Parfém jako částečná kompenzace ženských hormonů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Anami
Nováček 4 příspěvky 08.11.12 18:52
Parfém jako částečná kompenzace ženských hormonů

Ahoj, jaký parfém by byl fajn pro ženu v menopauze, která vypadá mladistvě a dobře, ale ty hormony jí přece jen chybí ? Něco jako „substituce vůní“.....

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:
 
Anami
Nováček 4 příspěvky 10.11.12 10:16

Tak žádné odpovědi, možná to patří opravdu mezi „blbé dotazy“. Zkusím to jinak…potřebovala bych doporučit vůni, která je smyslná, ale nositelná do práce ( práce s lidmi ), hodí se spíše k nedbale elegantnímu oblečení a dobře drží. Díky

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
barbucha  10.11.12 10:31

Hm… smyslná… :lol: No to máš těžký, na každým parfém vyzní jinak - ergo co je na jednom smyslný, na druhým přímo odpuzuje :mrgreen:
Musíš sama hledat… třeba v tématech, podobných těmto:
http://www.arome.cz/…na-zenach-9/
http://www.arome.cz/…enach-20665/
 http://www.arome.cz/…zenach-3163/

Pak nezbývá než vyzkoušet na vlastní kůži… a nestěžuj si na „žádné odpovědi“, tady termíny k vyřízení žádostí nemáme ;) a než se každej prokouše diskusí, chvíli to trvá. Však sama uvidíš.

 
Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 10.11.12 10:40

Ty chceš do práce smyslnou vůni? 8o Teda, taky nosím leccos, když na to mám náladu, tak je to vhodné, ale mít to jako první část zadání bych se neodvážila :lol:

Hrozně záleží na tom, co ti sedne.
Ale třeba Musc Nomade (pokud by teda kamarádila s tvojí kůží) by mohla bejt to, co hledáš. Taková vůně-nevůně (velmi decentní a velmi vylepšuje celkový dojem).
Jestli to má bejt elegantní, tak Cuir Beluga.

Ale jinak samozřejmě kdeco dalšího, třeba Samsara, Coco… a možná bych se zaměřila na ambru nebo santal, ty bejvaj smyslný skoro vždycky.

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů
 
Anami
Nováček 4 příspěvky 10.11.12 18:01

Díky moc. Já si nestěžuju, mně samotné to přišlo jako možná blbý dtaz, jen co jsem to napsala. Musc Nomade mne zaujala, když jsem si o ní čatla. Typově by to mohlo sednout. Ale jak jsem začala cvičně brouzdat po internetových obchodech, tak jsem ji nikde neviděla. Na ostatní se podívám. Určitě bych musela zkusit vzorek, protože Hypnotic Poison, o kterém se píše, že dobře drží, na mně vůbec nedržel, ani na oblečení.Tak to je zase do začátečníků......

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
Mandarinka
Parfémová maniačka 639 příspěvků 10.11.12 21:30

Jestli to dobře chápu, tak hledáme vůni, která bude velmi ženská, dospělá a nositelná do práce. Tak já hlasuju pro Parfums de Nicolai: Sacrebleu, Chanel: Coco, Hermes: 24 Faubourg, Ormonde Jayne: Taif a Orris Noir nebo Guerlain: Samsara. Nevím, jak moc se ti hodí do práce, ale myslím, že decentně aplikované se hodí kamkoliv.

Na poličce 7 parfémů 5 miniatur 3 odstřiky 56 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 
Anami
Nováček 4 příspěvky 11.11.12 10:01

Díky moc, to jsi přesně vystihla.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Parfémový průvodce Valpuržinou nocí

 

Noc z 30. dubna na 1. května je pokládána za magickou, za noc plnou kouzel a čarodějnických rejů a slaví se pod různými názvy v mnoha evropských zemích. Pokusme se tedy poodhrnout závoj tohoto tajuplného svátku…

Celý článek »
TOPlist