Parfém, láska, která trvá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aja  11.07.07 17:22

Ahoj, zajímalo by mne, kterou vůni jste si koupily podruhé, potřetí…, vaše největší láska
Mám oblíbenou Mania Summer od Armaniho, tu si koupím zase, jedna z mých oblíbených.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 11.07.07 18:29

U mě je to Van Cleef a Gucci EDP II.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

eva  11.07.07 18:48

tak k největší=trvalé lásce jsem se zatím nedopracovala /ale Maniu Summer se možná dopracuje ještě letos k další koupi, protože mizerně drží = spotřeba velká, ale líbí se mi víc než klasická Mania: tu mít nemusím, když už je o M.S. zmínka/.
To jste mi zase nasadily tímto tématem brouka do hlavy: že bych měla hledat svou věčnou stálici, na jejíž hledání jsem poněkud rezignovala :)) Obávám se, že u mě taková „stoprocentní vůně“ neexistuje a existovat asi ani nebude:( Se 100 ml balením se i velmi zamilovaný parfém nakonec omrzí, i přes střídání vůní… Je zajímavé, že jiné záležitosti se mi neomrzují, ale parfémy strašně :))

ivana  11.07.07 20:08

Mám velmi krásné vzpomínky na Alchimii od Rochas, ale když jsem po ní asi před rokem pátrala, tvrdili mi v parfumerii že už se nevyrábí. Tady vidím, že ji Ada má v oblíbených vůních- je ještě sehnatelná, nebo máš zásoby z minulosti? Díky

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 11.07.07 20:28

Velice opatrně napíšu,že Innocent od Muglera,opatrně proto,se s ním stále ještě sžívám,kapka Angela v něm je a někdy prostě vykoukne a to mi vadí,ale voní mému mužskému okolí a cítím se v něm dobře,zřejmě bude následovat repete,až spotřebuju zbytek.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 11.07.07 20:30

Jinak jsem ještě žádnou vůni, z těch opravdu lepších, dvakrát nekoupila,jsem Blíženec,rozpolcená bytost,tak možná proto stále zkouším nové věci.Ale Innocent je horký kandidát na koupi podruhé.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 12.07.07 00:18

Les Belles - Liberte Acidulee od Nina Ricci :) Můj milááááášek :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

IvKa
Parfémová maniačka 572 příspěvků 12.07.07 07:08

Já musím mít v zásobě Miss Dior a Lauru. Jinak mám ještě další na střídání podle nálady, ale tyhle dvě vůně musím mít.

Na poličce 57 parfémů 8 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Gazelka
Učednice 105 příspěvků 12.07.07 12:22

U mě je to cK Eterniy…má věčná láska:-)

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

PetraSK
Učednice 106 příspěvků 12.07.07 15:43

Burberrys Weekend, Joop! Femme, CK Be, Lanvin Eclat, CK Eternity - k týmto sa veľmi rada a neustále vraciam, vždy ich musím mať v zásobe a trpím fóbiou, že ich jedného dňa prestanú vyrábať

Jaroslava
Učednice 123 příspěvků 12.07.07 18:42

Moje stálice, které doma prostě musím mít..... zlaté Emporio, Mania, Code od Armaniho, Burberry for Women, Weekend, od Lancomu Trésor, od Poza Esencia de Duende a Guerlainův Champs-Elysées. Moje opakující se lásky.

Gattina  12.07.07 20:52

Já mám právě druhou Noa Perlé od Cacharel, a zatím počítám s tím, že si ji koupím i potřetí:)

Janca
Nováček 30 příspěvků 13.07.07 10:17

Jednoznačně Burberry Weekend a v těsném závěsu Laura-Laura Biagiotti a na léto L´eau par Kenzo :P

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 13.07.07 10:24

Miss Dior, Green Tea od E.A. a slibně to vypadá i pro Sicily.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Silis
Učednice 200 příspěvků 13.07.07 10:46

Podruhé jsem zatím koupila jen Shalimar.

Na poličce 28 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist