že s výběrem už nebude nejmenší problém. :dance:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 1 odstřik 8 vzorků V tužebníku 0 parfémů

macko.pu
Nevyléčitelná závislačka 1637 příspěvků 09.02.13 12:10

to betana …rádo sa stalo… :roll: :roll: :roll:
to d1× …na mne gold drží bez problémov 10 hodín…a podľa môjho skromného názoru, le male je ešte syntetickejšie…a ešte sa mi páči, že v drydowne sa gold odchyľuje od le male a je viacej bližšie k pi givenchy :cert: :cert: :cert:

d1x
Učednice 68 příspěvků 09.02.13 21:32

jo…som sa zle vyjadril s tym zlomkom…myslel som tri az styri hodiny /ked sa nespotim tak aj do 5-6 hod./ U mna drzi asi tak. Kvalita surovin bude asi u le male na vyssej urovni, ale tvrdim, ze mne sa cuba gold paci viac paradoxne. Za tu cenu tu nieje o com polemizovat. Mimochodom z celeho portfolia klonov le male, ktorych nieje malo, sa mne osobne najviac paci Jacomo Rouge, ktory zial je este horsi drziak na mne, ako zmienovana Cuba..skoda lebo Rouge milujem…hmmm.
p.s. este mi neda…co sa tyka Pi, nepoznam.. mam len vzorku Pi Neo..a tam mi vadi vysychanie do akehosi pudingovo skroboveho niecoho..aspon ja to tak vnimam.Sry za OT.

Na poličce 49 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

macko.pu
Nevyléčitelná závislačka 1637 příspěvků 09.02.13 21:43

@d1× jacomo rouge je fajn, hlavne, že s ňou nie je navoňaný každý druhý chlap…myslím, že le male je najviac používaná vôňa u mužov, aspoň tak sa mi zdá :zed: :zed: :zed:

amygrant
Učednice 166 příspěvků 10.02.13 18:27

Chci se zeptat, mají vůně Cuba, někde na sobě výrobní čísla? Shodou okolností, se mi teď dostaly do ruky dva flakony téže vůně a rozdíly jsou patrné, na první pohled. Ale výrobní číslo, nemá žádná. Jeden flakon, je docela propracovaný, proti tomu druhému. Schválně jsem si vůni cákla na rukáv a drží, už čtvrtý den. Vždycky jsem byla přesvědčená, že tyto vůně, se dají koupit jen na tržnicích a najednou jsem zjistila, že jsou v každém eshopu. Tak jsem chtěla vědět, zda je možné, že jeden je originál nebo mám před sebou horší a lepší padělek. :lol:

Příspěvek upraven 10.02.13 v 19:05

Na poličce 399 parfémů 93 miniatur 3 odstřiky 259 vzorků V tužebníku 75 parfémů

macko.pu
Nevyléčitelná závislačka 1637 příspěvků 10.02.13 18:48

@amygrant myslím si, že kedže tie cuby sú tak lacné, tak by nikto z nich nerobil nejaké falzifikáty, keďže by sa mu to moc neoplatilo…ale k dostaniu sú tieto tri verzie takmer pri každom druhu…35ml, 100ml, a magnum verzia, (ale tá je iba pri niektorých druhoch)…nijaké výrobné číslo na nich nevidím… ;)

amygrant
Učednice 166 příspěvků 10.02.13 18:54
@macko.pu píše:
@amygrant myslím si, že kedže tie cuby sú tak lacné, tak by nikto z nich nerobil nejaké falzifikáty, keďže by sa mu to moc neoplatilo…ale k dostaniu sú tieto tri verzie takmer pri každom druhu…35ml, 100ml, a magnum verzia, (ale tá je iba pri niektorých druhoch)…nijaké výrobné číslo na nich nevidím… ;)

Žel bohu, i tato levná značka se kopíruje a to už pěkně dlouho. Kamarádka si jí u našich vietnamských spoluobčanů, kupuje už dlouho. Proto mě překvapilo, že existuje i originál. :D

macko.pu
Nevyléčitelná závislačka 1637 příspěvků 10.02.13 19:00
@amygrant píše: Žel bohu, i tato levná značka se kopíruje a to už pěkně dlouho. Kamarádka si jí u našich vietnamských spoluobčanů, kupuje už dlouho. Proto mě překvapilo, že existuje i originál. :D

povedz kamarátke, že nech si u vietnamcov nič nekupuje, ani zadarmo by som od nich nič nechcel…ale to si ma týmto fakt prekvapila, že kopírujú ešte aj takéto lacné(finančne) značky :zed: :zed: :zed:

amygrant
Učednice 166 příspěvků 10.02.13 19:03

@macko.pu
Nevím, jestli to bude dobře vidět, ale schválně, jsem je blejskla. Ta vpravo, se tváří, jakože originál, ale opravdu to nevím. :nevim:

macko.pu
Nevyléčitelná závislačka 1637 příspěvků 10.02.13 19:25
@amygrant píše:
@macko.pu
Nevím, jestli to bude dobře vidět, ale schválně, jsem je blejskla. Ta vpravo, se tváří, jakože originál, ale opravdu to nevím. :nevim:
…ťažko povedať, čo je originál…ja čo mám 100ml verziu gold, tak tam dole nemám nič napísané ako na Tvojej fotke…iba z dola smerujúce nahore na boku je napísané„cuba original by parfums champs“

vonafkar
Učednice 154 příspěvků 11.08.14 12:08

tak jsem zkusil na blind objednat ORANGE a COPACABANA:o)) Tak jsem zvedav:o))

Na poličce 37 parfémů 3 miniatury 1 odstřik 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

Arua
Nováček 20 příspěvků 11.12.14 22:05

Cuba je,zdá se,docela oblíbená.Zrovna sháním pro tchána k vánocům Cuba Paris.Už se po ní pídim delší dobu a nikde nic a ted najednou dokonce ve dvou obchodech :dance: .Podle všeho je sice dámská,ale když mu voní,není co řešit… :lol:

Na poličce 18 parfémů 14 miniatur 0 odstřiků 84 vzorků V tužebníku 19 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist