Parfém pro maminku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

system44
Nováček 5 příspěvků 08.07.15 12:17
Parfém pro maminku

Ahoj dámy, holky, děvčata… :-)

Jsem tu opět po dlouhé době s prosbou o pomoc.
Jedná se o parfém pro maminku k narozeninám, je to již 66 letá dáma.

Dříve jsem kupoval mimo jiné tyto tři: Cartier – Le Baiser Du Dragon, Dior – Dolce Vita, Chanel – Coco přičemž posledně jmenovaný prý na ní byl moc těžký (ať si pod tím mám jako chlap představit cokoliv, takhle mi to pověděla :-) )

Proto prosím o radu, který parfém mám zakoupit, abych nekupoval stejné?

Děkuji, David

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

ippolita
Parfémová maniačka 826 příspěvků 08.07.15 12:46

Napr.Bvlgari Jasmin Noir (L'Essence alebo L'Elixir) alebo E.Lauder Sensuous.

Na poličce 50 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

ippolita
Parfémová maniačka 826 příspěvků 08.07.15 13:33

Ange or Demon, Roberto Cavalli Nero Assoluto, Prada Prada.

Příspěvek upraven 08.07.15 v 17:57

Na poličce 50 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

MagnolieS
sv. Parfema z Kecálburgu 7530 příspěvků 08.07.15 13:33

@system44 Koupila jsem mamce (68) po Dior J'adore, se kterým byla moc spokojená Dior J'Adore l'Or

Na poličce 95 parfémů 3 miniatury 56 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 65 parfémů

Tanulik
Nevyléčitelná závislačka 1302 příspěvků 08.07.15 14:09

Skús La Panthére - Cartier , alebo podľa toho čo píšeš , mohla by sa Tvojej mamke páčiť aj niektorá z voní od Boucheron - sú to pekné vone pre dámu , v krásnych baleniach a za veľmi prijateľné ceny . :mavam:

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 19 parfémů

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 08.07.15 17:35

@Tanulik
Boucheron se mi taky zdá dobrá volba, přikláněla bych se k Boucheron B, je za velmi pěknou cenu na Elninu a úplně vzdáleně mi připomíná Dolce Vita.
Jinak mi připadají jako vhodné vůně od Penhaligon´s - nejvíce bych to viděla na Cornubii (také k sehnání na Elninu).
A pokud se mamince Coco EdP zdála příliš silná, zkusila bych Allure EdT, ale tady už jsem na tenkém ledě, Chanely jsou má srdcová záležitost. No. 5 se podle mě nedá nic zkazit,ve verzi Premiére je vhodná pro dívku i dámu.
Ještě mě napadá Hermés - Jour d´Hermés, 24 Faouborg - to je vůně pro dámu, nicméně specifická.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Uživatel je onlineHanka H
sv. Parfema z Kecálburgu 2664 příspěvků 09.07.15 09:34

@system44 Kupovat dámě parfém naslepo je vždy ošemetné a vzhledem k cenové kategorii některých vůní je to někdy i škoda peněz, nehledě na to, že nevhodně zvolený parfémový dárek rozhodně nepotěší. Takže bych navrhovala několik možností

• vyzpovídat mami, který parfém by opravdu chtěla
  • pokud by chtěla zkusit něco nového, vzít ji na čichanou do některé z velkých parfumérií (vím, je to problém - sortiment není zdaleka tak velký, jako v eshopech)
  • koupit poukaz do některého eshopu a věnovat ho mami, potom ji případně pomoci s nákupem přes internet

Jinak z uváděných vůní by se mi k dámě zralejšího věku nejlépe líbil Cartier (Polibek draka), ale … viz výše :mavam: .

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 18 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 14 parfémů

system44
Nováček 5 příspěvků 10.07.15 08:08

Všem moc děkuji, o víkendu se na to podívám ;)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist