pánské vůně do sladka

tarra 19.02.09 12:19

pánské vůně do sladka

Mohli by jste mi poradit nějakou, spíš sladší, vůni pro chlapa, který používá bosse No. 6? Rozhodně nic kořeněného ani přehnaně svěžího. Byla jsem už čuchat naslepo, čuchala jsem k Dálímu, CKáčkům, ostatním Bossům, ale nic moc trefného jsem nevyčuchala. Další podmínkou je, že k vůni se musí dělat i voda po holení. Díky za rady

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Vera 19.02.09 12:25

Body Kouros, s čím asi jiným bych se já mohla vytasit :wink:

tarra 19.02.09 12:36

díky za tip, našla jsem samou chválu - očichám - jenom tu vodu po holení k němu nemůžu najít:(

Chandler 19.02.09 12:37

Něco sladšího

Chanel Allure Homme

Dunhill Blue Desire, ten bude ale možná moc sladkej.

Pokud má být opravdu sladkej pak A*men nebo Body Kouros

verunka2201 19.02.09 12:47

Možná Tumulte pour Home, to je sladké dost.

tarra 19.02.09 12:56

díky,všechno si píšu…

Vera 19.02.09 13:30

Ještě je prý sladká Arpege, ale neznám…
Vodu po holení jsem našla tady: http://drogeriediamant.cz/zbozi/60/5240 … trade_mark

tarra 19.02.09 14:07

vera: díky, ale ta voda po holení je Kouros a ne Body Kouros - jiná vůně:o(

kampa 19.02.09 14:51

Z toho, co nebylo vyjmenováno, bych ještě zkusil Joop Homme, Lacoste Elegance, Lacoste pour Homme, Gucci pour Homme II, David Beckham Intimately Night for Men, Dunhill Dunhill, Cartier Déclaration nebo i J.P.Gaultier Le Male.

Vera 19.02.09 15:32
tarra píše:
vera: díky, ale ta voda po holení je Kouros a ne Body Kouros - jiná vůně:o(
:oops: spěch je dobrý při chytání blech, práce kvapná málo platná, jak by řekla teta Kateřina :P

http://www.shop-kosmetika.cz/yves-saint … -7096.html

Buď se přestal vyrábět nebo dovážet, možná ještě kamenky :(

Mirka 19.02.09 21:06

Jacomo Rouge, BalMan, Dior Homme, Opium. Ty první dva nevyzkoušíš v našich parfumériích:-(

tarra 23.02.09 16:08

Tak jsem zatím vyzkoušela Chanel Allure a Body Kouros. Obě se mi líbily, první možná i koupím - mohlo by to být, co hledám, ale ozkouším ještě pár ostatních. Body Kouros mě po prvním přičichnutí trochu vyděsil - vůbec mi nepřipadal pánský, dokáyala bych si ho představit na sobě. Po nějaké době bych o něm uvažovala i na chlapovi, začsal se mi líbit…určitě ho vyzkouším znovu, ale je to vůně, kterou bych chlapovi nekoupila jako dárek, ale jen po konzultaci. Obě vůně jsem zkoušela jak na papír tak na sebe - chanel držel všude a držel a držel a držel…Kourous bohužel začal mizet hodně brzy, z kůže byl do hodiny fuč.

estelle 24.02.09 23:08

tarra, vyskúšaj Code od Armaniho - je sladký a pritom vonia (mne) mužne a sexy, ale tak … metrosexuálne.
Dalej ma napadol krásny Attitude a Gucci by Gucci- tieto dve sú do sladka, ale ani náhodou si ich nepomýliš s dámskym parfémom…veľmi pekné testosterónové zaležitosti :-)

Jitka 25.02.09 08:27

Habit Rouge - vanilka
Mont Blanc - Individuel je příjemně nasládlá ananasem
Mont Blanc - Presence je krásná, sladce ambrová vůně ochucená skořicí, jablkem a mandlemi.
Rochas Man - ambra, káva, vanilka. Přímo gurmánská vůně.
Lolita Lempická - Au Masculine: pražené oříšky a rum.
Montale - Attar jsou růže se santalovým dřevem, jako z erotického snu.
Určitě by se jich našlo ještě spousta, tyto jsou mé oblíbené.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist