Parfém, láska, která trvá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aja  11.07.07 17:22

Ahoj, zajímalo by mne, kterou vůni jste si koupily podruhé, potřetí…, vaše největší láska
Mám oblíbenou Mania Summer od Armaniho, tu si koupím zase, jedna z mých oblíbených.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 11.07.07 18:29

U mě je to Van Cleef a Gucci EDP II.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

eva  11.07.07 18:48

tak k největší=trvalé lásce jsem se zatím nedopracovala /ale Maniu Summer se možná dopracuje ještě letos k další koupi, protože mizerně drží = spotřeba velká, ale líbí se mi víc než klasická Mania: tu mít nemusím, když už je o M.S. zmínka/.
To jste mi zase nasadily tímto tématem brouka do hlavy: že bych měla hledat svou věčnou stálici, na jejíž hledání jsem poněkud rezignovala :)) Obávám se, že u mě taková „stoprocentní vůně“ neexistuje a existovat asi ani nebude:( Se 100 ml balením se i velmi zamilovaný parfém nakonec omrzí, i přes střídání vůní… Je zajímavé, že jiné záležitosti se mi neomrzují, ale parfémy strašně :))

ivana  11.07.07 20:08

Mám velmi krásné vzpomínky na Alchimii od Rochas, ale když jsem po ní asi před rokem pátrala, tvrdili mi v parfumerii že už se nevyrábí. Tady vidím, že ji Ada má v oblíbených vůních- je ještě sehnatelná, nebo máš zásoby z minulosti? Díky

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1582 příspěvků 11.07.07 20:28

Velice opatrně napíšu,že Innocent od Muglera,opatrně proto,se s ním stále ještě sžívám,kapka Angela v něm je a někdy prostě vykoukne a to mi vadí,ale voní mému mužskému okolí a cítím se v něm dobře,zřejmě bude následovat repete,až spotřebuju zbytek.

Na poličce 27 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1582 příspěvků 11.07.07 20:30

Jinak jsem ještě žádnou vůni, z těch opravdu lepších, dvakrát nekoupila,jsem Blíženec,rozpolcená bytost,tak možná proto stále zkouším nové věci.Ale Innocent je horký kandidát na koupi podruhé.

Na poličce 27 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 12.07.07 00:18

Les Belles - Liberte Acidulee od Nina Ricci :) Můj milááááášek :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

IvKa
Parfémová maniačka 572 příspěvků 12.07.07 07:08

Já musím mít v zásobě Miss Dior a Lauru. Jinak mám ještě další na střídání podle nálady, ale tyhle dvě vůně musím mít.

Na poličce 57 parfémů 8 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Gazelka
Učednice 105 příspěvků 12.07.07 12:22

U mě je to cK Eterniy…má věčná láska:-)

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

PetraSK
Učednice 106 příspěvků 12.07.07 15:43

Burberrys Weekend, Joop! Femme, CK Be, Lanvin Eclat, CK Eternity - k týmto sa veľmi rada a neustále vraciam, vždy ich musím mať v zásobe a trpím fóbiou, že ich jedného dňa prestanú vyrábať

Jaroslava
Učednice 123 příspěvků 12.07.07 18:42

Moje stálice, které doma prostě musím mít..... zlaté Emporio, Mania, Code od Armaniho, Burberry for Women, Weekend, od Lancomu Trésor, od Poza Esencia de Duende a Guerlainův Champs-Elysées. Moje opakující se lásky.

Gattina  12.07.07 20:52

Já mám právě druhou Noa Perlé od Cacharel, a zatím počítám s tím, že si ji koupím i potřetí:)

Janca
Nováček 30 příspěvků 13.07.07 10:17

Jednoznačně Burberry Weekend a v těsném závěsu Laura-Laura Biagiotti a na léto L´eau par Kenzo :P

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 13.07.07 10:24

Miss Dior, Green Tea od E.A. a slibně to vypadá i pro Sicily.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Silis
Učednice 200 příspěvků 13.07.07 10:46

Podruhé jsem zatím koupila jen Shalimar.

Na poličce 28 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist