Parfém do nemocnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ilza
Nováček 24 příspěvků 15.07.14 11:21
Parfém do nemocnice

Chystám se na pobyt do nemocnice a doufám, že vše dopadne tak, že budu mít náladu a sílu používat nějaký parfém. Jaký by jste doporučily ? Něco decentního, asi jemnějšího, ale aby šel přece jen trochu do prostoru a držel ?

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 5 odstřiků 14 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 15.07.14 13:13

@Ilza
V poslední době jsem se v nemocnici ocitla několikrát, vždy pobyt s operací a vždycky jsem s sebou měla pár svých miláčků a hrozně mě to psychicky povzbuzovalo. Naposledy jsem u sebe měla Eau de Shalimar, Bruno Banani Woman a Hypnotic, který mě ostatně doprovázel při každém pobytu, dokonce i na sál k operaci (co kdyby to bylo „naposledy“ :mrgreen: ). Jindy třeba Womanity a Today. A reakce ze strany spolupacientek i sestřiček byly vždy vesměs kladné, mluvilo se o jediném voňavém pokoji na oddělení ;) …takže vřele doporučuji nějakého voňavého miláčka s sebou, určitě a něj nezanevřeš :D !

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3048 příspěvků 15.07.14 15:13

@Ilza

Taky se přidávám se stejnou radou jako @ajinka . Když šla moje maminka do nemocnice, o vůni nechtěla ani slyšet a jak byla ráda, když jsem jí parfém při své první návštěvě u ní přinesla!
A vezmi si, co máš ráda, ať si aspoň trošku pobyt zpříjemníš.

Na poličce 33 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

fox
Parfémová maniačka 590 příspěvků 15.07.14 20:30

@Ilza Taky jsem měla sebou parfém, i v porodnici a moje 89letá babička, když jsem ji balila do nemocnice, protože ji postihl houser, tak první měla sbalenou rtěnku a voňavku :D Ber, co Ti libo. Je třeba ty nemocniční pachy přerazit.

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 34 parfémů

Ilza
Nováček 24 příspěvků 15.07.14 20:46
Dík

Dík, dodaly jste mi odvahu.

Neluss
Učednice 209 příspěvků 15.07.14 20:50

@Ilza Já bych si vzala vůní, ve které je mě dobře, ať je jemnější nebo ne, nemocnice na náladě moc nepřidá, tak ať Ti vůně aspoň zvedne náladu a pobyt v nemocnici zpříjemní :kytka:

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 17 odstřiků 33 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Alena_In
sv. Parfema z Kecálburgu 3242 příspěvků 15.07.14 21:18

@Ilza
Taky jsem s sebou měla svou oblíbenou vůni (no, vlastně dvě), jen jsem zmírnila počet střiků na dva, abych neotrávila spolupacientku a dokonce mi vůni pochválil i zdravotní bratr. ;)

Na poličce 16 parfémů 5 miniatur 18 odstřiků 77 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Marggalít
Znalkyně 408 příspěvků 16.07.14 03:32

@Ilza
Vezmi si toho s sebou víc - sama za sebe si myslím, že vůně například pomáhají uzdravovat, nacházet rovnováhu v duši i v těle a co ty víš, o co si jedno nebo druhé řekne ;) Dopřej si v tom komfort a hlavně držím palce :hug:

Na poličce 56 parfémů 3 miniatury 34 odstřiků 212 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ilza
Nováček 24 příspěvků 16.07.14 08:27

Díky moc.

Klarama3
Parfémová maniačka 525 příspěvků 16.07.14 09:30

@Ilza
Aromaterapie je léčivá, takže vyber v podstatě cokoliv, co se Ti líbí. Intenzitu vyreguluješ nástřikem.
Já měla kdysi Lauru.
Dnes bych brala Shalimar, opět Lauru, ale i Lady Million atd.
:kytka:

Na poličce 39 parfémů 1 miniatura 20 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 1 parfém

emickan
Parfémová maniačka 950 příspěvků 16.07.14 16:04

Přesně tak, vůni zcela určitě sebou a nejen jednu! Podle nálady můžeš střídat a určitě Ti tak budou nemocniční dny ubíhat lépe :kytka: .
Přeji ať je vše bez komplikací a pobyt co nejkratší!

Na poličce 9 parfémů 3 miniatury 10 odstřiků 12 vzorků V tužebníku 0 parfémů

anika79
Nováček 16 příspěvků 17.07.14 12:00

@ajinka hypnotic k operacii, mal by pouzivat personal,usetrili by na anestetikach

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 17.07.14 17:05

@anika79
Pro někoho možná alternativní řešení narkózy :think: …mně ale tenkrát rozhodně povzbudil a dostala jsem na něj navíc pochvalu ještě na operačním stole ;) …

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

anika79
Nováček 16 příspěvků 17.07.14 19:00

@ajinka aj mne sa paci

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

gabica
Parfémová maniačka 809 příspěvků 17.07.14 19:05

Ja som dostala na rannej vizite v nemocnici pochvalu od sestričky na Glow od J.Lo, vraj taká vôňa čistoty,pravda, pre mňa echt mydlo ;)

Na poličce 36 parfémů 2 miniatury 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist