Parfém jako vánoční dárek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Caillean
Nováček 16 příspěvků 25.11.14 23:13
Parfém jako vánoční dárek

Ahoj :) Maminka nedávno nadhodila, že by Ježíšek mohl donést něco voňavého. Má na poličce jen jeden parfém a ten používá každý den. Momentálně používá Gucci Flora, předtím si pamatuju Gucci Envy Me a Versace Bright Crystal. Nabízí se tři varianty; 1) bych mohla vsadit na jistotu a koupit jí jeden z těch, co už měla, 2) bych mohla udělat radost sobě a koupit ji Angela :lol: (na sobě nesnesu, na druhých se můžu učuchat) a 3) bych se mohla pokusit překvapit ji nějakou novou vůní (přemýšlela jsem například o Eclat d'Arpege).

Prosím vás tedy o tipy na vůně, které jsou charakterem podobné - květinové, svěží, popřípadě přímo s výraznou pivoňkou a které by se mohli mamince líbit :kytka:

Edit: teď mi došlo, že jsem dotaz vznesla do špatné kategorie fóra - za to se omlouvám

Na poličce 21 parfémů 4 miniatury 1 odstřik 1 vzorek V tužebníku 3 parfémy
Reakce:

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5766 příspěvků 25.11.14 23:17

A co třeba Versace Bright Crystal Absolu, Gucci Flora Eau Fraîche nebo Salvatore Ferragamo Incanto Heaven?
Vše je dost podobné tomu, co má ráda. :)

Na poličce 56 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 26 parfémů

danaada
Parfémová maniačka 861 příspěvků 25.11.14 23:39

Pivoňková je i Euphoria Blossom nebo pokud by nevadila trochu sladší tak Signorina.

Na poličce 14 parfémů 11 miniatur 51 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 0 parfémů

vesper001
Parfémová maniačka 610 příspěvků 26.11.14 11:42

Napadá mě Premier Jour, to je jemná květinovka a i naslepo sázka skoro na jistotu. :palec:

Na poličce 10 parfémů 3 miniatury 9 odstřiků 125 vzorků V tužebníku 10 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist