Parfém pro přítelkyni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ondra  11.03.08 21:11

Mám na vás milé dámy dotaz.Chtěl bych své přítelkyni koupit vůni a byla mi její kamarádkou doporučená So de la renta.
Byl jsem se ptát v parf.a nemají.Na cosmu jsem jí objevil,ale nevím jestli se jí bude líbit.Zkouknul jsem co má doma a je to DKNY Woman,Lacoste pour Femme,24 fabourg delicate,Eter­nity,Ultravio­let,Sarah J.Parker Lovely.Můžete mi poradit jaká je?Nebo k některé přirovnat?A líbí se Vám? Díky za všechny zprávy

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Reakce:

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 11.03.08 22:14

Na mě je So de la Renta čistě květinová. Podobně na mě působí Murmure od Van Cleef, Love in Paris od Nina Ricci. Řekla bych, že ty vyjmenované vůně jsou trochu jiného stylu. Tady mají So de la Renta za výbornou cenu:

http://drogerie.shop.jednorozec.cz/zboz … etni_voda/

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Zdenka  12.03.08 09:20

Mně So de la Renta dělala vyloženě zle, téměř bolehlav. Dokonce jsem přemýšlela, jestli ten tester nebyl zkažený. Ale pokud ti ji doporučila její kamarádka, je možné, že se o tom bavily a po té vůní touží. A podle vůní, které má, jí bude sedět určitě líp než mně. V kamenkách se shání špatně, jedině přes net.

Ondra  12.03.08 09:47

Tak moc díky,ale asi něco vyberu sám,aby z toho Oscara nakonec nebylo zle mně.

Ondra  12.03.08 09:47

Tak moc díky,ale asi něco vyberu sám,aby z toho Oscara nakonec nebylo zle mně.

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 12.03.08 09:56

Niekedy aj dve vone podobneho typu a zlozenia mozu vzbudit celkom odlisne reakcie. Takze tazko vyberat len na zaklade toho, co uz priatelka ma.
Odporucala by som este sa spytat jej kamaratky, ci tvoja priatelka dala jasne najavo, ze sa jej So de la Renta paci a chcela by ju. Ak nie, odporucala by som skor kupit jej telove mlieko k k SJP Lovely alebo niektorej inej voni, co ma. Kupovat celu novu vonu bez jej vyjadrenia je velke riziko a urcite by si nechcel, aby nosila vonu, ktora sa jej ani velmi nepaci preto, aby ta neurazila.
Zrejme chces priatelku prekvapit, ale zeny su rozne - niektorym nevadi, ked pridu o prekvapenie, ked vedia, ze ti zalezalo na tom, aby dostali nieco, co ich naozaj potesi. Takze dalsia moznost je aj sondovat u priatelky, co by chcela.
Vela stastia!

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ondra  13.03.08 12:55

Tak se odvažuju ještě zeptat.Byl jsem ve Fannu a prodavačka mi řekla,že So de la Renta je něco jako Champs Elysee /nevím pořádně jak se to píše/,ale Renta je svěží.Máte taky takový názor?Ten Champs známa docela se mi líbí.Tak jestli je to v tomle stylu,Rentu koupím.Ještě jednou díky,ale vy máte daleko větší přehled.

Afrika
sv. Parfema z Kecálburgu 2152 příspěvků 13.03.08 12:57

A čo keby si jej kúpil radšej darčekovú poukážku Fann v cene parfému?

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ondra  13.03.08 13:04

No to můžu taky,ale ten parfem bych jí chtěl taky dát.Já jsem se ptal kamarádky a ta mi řekla,že So de la Renta neznají ,ale mojí přítelkyni zaujal podle složení.

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 13.03.08 13:11
Ondra píše:
No to můžu taky,ale ten parfem bych jí chtěl taky dát.Já jsem se ptal kamarádky a ta mi řekla,že So de la Renta neznají ,ale mojí přítelkyni zaujal podle složení.

Pro mě je spíš svěží Champs-Elysées, než So de la Renta. V Champs-Elysées cítím i trochu zeleně, která je pro mě svěží, ale So de la Renta je pro mě čistá květinovka. Záleží samozřejmě na vnímání vůní, ale pro mě jsou čisté květinovky vždy tak trochu dusivé. Na So de la Renta jsem já osobně nic svěžího nezaznamenala.

Arome P.e.t.r.a
Učednice 118 příspěvků 13.03.08 13:21

So de la Renta je krásná květinová vůně, podle mě není nijak zvlášť výrazná, žádný bolehlav. Pokud se tvojí přítelkyni líbí Eternity, což je taky čistá květinovka, tak by se jí Oscar líbit mohl, je méně výrazný, trošku sladší. A pokud snese DKNY, tak ji snad Oscar neurazí :) Bohužel se to ale nedá dost dobře odhadnout. Jinak ale Oscar de la Renta v některých parfumeriích je, v Praze určitě. Někde jsem ho zkoušela, asi Fann, nebo Marionnaud, ale v poslední době se mi zdá, že parfumerky sortiment spíš omezují. V každém případě bych to s tím Oscarem riskla, snad to vyjde!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 13.03.08 13:21

A co takhle vůni koupit a k tomu poprosit prodavačku, jestli by z testeru neodstříkla vzorek - přítelkyně by si mohla vůni vyzkoušet a přinejhorším ji ještě zabalenou vyměnit. Nakously jsme to v tématu o ideální parfumerii a zní to jako dobrý nápad.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 13.03.08 13:47

Nebo nenápadně vzít přítelkyni do nějakého obch. centra, zajít na kávu a pak do parfumerie na čuchanou? A pak se můžete shodnout, co vám voní?

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 13.03.08 13:49
Ada píše:
A co takhle vůni koupit a k tomu poprosit prodavačku, jestli by z testeru neodstříkla vzorek - přítelkyně by si mohla vůni vyzkoušet a přinejhorším ji ještě zabalenou vyměnit. Nakously jsme to v tématu o ideální parfumerii a zní to jako dobrý nápad.

Ale Ondra psal, že chce nakupovat na netu, ne v kamence. Na netu podle mě testery spíš prodají, než použijí.

Ondra  13.03.08 14:20

Tak milé dámy,jdu do ní.Prostě buď to vyjde a bude mít radost,nebo si vybere sama a tuhle někomu může věnovat.Každopádně všem moc díky,je to vysilující.Už se mi o těch vůních i zdálo.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist