Parfém jako vánoční dárek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Caillean
Nováček 16 příspěvků 25.11.14 23:13
Parfém jako vánoční dárek

Ahoj :) Maminka nedávno nadhodila, že by Ježíšek mohl donést něco voňavého. Má na poličce jen jeden parfém a ten používá každý den. Momentálně používá Gucci Flora, předtím si pamatuju Gucci Envy Me a Versace Bright Crystal. Nabízí se tři varianty; 1) bych mohla vsadit na jistotu a koupit jí jeden z těch, co už měla, 2) bych mohla udělat radost sobě a koupit ji Angela :lol: (na sobě nesnesu, na druhých se můžu učuchat) a 3) bych se mohla pokusit překvapit ji nějakou novou vůní (přemýšlela jsem například o Eclat d'Arpege).

Prosím vás tedy o tipy na vůně, které jsou charakterem podobné - květinové, svěží, popřípadě přímo s výraznou pivoňkou a které by se mohli mamince líbit :kytka:

Edit: teď mi došlo, že jsem dotaz vznesla do špatné kategorie fóra - za to se omlouvám

Na poličce 21 parfémů 4 miniatury 1 odstřik 1 vzorek V tužebníku 3 parfémy
Reakce:

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5761 příspěvků 25.11.14 23:17

A co třeba Versace Bright Crystal Absolu, Gucci Flora Eau Fraîche nebo Salvatore Ferragamo Incanto Heaven?
Vše je dost podobné tomu, co má ráda. :)

Na poličce 56 parfémů 17 miniatur 3 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 26 parfémů

danaada
Parfémová maniačka 861 příspěvků 25.11.14 23:39

Pivoňková je i Euphoria Blossom nebo pokud by nevadila trochu sladší tak Signorina.

Na poličce 14 parfémů 11 miniatur 51 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 0 parfémů

vesper001
Parfémová maniačka 572 příspěvků 26.11.14 11:42

Napadá mě Premier Jour, to je jemná květinovka a i naslepo sázka skoro na jistotu. :palec:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 9 odstřiků 125 vzorků V tužebníku 14 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

6 důvodů, proč vám nefunguje krém proti celulitidě

Koupila jste si krém proti celulitidě, který doporučuje 9 z 10 žen, ale vám prostě nefunguje? Nepřiklánějte se hned k té desáté a nejdříve se zamyslete, jestli neděláte jednu z následujících chyb.

Celý článek »
TOPlist