Pánský Gucci Pour Homme edt hnědá kostka

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

stanleyul
Učednice 43 příspěvků 04.02.13 15:52
Pánský Gucci Pour Homme edt hnědá kostka

Zdravím, chci se zeptat, jestli někdo ze zdejších zkušenějších kolegů, pozná z odstřiku, který bych mu zaslal, zda se jedná skutečně o originál vůni se vším všudy, tedy jestli není zkažená nebo se nejedná o nějaký turecký či jiný padělek jako je tomu u Fahrenheita. Potřebuji jistotu, proto se o pomoc obracím jen na toho, kdo to pozná na 101%, děkuji všem za pomoc S.

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Moravan
Znalkyně 305 příspěvků 04.02.13 18:55

Troufnu si říct, že já :D Vůni mám docela načichanou…

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 42 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 04.02.13 20:22

i originál měnil díky barvivu pokud byl na světle celkem rychle barvu z hnědé na nazelenalou ale vůně přesto třeba byla v pořádku, mám doma úpný zbyteček v origo flakónu a má už skoro světle zelenou barvu :(

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

stanleyul
Učednice 43 příspěvků 04.02.13 20:33

no a dělalo se u tohoto parfému také to co u jiných např. Fahrenheita, že se vyrábí ještě i pro východní země s nižším procentem parfémované složky?? Nebo u tohoto se to takto nikdy nedělalo?? děkuji S.

Uživatel je onlineFrantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21262 příspěvků 04.02.13 20:41

Tu změnu barvy bez ztráty Q mohu potvrdit, u mne to ještě nedošlo na zmiňovanou světle zelenou.

Jednou jsem se dostal k padělku, vše jsem zdokumentoval pomocí fotek, ale bylo by to k mání až během příštího týdne, což asi nepomůže.
V tom konkrétním případě to jen vzdáleně zasmrdělo jako pravý Gucci a po 1 min to bylo kompletně pryč. Opravdu jen obarvená voda.
Snad to není váš případ, to by bylo smutné.

Jinak bez zdráhání mohu zaslat vzoreček originálu, ale až příští týden.

Na poličce 623 parfémů 130 miniatur 658 odstřiků 990 vzorků V tužebníku 0 parfémů

BobanSK
Parfémová maniačka 746 příspěvků 04.02.13 23:47

Este by som Vam mohol poradit tuto stranku:http://checkcosmetic.net/
Tam zadate kod,ktory sa nachadza ako na krabicke tak aj na flakoniku..A ak je to original tak tam musi nabehnut mesiac vyroby a doba expiracie..Ne­vyhodou je ze nepodporuje vsetky znacky ale Gucci tam je..Takze skuste :)

Na poličce 40 parfémů 2 miniatury 16 odstřiků 131 vzorků V tužebníku 32 parfémů

stanleyul
Učednice 43 příspěvků 05.02.13 00:48

díky, ale to se asi týká jen orig.krabiček, testrů asi ne.
No a dělá se nebo dělal v hodně velkym počtu padělek? Co jsem slyšel, tak dost parfémů se vyrábí jakoby originál(stejný flakon,stejná krabička), který je určen do zemí Dálného východu, jen je tam jiný poměr(procento) parfémované složky, než v parfémech určených pro Evropu, což znamená, že je vůně stejná(při přičichnutí), ale není cítit tak dlouho(rychleji na vás vyčichne), proto je také o dost levnější a jsou nejčastěji nabízené v aukcích na netu. Může to tu někdo trochu vysvětlit. Co je na tom pravdy??
Potažmo, může se toto týkat i Gucci Pour Homme???

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 05.02.13 01:05

o tom jsem slyšel - jen v trochu jiné podobě - pro Orient se vyrábí údajně vůně silnější, aby déle vydržely v horkém počasí…co je na tom pravdy, to nevím, ale přeju jim to :mrgreen:

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

stanleyul
Učednice 43 příspěvků 13.02.13 22:30

tak a je doma, poprosím zasvěcené o posouzení zda je to skutečně originál, je to tester 100ml, komenty pište prosím pouze sem. uloženo několik fotek:
fotky tester Gucci
uživatel: gucci
heslo: kostka
pokud by někdo(kdo opravdu kostku zná) měl pochybnosti, něco se mu nezdálo, není problém zdarma zaslat nepatrný vzoreček v obálce na otestování vůně, určitě ji má pár lidí „očichanou“ a na 101% pozná padělek. moc díky všem S.

morricone2209
Znalkyně 401 příspěvků 14.02.13 10:09

za mne 100% podle fotek original

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

sv. Parfema z Kecálburgu 21262 příspěvků 14.02.13 10:53

@stanleyul

Po opravdu letmém skenu očima konstatuji, že mám poněkud jiný štítek na kartonové krabičce, ;) odpoledne vyfotím.

Na poličce 623 parfémů 130 miniatur 658 odstřiků 990 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1134 příspěvků 14.02.13 14:34

Tohle vypadá na originál. Dřív jsem viděl fotky fejků tohoto Gucciho a nic mi na tom tvém nepřijde podezřelé.

Na poličce 106 parfémů 32 miniatur 22 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 9 parfémů

sv. Parfema z Kecálburgu 21262 příspěvků 14.02.13 14:37

Here you are.
Ještě jsem našel jednu z kdysi pořízených fotek flakónů fake (vlevo) a originálu.

stanleyul
Učednice 43 příspěvků 14.02.13 16:48

a závěr?? může někdo se 100% jistotou říci „ten tvůj je fake či originál“ ??? a dále, jak spolehlivě poznám, že je parfém zkažený? moc díky S.

sv. Parfema z Kecálburgu 21262 příspěvků 14.02.13 17:46

@stanleyul

K dále:
Lze to opravdu poznat vizuálně a olfaktoricky. Změna barvy ( tmavší na světlejší či jinou anebo vice versa) nemusí být vždy na závadu.
Kupř. Moje Un Jardin en Méditerranée zhnědla a nic jí není.

Zajeďte někam na slezinu a tam se ten váš „fake“ na 200% rozsekne. ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist