Parfém pro 27 letého začátečníka

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Soldaso
Nováček 3 příspěvky 18.10.15 13:02
Parfém pro 27 letého začátečníka

Ahoj,
je mě 27 let, sportovec( fotbalista-takový ten šampónek).Do teď jsem používal takové ty věci z drogerie jako Playboy, Beckham. Nyní bych ale rád povýšil, pročítal jsem skoro celé fórum a trochu se v tom ztrácím proto bych rád poprosil o nějaké typy a rady abych se někam posunul.
Ideálně bych chtěl něco co se bude hodně líbit ženám mého věků a bude mít dlouhou výdrž.
 Děkuji

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

rudusko
Nevyléčitelná závislačka 1217 příspěvků 18.10.15 14:37

@Soldaso asi si veľa toho nečítal, keď sa pýtaš to čo tu bolo už niekoľkokrát povedané :think:

Na poličce 92 parfémů 23 miniatur 56 odstřiků 435 vzorků V tužebníku 18 parfémů

Vetiverose
Znalkyně 370 příspěvků 18.10.15 15:35

@Soldaso Jeden známý zahraniční fotbalista si nějak před 15 lety oblíbil Xeryus Rouge od Givenchy. Po jeho vzoru jsem si jí tehdy také koupil a ženám se na mě hodně líbila. Dodnes se vyrábí, dá se sehnat za rozumné peníze a voní dobře. Na podzim/zimu jak dělaná. Ještě bych vám doporučil vyzkoušet Bulgari Man In Black (já o ní posledních 14 dnů vyprávím každému :-D ). Sexy měkká vůně s pěknou koženou, lehoulince kouřovou nótou. Zatím zkuste standardní Eau de Parfum verzi. Pokud vás osloví, můžete to posunout ještě o kousek dál s její novou Intense verzí, ale tu jsem ještě nezkoušel tak nevím jestli třeba nevoní odlišně. Šťastnou ruku :mavam:

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 19.10.15 14:49

Vetiver Babylone Armani Privé

xblok
Učednice 96 příspěvků 19.10.15 16:06
@Ef píše:
Vetiver Babylone Armani Privé

Ano, to je velmi příjemná, luxusní svěží vůně. Ale je to docela skok od vůní z drogérky.
Za mě třeba Chanel Allure Homme Sport, která je dost oblíbená, nebo Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport - svěží citrusová kolínská, která má ale velkou výdrž a mně voní krásně. Taky jí celkem podobná, pro můj nos taky krásná, Dior Homme Cologne.
Z levnějších třeba Versace Pour Homme, Azzaro Chrome Sport.
Těch možností je spousta, pro mladého sportovce se může hodit každá druhá vůně co je na trhu. Doporučuju zajít do parfumérky a pár vůní si vyzkoušet.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21291 příspěvků 19.10.15 17:27
@rudusko píše:
@Soldaso asi si veľa toho nečítal, keď sa pýtaš to čo tu bolo už niekoľkokrát povedané :think:

Naprostý souhlas.

http://www.arome.cz/…use/hledani/?…

Na poličce 623 parfémů 130 miniatur 658 odstřiků 990 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Soldaso
Nováček 3 příspěvky 19.10.15 18:25

Vážně jsem to celé pročítal,ale těch názvů je tolik že se v tom ztrácím.
Bohužel žádné kloudne parfumerky tady nemáme, takze objednam nějaké vzorky.Kvůli tomu jsem chtěl také poradit abych nemusel kupovat těch vzorků nějak moc.
Jinak o cenu mě až tak nejde.

Reveur
Parfémová maniačka 786 příspěvků 19.10.15 18:59

@rudusko @Frantatata Já se obávám, že fórum je už dnes poměrně nepřehledné - i proto, že tu lidé s obdobnými dotazy zakládají stále nová a nová vlákna. Když sem přijde někdo nový, je zdlouhavé snažit se v tom zorientovat a mnohem snazší hodit nový dotaz do pléna. Jen jste kvůli tomu nemusel zakládat další vlákno, pane @Soldaso . Těžko říci co s tím, nechci kritizovat adminy, ale asi to chce přesouvat/mazat.

K dotazu: zkuste se napřed zorientovat v „lepším“ mainstreamu: Chanel Allure Homme Sport je dobrý tip, dále bych Vaší pozornosti doporučil Bleu de Chanel, Chanel Platinum Egoiste, Terre d'Hermes, Guerlain Homme Intense, Guerlain L'Homme Ideal, Kenzo Homme Sport, mohl by Vás uspokojit i nový Dior Sauvage.

Na poličce 37 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 14 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1134 příspěvků 19.10.15 19:09

Creed Aventus. Pokud peníze nejsou problém, není co dál řešit. :-)

Na poličce 106 parfémů 32 miniatur 22 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Michele
sv. Parfema z Kecálburgu 2200 příspěvků 21.10.15 14:40

Holky, ktere leti na fotbalisty, oceni Bossovky, Armani a Chanel. Jo a Paco Rabane :nevim: :D

Na poličce 8 parfémů 12 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

L von James
Parfémová maniačka 844 příspěvků 21.10.15 22:30

@Soldaso Nezmínil jste, k jakým příležitostem by vůně měla vlastně být.. :think: :palec: A finanční rozhraní :mrgreen:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Soldaso
Nováček 3 příspěvky 25.10.15 20:27

Omlouvám se, dříve jsem se sem nedostal.
Cena cca do 4000kc.
Vůně by měla být na večírky, posezení v kavárně a podobně.
Rad bych si objednal třeba 8 vzorků a poté bych se rozhodl. Proto bych rád doporučení jaké vzorky vzít aby byli rozdílných vůní ale stále se zaměřením na to ze to bude neodolatelné pro ženský :-)

L von James
Parfémová maniačka 844 příspěvků 26.10.15 13:38

@Soldaso Pokud finance nejsou problém tak za mě:
Na denní nošení a nákupy Creed Aventus a Silver Mountain Water, Chanel Allure homme sport, či extreme. Na večer Parfums dé Marly Herod, De Lubin Idole, Tom Ford Noir koncentrace EdP, Frapin 1270 a v neposlední řadě YSL Opium :palec: :D :mrgreen:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Vetiverose
Znalkyně 370 příspěvků 26.10.15 13:51

@Soldaso Tak pokud do 4.000 tak určitě vyzkoušejte i Amouage Opus VI a Armani Myrrhe Imperiale. Na Opus VI, kterých jsem měl 10 vzorečků á 2ml, jsem sesbíral nejvíc komplimentů od žen od doby co se voním (od 12 let). :mavam:

nemo970
Znalkyně 325 příspěvků 26.10.15 14:04

@Vetiverose Jakého věku byly ty ženy a v jakých situacích? Tyhle vůně jsou úžasné, královské, luxusní. Zajímalo by mne, jestli by je ocenily i ženy v okruhu, kde se tazatel vyskytuje. (Já si jejich vzorky teda užívám pro sebe, ven jsem je ještě nezkoušel…)
Jinak pro tazatele - určitě zkuste ten Aventus ;)

Příspěvek upraven 26.10.15 v 14:11

Na poličce 47 parfémů 7 miniatur 36 odstřiků 179 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist