Parfém jako vánoční dárek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Caillean
Nováček 15 příspěvků 25.11.14 23:13
Parfém jako vánoční dárek

Ahoj :) Maminka nedávno nadhodila, že by Ježíšek mohl donést něco voňavého. Má na poličce jen jeden parfém a ten používá každý den. Momentálně používá Gucci Flora, předtím si pamatuju Gucci Envy Me a Versace Bright Crystal. Nabízí se tři varianty; 1) bych mohla vsadit na jistotu a koupit jí jeden z těch, co už měla, 2) bych mohla udělat radost sobě a koupit ji Angela :lol: (na sobě nesnesu, na druhých se můžu učuchat) a 3) bych se mohla pokusit překvapit ji nějakou novou vůní (přemýšlela jsem například o Eclat d'Arpege).

Prosím vás tedy o tipy na vůně, které jsou charakterem podobné - květinové, svěží, popřípadě přímo s výraznou pivoňkou a které by se mohli mamince líbit :kytka:

Edit: teď mi došlo, že jsem dotaz vznesla do špatné kategorie fóra - za to se omlouvám

Na poličce 20 parfémů 4 miniatury 1 odstřik 1 vzorek V tužebníku 3 parfémy
Reakce:

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5742 příspěvků 25.11.14 23:17

A co třeba Versace Bright Crystal Absolu, Gucci Flora Eau Fraîche nebo Salvatore Ferragamo Incanto Heaven?
Vše je dost podobné tomu, co má ráda. :)

Na poličce 49 parfémů 18 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

danaada
Parfémová maniačka 859 příspěvků 25.11.14 23:39

Pivoňková je i Euphoria Blossom nebo pokud by nevadila trochu sladší tak Signorina.

Na poličce 12 parfémů 10 miniatur 52 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 0 parfémů

vesper001
Znalkyně 484 příspěvků 26.11.14 11:42

Napadá mě Premier Jour, to je jemná květinovka a i naslepo sázka skoro na jistotu. :palec:

Na poličce 8 parfémů 4 miniatury 9 odstřiků 105 vzorků V tužebníku 10 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist