Pány nejvíce chválené vůně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bridgett
sv. Parfema z Kecálburgu 2140 příspěvků 12.08.10 11:52
Pány nejvíce chválené vůně

Ahoj všem, zajímalo by mne, jaké vůně vám nejvíce chválí vaše drahé polovičky, ale i cizí muži? Vím, že podobné téma už tu bylo, před časem jsem ho pročítala, ale teď ho nějak vůbec nemůžu dohledat :cry:

Já mám takovou zkušenost, že mému manželovi téměř nic nevoní a skoro nikdy ze mně nic necítí, nebo to spíš nekomentuje. Když mu dám vyloženě přivonět k zápěstí, co na to jako říká, většinou jen nevzrušeně prohodí ,, jo docela to voní hezky" a tím to hasne. Aby sám od sebe někdy zavětřil, čím že to tak krásně voním, to se mi ještě nestalo. Největší úspěch jsem asi zaznamenala před pár dny, kdy jsem mu dala přivonět k zápěstí pocákaném odstřikem Lolita Lempicka L. To na mně vykulil oči a prej ,, to je něco sladkýho!! " Tak Lolitku už mám doma v celém balení, mně se líbí moc, je to můj nový miláček, ale ten můj zase nic…

Takže bych prostě chtěla fakt nějakou pecku, z které jsou chlapy paf a z které bude šílet i ten můj :P Máte některá takový parfém, který na chlapy fakt zabírá???

Na poličce 18 parfémů 4 miniatury 14 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

barbucha  12.08.10 12:05

Pečená slanina.
:mrgreen: :mrgreen:

devcezBrd
Učednice 190 příspěvků 12.08.10 12:08

Stromeček do auta …vanilkový :mrgreen: :mrgreen:

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 14 odstřiků 38 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Bridgett
sv. Parfema z Kecálburgu 2140 příspěvků 12.08.10 12:14

Hmmmm, tak pečenou slaninu na sebe fakt mazat nehodlám :roll: :mrgreen:

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 12.08.10 12:17

Bývalo to identické téma s názvem „Mužolapky“ (či jak)… nemohu ho ale teď nikde dohledat.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Bridgett
sv. Parfema z Kecálburgu 2140 příspěvků 12.08.10 12:34
Širín píše:
Bývalo to identické téma s názvem „Mužolapky“ (či jak)… nemohu ho ale teď nikde dohledat.

Já právě také ne :roll:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 12.08.10 12:37

viewtopic.php?f=43&t=­217

A je to divné - ve vyhledávání se mi to neobjevilo :conf:

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

marge
Učednice 131 příspěvků 12.08.10 13:11

Pokud je chlap (s prominutím) tupočichý, tak bych se ho vůní moc uhnat nesnažila. Můj přítel mě občas pochválí, že krásně voním, ale parfémy od sebe moc neodlišuje (a to jich zas tak moc nemám). Než hledat parfém, kterým ho dostanu, to mu raději upeču dobrý koláč (je dost na sladké), nebo si pořídím nemravné prádlo. Tyhle věci ocení spíš než to, že hezky voním:o) A obávám se, že to tak má většina chlapů…

Na poličce 5 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 41 vzorků V tužebníku 1 parfém

Bridgett
sv. Parfema z Kecálburgu 2140 příspěvků 12.08.10 13:29
marge píše:
Pokud je chlap (s prominutím) tupočichý, tak bych se ho vůní moc uhnat nesnažila. Můj přítel mě občas pochválí, že krásně voním, ale parfémy od sebe moc neodlišuje (a to jich zas tak moc nemám). Než hledat parfém, kterým ho dostanu, to mu raději upeču dobrý koláč (je dost na sladké), nebo si pořídím nemravné prádlo. Tyhle věci ocení spíš než to, že hezky voním:o) A obávám se, že to tak má většina chlapů…

Taky se mi zdá, protože stejný problém jako já má i většina mých kamarádek :conf: Já už ho naštěstí uhnala i bez parfému :mrgreen: Nakonec se vlastně voníme kvůli sobě a jiným ženám, než pro chlapy, co?!

Bridgett
sv. Parfema z Kecálburgu 2140 příspěvků 12.08.10 13:30
jerry píše:
http://arome.cz/…iewtopic.php?…A je to divné - ve vyhledávání se mi to neobjevilo :conf:

To je ono - díky!

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1643 příspěvků 12.08.10 13:38

Nejvíc pochval jsem dostala na L od Lolity a na Amour le parfum

Na poličce 90 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 6 parfémů

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 12.08.10 14:09

Já už to také moc neřeším, hlavně každý má rád něco jiného. Jednou mi byl pochválen Shalimar, další den mi ten samý chlap řekl, že je to fakt hrůza. Pak se v tom má člověk vyznat :-) Nejvíc mi byl chválený Éclat d'Arpège, před nějakou dobou, ale dneska už ho má každá druhá, tak jsem ho dala pryč. Všichni ale na něj hrozně vzpomínaj, nechápu :-)

Na poličce 94 parfémů 0 miniatur 20 odstřiků 40 vzorků V tužebníku 22 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 12.08.10 15:09

abych pravdu řekla, tak mi nejvíc chválili tužidlo s hnusnou vůní tropického ovoce… :evil:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

moudjahidine
sv. Parfema z Kecálburgu 4062 příspěvků 12.08.10 17:19

Vždycky záleží na chlapovi (a na tom, jestli si vůbec všimne, že něco jako parfém na sobě máš). Ovšem u mě statisticky nejvíc na chlapy zabírá:

označeno za sexy:
Addict (sladký, pochopitelně)
Black Orchid (čokoládička, že…)
Hypnotic
Lolita
Ambre Fétiche

označeno za provokativní:
Alien
Chanel 19
Allure Sensuelle

něžné:
31 Rue Cambon
Apres l´Ondée
Habanita
Chanel 5

Na poličce 37 parfémů 3 miniatury 43 odstřiků 378 vzorků V tužebníku 4 parfémy

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 12.08.10 17:27

Staré téma: Co voní mužům na ženách viewtopic.php?f=2&t=2­0665&hilit=Co+von%C­3%AD+mu%C5%BE%C5%AF­m+na+%C5%BEen%C3%A1ch

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist