Parfém podobný Dior Midnight Poison

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veruss17
Nováček 13 příspěvků 09.07.14 13:41
Parfém podobný Dior Midnight Poison

Prosím o pomoc.
Naprosto jsem se zamilovala do parfému Dior Midnight Poison a samozřejmě ho přestali vyrábět, takže už opravdu není k sehnání :,( :,(
Věděl by tu někdo o nějaké alternativě, která by voněla podobně?
Už jsem vyzkoušela několik parfémů s podobným složením, ale ani se Dioru nepřibližují
:twisted: :? :x

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 09.07.14 19:37

Jo, to bude těžký… Zkoušela jsi YSL Elle? Dost často je zmiňovaná podobnost, mně to tak nepřijde, ale třeba se poštěstí.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1087 příspěvků 10.07.14 21:36

A víš že bych taky možná řekla, že Elle trochu jde stejným směrem? Za sebe bych zmínila Lancôme Magnifique. Když jsem se rozhodovala, tak právě mezi Midnight Poison a Magnifigue, z obou cítím zvláštně štiplavý růže, obě jsem měla několikrát zároveň na ruce, ta druhá na mě držela ale míň.

Na poličce 58 parfémů 8 miniatur 20 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 31 parfémů

albeni1  10.07.14 22:27

Mě přišla na Midnight Poison v něčem podobná Alberta Ferretti - Alberta Ferretti.
Samozřejmě to samé to není, ale nějaká jemnější podoba by se našla.

peta27
Parfémová maniačka 770 příspěvků 11.07.14 16:06

Taky mě napadla YSL Elle, podoba by se docela našla, ale výdrž Elle je slabší.

Na poličce 43 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 22 vzorků V tužebníku 14 parfémů

keaton
Nováček 1 příspěvek 13.01.15 21:56
Midnight Poison

Dostala jsem od Ježíška Dior Midnight Poison, voní, ale tak intenzivně, že mi z něj bolí hlava. Mám originální balení i doklad. Prodám, v Ústeckém a Libereckém kraji dovezu osobně. keaton@centrum.cz

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Veruss17
Nováček 13 příspěvků 13.01.15 22:19

Jee :-) kolik ml ma parfem a jaka by byla cena?

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist