Parfém pro maminku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

system44
Nováček 5 příspěvků 08.07.15 12:17
Parfém pro maminku

Ahoj dámy, holky, děvčata… :-)

Jsem tu opět po dlouhé době s prosbou o pomoc.
Jedná se o parfém pro maminku k narozeninám, je to již 66 letá dáma.

Dříve jsem kupoval mimo jiné tyto tři: Cartier – Le Baiser Du Dragon, Dior – Dolce Vita, Chanel – Coco přičemž posledně jmenovaný prý na ní byl moc těžký (ať si pod tím mám jako chlap představit cokoliv, takhle mi to pověděla :-) )

Proto prosím o radu, který parfém mám zakoupit, abych nekupoval stejné?

Děkuji, David

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

ippolita
Parfémová maniačka 832 příspěvků 08.07.15 12:46

Napr.Bvlgari Jasmin Noir (L'Essence alebo L'Elixir) alebo E.Lauder Sensuous.

Na poličce 56 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

ippolita
Parfémová maniačka 832 příspěvků 08.07.15 13:33

Ange or Demon, Roberto Cavalli Nero Assoluto, Prada Prada.

Příspěvek upraven 08.07.15 v 17:57

Na poličce 56 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

MagnolieS
sv. Parfema z Kecálburgu 8087 příspěvků 08.07.15 13:33

@system44 Koupila jsem mamce (68) po Dior J'adore, se kterým byla moc spokojená Dior J'Adore l'Or

Na poličce 100 parfémů 3 miniatury 66 odstřiků 37 vzorků V tužebníku 64 parfémů

Tanulik
Nevyléčitelná závislačka 1510 příspěvků 08.07.15 14:09

Skús La Panthére - Cartier , alebo podľa toho čo píšeš , mohla by sa Tvojej mamke páčiť aj niektorá z voní od Boucheron - sú to pekné vone pre dámu , v krásnych baleniach a za veľmi prijateľné ceny . :mavam:

Na poličce 19 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 08.07.15 17:35

@Tanulik
Boucheron se mi taky zdá dobrá volba, přikláněla bych se k Boucheron B, je za velmi pěknou cenu na Elninu a úplně vzdáleně mi připomíná Dolce Vita.
Jinak mi připadají jako vhodné vůně od Penhaligon´s - nejvíce bych to viděla na Cornubii (také k sehnání na Elninu).
A pokud se mamince Coco EdP zdála příliš silná, zkusila bych Allure EdT, ale tady už jsem na tenkém ledě, Chanely jsou má srdcová záležitost. No. 5 se podle mě nedá nic zkazit,ve verzi Premiére je vhodná pro dívku i dámu.
Ještě mě napadá Hermés - Jour d´Hermés, 24 Faouborg - to je vůně pro dámu, nicméně specifická.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Hanka H
sv. Parfema z Kecálburgu 3162 příspěvků 09.07.15 09:34

@system44 Kupovat dámě parfém naslepo je vždy ošemetné a vzhledem k cenové kategorii některých vůní je to někdy i škoda peněz, nehledě na to, že nevhodně zvolený parfémový dárek rozhodně nepotěší. Takže bych navrhovala několik možností

• vyzpovídat mami, který parfém by opravdu chtěla
  • pokud by chtěla zkusit něco nového, vzít ji na čichanou do některé z velkých parfumérií (vím, je to problém - sortiment není zdaleka tak velký, jako v eshopech)
  • koupit poukaz do některého eshopu a věnovat ho mami, potom ji případně pomoci s nákupem přes internet

Jinak z uváděných vůní by se mi k dámě zralejšího věku nejlépe líbil Cartier (Polibek draka), ale … viz výše :mavam: .

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 28 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 12 parfémů

system44
Nováček 5 příspěvků 10.07.15 08:08

Všem moc děkuji, o víkendu se na to podívám ;)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist