Parfém podobný Voile de Jasmin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

asenat
Parfémová maniačka 575 příspěvků 06.10.12 16:35
Parfém podobný Voile de Jasmin

Sháním parfém podobný Voile de Jasmin od Bvlgariho, ale s větší siláží a výdrží. Voile na mě bohužel vydrží jen pár minut, hned je pryč :,( Nemáte nějaký tip na něco podobně jasmínově pudrového?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 239 vzorků V tužebníku 21 parfémů
Reakce:

asenat
Parfémová maniačka 575 příspěvků 09.10.12 21:39

Nikdo neví? :nevim:

stipa
Nováček 2 příspěvky 18.10.12 08:44
BVL

Včera jsem vyzvedla na poště BVL Voile de Jasmin. Strašně moc se mi líbí. Ale taky: ihned vyprchá do pryč. Vím, že těď na něj není počasí, ale nemůžu si pomoct, pravděpodobně jsem konečně našla to, co jsem táááák dlouho hledala.K té podobnosti: maličko Miss Dior Cherie, ale je sladší, takže ta průzračnost tam oproti BVL chybí. :(

Na poličce 46 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 3 vzorků V tužebníku 0 parfémů

asenat
Parfémová maniačka 575 příspěvků 27.10.12 23:03

Miss Dior Cherie znám, ale bohužel mi s Voile de Jasmin nepřijde ani trochu příbuzná :-(

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist