Parfém mamince k Vánocům

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gabriela78
Nováček 2 příspěvky 18.11.11 13:37
Parfém mamince k Vánocům

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, za byste mi poradili, jaký parfém by se hodil pro 55-letou maminku. Nejraději by celý den voněla, jako by vyšla z koupelny (to tvrdí) takže něco svěžího, čistého a hlavně, prý aby parfém či voda, delší dobu vydržel.

Děkuji za radu

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

bubena
sv. Parfema z Kecálburgu 2670 příspěvků 18.11.11 13:44

Najprv by si mala maminke dat vyskusat par vzoriek,pripadne ist do parfumerie :think: …ale ked nieco cisteho,moze byt Noa a babami chvalena Azzaro Twin,Omnia Crystalline,Style od Jil Sander…

Na poličce 46 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 28 parfémů

bubena
sv. Parfema z Kecálburgu 2670 příspěvků 18.11.11 13:46

http://www.arome.cz/…kremova-169/
http://www.arome.cz/…-vune-10076/
skus pozriet este tu,mozno najdes nieco zaujimaveho

danaada
Parfémová maniačka 859 příspěvků 18.11.11 13:51

Gabrielo, tvůj dotaz je příliš nekonkrétní, nejlepší by bylo vzít maminku do parfumerie a víc si ujasnit, co se jí líbí. Výdrž je taky hodně individuální věc (ale na oblečení vydrží vonět celý den cokoliv). Takhle naslepo se Ti dá poradit leda to, abys koupila nějakou davovku, s tou máš menší šanci, že se netrefíš. Z tvé kategorie je dost chválený např. Lanvin Eclat D´Arpege.

Na poličce 12 parfémů 10 miniatur 52 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 0 parfémů

tristressa
Nováček 13 příspěvků 18.11.11 14:02

já sem to s maminkou vyřešila tak, že sme si sedli a očichávali vzorky u kafíčka a klábosení, tak to zkus taky tak udělat :-) vzorky nakoupíš přes net, mají např. xparfemy, ale určitě i jiné netové parfikérny - mně konkrétně xparfémy vyhovují, protože mají kamenku kousek od mojí práce… jinak moje maminka si vybrala Max Mara - Le Parfum, ten jde k ní dokonale.

Na poličce 0 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Suniang
Znalkyně 366 příspěvků 18.11.11 14:22

Ahoj Gabčo,

řešila jsem stejný problém a nemohla jsem navíc mamku dostat do parfumerie, prý nemá čas.. houby … zase nechtěla, abych utrácela za dárek pro ní …grrrrrrrrrrrrrrr…

..takže jsem objednala Lanvin Eclat D´Arpege, voní hezky a obecně je líbivý, myslím, že s ním bychom vedle šlápnout neměly Gabčo :)

Na poličce 19 parfémů 6 miniatur 13 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 7 parfémů

bubena
sv. Parfema z Kecálburgu 2670 příspěvků 18.11.11 14:35

Eclat je sice pekny(mam ho tiez rada)ale myslim,ze Gabca pise,ze parfem musi mat aj vydrz a tu Eclat bohuzial nema… :-(

evísek
Parfémová maniačka 544 příspěvků 18.11.11 14:47

Gabčo,
což takhle Prada Infusion d'Iris. Mamince by se mohla líbit, splňuje podle mě obě dvě podmínky. Tohle je vůně čistoty a má perfektní výdrž. Teď v zimě se mi líbí víc než v létě, myslím že by jsi s ní nešlápla vedle.

Na poličce 80 parfémů 2 miniatury 20 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Suniang
Znalkyně 366 příspěvků 18.11.11 15:07
bubena píše:
Eclat je sice pekny(mam ho tiez rada)ale myslim,ze Gabca pise,ze parfem musi mat aj vydrz a tu Eclat bohuzial nema… :-(

.. ajaj.. to je pravda Bubeno, konec příspěvku Gabči jsem přehlédla, Lanvin Eclat D´Arpege opravdu výdrž, bohužel, nemá :-(

Na poličce 19 parfémů 6 miniatur 13 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 7 parfémů

zdena l
Znalkyně 280 příspěvků 18.11.11 16:48

mě připada vuně čistoty i ivore od balmain

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Philipos
Nováček 12 příspěvků 18.11.11 16:55

Tu bych řekl, že neudýchá jen tak někdo a už vůbec ne začátečník.
Podle mě nejlépe, ať si spolu jdete něco zkusit. Lidé, co se ve vůních moc neorientují vlastně ani často neví, co jim voní.

Na poličce 7 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

kamila252
Znalkyně 345 příspěvků 18.11.11 17:02
evísek píše:
Gabčo,
což takhle Prada Infusion d'Iris. Mamince by se mohla líbit, splňuje podle mě obě dvě podmínky. Tohle je vůně čistoty a má perfektní výdrž. Teď v zimě se mi líbí víc než v létě, myslím že by jsi s ní nešlápla vedle.

Také jsem si hned vzpomněla na Infusion d´Iris. Kdybys chtěla vzoreček, tak mi napiš SZ.

Na poličce 15 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Gabriela78
Nováček 2 příspěvky 18.11.11 17:15

Milé dámy, mockrát všem děkuji za Vaše reakce. Zkusím maminku „dotáhnout“ do parfumerky, ale aspoň se budu již trochu orientovat:)

Mějte se krásně!

Příjemný víkend

G.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

goofynka  26.11.11 14:54
MOC MOC MOCCCCC prosím

Nevíte kde by se dala sehnat - WORTH - JE REVIENS . - Mamka ji dříve měla , apk se nevyráběla nebo nedovážela či co :nevim: ..... ateď ji moc sháním.

Děkuji.

Goofy :mavam:

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 26.11.11 15:00

Třeba tady :)
http://www.cheapsmells.com/…ctPaging.php?…

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 129 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist