Parfém do nemocnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ilza
Nováček 24 příspěvků 15.07.14 11:21
Parfém do nemocnice

Chystám se na pobyt do nemocnice a doufám, že vše dopadne tak, že budu mít náladu a sílu používat nějaký parfém. Jaký by jste doporučily ? Něco decentního, asi jemnějšího, ale aby šel přece jen trochu do prostoru a držel ?

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 5 odstřiků 14 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 15.07.14 13:13

@Ilza
V poslední době jsem se v nemocnici ocitla několikrát, vždy pobyt s operací a vždycky jsem s sebou měla pár svých miláčků a hrozně mě to psychicky povzbuzovalo. Naposledy jsem u sebe měla Eau de Shalimar, Bruno Banani Woman a Hypnotic, který mě ostatně doprovázel při každém pobytu, dokonce i na sál k operaci (co kdyby to bylo „naposledy“ :mrgreen: ). Jindy třeba Womanity a Today. A reakce ze strany spolupacientek i sestřiček byly vždy vesměs kladné, mluvilo se o jediném voňavém pokoji na oddělení ;) …takže vřele doporučuji nějakého voňavého miláčka s sebou, určitě a něj nezanevřeš :D !

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3159 příspěvků 15.07.14 15:13

@Ilza

Taky se přidávám se stejnou radou jako @ajinka . Když šla moje maminka do nemocnice, o vůni nechtěla ani slyšet a jak byla ráda, když jsem jí parfém při své první návštěvě u ní přinesla!
A vezmi si, co máš ráda, ať si aspoň trošku pobyt zpříjemníš.

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

fox
Parfémová maniačka 594 příspěvků 15.07.14 20:30

@Ilza Taky jsem měla sebou parfém, i v porodnici a moje 89letá babička, když jsem ji balila do nemocnice, protože ji postihl houser, tak první měla sbalenou rtěnku a voňavku :D Ber, co Ti libo. Je třeba ty nemocniční pachy přerazit.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 35 parfémů

Ilza
Nováček 24 příspěvků 15.07.14 20:46
Dík

Dík, dodaly jste mi odvahu.

Neluss
Učednice 209 příspěvků 15.07.14 20:50

@Ilza Já bych si vzala vůní, ve které je mě dobře, ať je jemnější nebo ne, nemocnice na náladě moc nepřidá, tak ať Ti vůně aspoň zvedne náladu a pobyt v nemocnici zpříjemní :kytka:

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 17 odstřiků 33 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Alena_In
sv. Parfema z Kecálburgu 3265 příspěvků 15.07.14 21:18

@Ilza
Taky jsem s sebou měla svou oblíbenou vůni (no, vlastně dvě), jen jsem zmírnila počet střiků na dva, abych neotrávila spolupacientku a dokonce mi vůni pochválil i zdravotní bratr. ;)

Na poličce 15 parfémů 5 miniatur 17 odstřiků 77 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Marggalít
Znalkyně 420 příspěvků 16.07.14 03:32

@Ilza
Vezmi si toho s sebou víc - sama za sebe si myslím, že vůně například pomáhají uzdravovat, nacházet rovnováhu v duši i v těle a co ty víš, o co si jedno nebo druhé řekne ;) Dopřej si v tom komfort a hlavně držím palce :hug:

Na poličce 56 parfémů 3 miniatury 34 odstřiků 212 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ilza
Nováček 24 příspěvků 16.07.14 08:27

Díky moc.

Klarama3
Parfémová maniačka 614 příspěvků 16.07.14 09:30

@Ilza
Aromaterapie je léčivá, takže vyber v podstatě cokoliv, co se Ti líbí. Intenzitu vyreguluješ nástřikem.
Já měla kdysi Lauru.
Dnes bych brala Shalimar, opět Lauru, ale i Lady Million atd.
:kytka:

Na poličce 58 parfémů 1 miniatura 21 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 6 parfémů

emickan
Parfémová maniačka 950 příspěvků 16.07.14 16:04

Přesně tak, vůni zcela určitě sebou a nejen jednu! Podle nálady můžeš střídat a určitě Ti tak budou nemocniční dny ubíhat lépe :kytka: .
Přeji ať je vše bez komplikací a pobyt co nejkratší!

Na poličce 9 parfémů 3 miniatury 10 odstřiků 12 vzorků V tužebníku 0 parfémů

anika79
Nováček 16 příspěvků 17.07.14 12:00

@ajinka hypnotic k operacii, mal by pouzivat personal,usetrili by na anestetikach

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 17.07.14 17:05

@anika79
Pro někoho možná alternativní řešení narkózy :think: …mně ale tenkrát rozhodně povzbudil a dostala jsem na něj navíc pochvalu ještě na operačním stole ;) …

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

anika79
Nováček 16 příspěvků 17.07.14 19:00

@ajinka aj mne sa paci

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

gabica
Parfémová maniačka 809 příspěvků 17.07.14 19:05

Ja som dostala na rannej vizite v nemocnici pochvalu od sestričky na Glow od J.Lo, vraj taká vôňa čistoty,pravda, pre mňa echt mydlo ;)

Na poličce 36 parfémů 2 miniatury 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist