Pánský Jaipur

Kerze 19.11.09 17:21

Pánský Jaipur

Co si o něm myslíte ? Znáte někdo ? Narazila jsem na sadu za pár stovek - můžu vzít naslepo k Vánocům pro klienta ?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

FlirtBoy 19.11.09 19:55

taky ho chci jednou zkusit, můžeš ho vzít naslepo jako dárek k Vánocům pro mě :D

Kerze 19.11.09 20:25
:D

Všude jsou na něj samé superlativy takže to asi risknu… :D

domenica 19.11.09 20:28

Riskni! Já si matně vzpomínám, že je dobrý! :wink: Taky jsem o něm uvažovala pro manžela.

FlirtBoy 19.11.09 20:33

já mám dobrou zkušenost s Boucheronem pour Homme, ale Jaipur je o pár let „mladší“ a navíc dost sladký, tak se trochu bojím, aby na mě nevoněl jako některé moderní androgynní přeslazené sladké vůně (např. Aigner Man 2)

kampa 19.11.09 22:38

No, já bych byl naslepo v tomto případě opatrný. Je to dosti silná kořenitá orientální vůně, rozhodně nic obecně líbivého. Stylově Gucci Envy for Men. Já je obě nemůžu, protože v nich je karafiát, což je pro mě největší bolehlav :shock:

Měli ho v Marionnaud.

starfleet 20.11.09 11:15

Souhlasím, měl jsem vzoreček a taky bych ho naslepo nebral. Přišel mi jako těžší, sladší a celkem gurmánský typ vůně…
Rozhodně zajímavý a z těch lepších, ale někomu se z toho může dělat šoufl, to si dokážu představit… :wink:

Klidně ho, Kerze, riskni. Můj syn ho nosí léta a jiný nechce, i když mu strkám pod nos z Arome kdeco. :evil: Prostě jen Jaipur a basta. Ale to není důležité. Chtěla jsem říct, že ho znám dost důvěrně. Po aplikaci je to horror, okamžitě větrám a skoro mě z něj natahuje. Ale po chvíli se na těle projevuje jako jemná, jemně kořeněná orientálka, dalo by se říct i svěží. Výdrž má ohromnou a v létě je to nádhera. Jemňoučká, sladká a nesmírně svůdná. Na oblečení je cítit i po vyprání. A těch pochval…
Je to prostě rafinost sama. Inu - Orient…

No, ale ještě dodatek. Je pravda, že tento typ parfému je rozhodně pro dominantní muže. Sebejisté. Na nějakém „vyplašenci“ anebo „neupravenci“ by vyzněl podivně. Ale to tvůj klient Kerze, předpokládám, nebude. :wink:

Kerze 26.11.09 20:47

:D To fakt není. Je to velmi šarmantní starší pán…Moc díky Zdeni, jsem na ten Jaipur teď hrozně zvědavá… :D

FlirtBoy 26.11.09 21:09

mhm, tak bude mít aspoň dárek pro vnuka když mu nesedne :lol: :D

Já si myslím, že se o něj ještě poperou, až zjistí, jak se ženám chvějí chřípí…

FlirtBoy 27.11.09 12:46

tož záleží na tom, zdali je „chvění ženských chřípí“ tím, co starší pán od parfému očekává :) :wink:

daniela 27.11.09 18:46

:D Čtení tohoto tématu je zábavnější než čtení vtipů :D

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist