Parfém - originál nebo padělek?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Soňa G.
Nováček 1 příspěvek 03.01.16 21:03
Parfém - originál nebo padělek?

Dobrý den,
na e-shopu jsem koupila parfém Halloween Blue drop. Parfém jsem již měla, ale nyní mě překvapila jeho velmi slabá výdrž a intenzita. Po pár minutách jej na zápěstí už ani necítím… Myslíte, že je to dle fotky dna flakonu a krabičky originál? díky

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Uživatel je onlinemaruskatomis
Učednice 84 příspěvků 15.06.16 18:28

Jsou tohle originaly? https://www.vinted.cz/…rky-od-dioru

Na poličce 17 parfémů 4 miniatury 10 odstřiků 44 vzorků V tužebníku 12 parfémů

AlenBee
Nováček 14 příspěvků včera v 14:15
Jak je to?

Dnes mi došla edt Guerlain . Na krabičce je Champs Élysées, na lahvičce Champs Élysées , vůně je velmi slabá. É, E ? Na spodu krabičky je arabský nápis. Co si o tom myslíte? Koupena na notino .

Příspěvek upraven 27.04.17 v 16:22

Na poličce 54 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Uživatel je onlineFrantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 23264 příspěvků včera v 14:26

@AlenBee
To by teoreticky odpovídalo.
Nápis na krabičce je uveden kapitálkami?
Vraťte ji bez udání důvodu v zákonné lhůtě, nicméně vyzkoušel bych ji pro jistotu na kolegyni nebo podobně, vlastní lidské smysly nás občas ošálí.

Na poličce 647 parfémů 131 miniatur 677 odstřiků 1025 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Tanulik
Nevyléčitelná závislačka 1556 příspěvků včera v 15:01
@AlenBee píše:
Dnes mi došla edt Guerlain . Na krabičce je Champs Élysée, na lahvičce Champs Elysées, vůně je velmi slabá. É, E ? Na spodu krabičky je arabský nápis. Co si o tom myslíte? Koupena na notino .

Vyhľadala som cez google … lebo ma to zaujímalo , mala som tiež Champs Elysées , a zistila som , že všetky krabičky to majú tak , ako píšeš, s dlhým É . Vysvetliť by Ti to mohol Francúz :P alebo @domenica , ktorá má o značke Guerlain prehľad . :mavam:

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 16 parfémů

AlenBee
Nováček 14 příspěvků včera v 15:17

Ono to asi bude v pořádku, dívala jsem se na web - v názvu Élysées, na flakonu E.

sv. Parfema z Kecálburgu 23264 příspěvků včera v 15:40

@AlenBee
Ještě dotaz, proč přikládáte fotku extraktu, když vlastníte EDT?

Na poličce 647 parfémů 131 miniatur 677 odstřiků 1025 vzorků V tužebníku 0 parfémů

AlenBee
Nováček 14 příspěvků včera v 16:16

Mám toto

sv. Parfema z Kecálburgu 23264 příspěvků včera v 17:02

@AlenBee
S nápisem je to dostatečně vysvětleno.
Pakli objektivně na Vás či na jiné pozorujete velmi nízkou longevity, nebál bych se ji vrátit.

Ještě nápad, seznamte se s recenzemi tady na arome a možná se přikloníte k názoru, že EDP by byla lepší volbou.

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26833 příspěvků dnes v 10:51
@AlenBee píše:
Dnes mi došla edt Guerlain . Na krabičce je Champs Élysées, na lahvičce Champs Élysées , vůně je velmi slabá. É, E ? Na spodu krabičky je arabský nápis. Co si o tom myslíte? Koupena na notino .Příspěvek upraven 27.04.17 v 16:22

U současné produkce je to opravdu tak - na krabičce „E“ dlouhé, na flakónku krátké - u všech koncentrací. Arabský nápis (předpokládám vedle francouzského) také není známkou problému. Edt je jemnější než edp, ale otázkou je, co si přesně představit pod tím „velmi slabá“. Ve srovnání s představou, jaká by měla být? Nebo ve srovnání s jiným balením téže koncentrace? Těžko říct.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist