Parfém pro tchýni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

peta27
Parfémová maniačka 736 příspěvků 12.12.12 19:14
Parfém pro tchýni

Holky vím že asi blbý dotaz, ale nejsem žádná parfémová znalkyně a dostala jsem za úkol vybrat parfém tchýni. Na poličce má YSL Opium, La Prairie Life Threads Gold a pak Crystal Noir který nepoužívá. Sondovala jsme u tchána a říkal že se jí moc líbila a kdysi měla nějaká Dolce Gabbana hranatý flakon červený vršek, takže jsem si vydedukovala že asi Dolce Gabbana Femme, jenže proti těm vůním co má doma mi přijde dost jiná, tak potřebuju poradit něco podobného co má doma, přece jen mám strach jí koupit du D&G, nebo myslíte že by se jí to k těm dvěma vůním co má doma mohlo líbit? Díííííky!!!

Na poličce 36 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 11 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 14.12.12 09:38

tchýně nosí docela pecky, výraznější vůně, takže bych se nebála koupit něco výraznějšího. Nějakou Lolitu, nové Opium, Jasmin Noir, Idylle EDP, Jadore Absolut…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 14.12.12 10:53

Přidávám se za Jasmin Noir…ten by ji mohl sednout, včera jsem zkoušela i variantu Essence a ta mi přijde snad ještě líbivější…tchýně nemá na poličce zřejmě asi žádné svěženky a těžší vůně ji nevadí, takže bych se toho nebála :-)

Na poličce 39 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 15 parfémů

danaada
Parfémová maniačka 859 příspěvků 14.12.12 19:47

Zkus i Laura Biagiotti Venezia.

Na poličce 12 parfémů 10 miniatur 52 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 0 parfémů

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3732 příspěvků 14.12.12 20:23

Myslím, že keď sa jej Dolce Gabbana Femme veľmi páčila, tak niet nad čím váhať. Iste bude milo prekvapená. A či sa hodí k vôňam na poličke? - na tom predsa nezáleží, veď nemusia byť všetky vône na poličke v jednom štýle, myslím, že to tu takto ani nikto nemá :)

Na poličce 47 parfémů 9 miniatur 4 odstřiky 123 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Camellia
Nevyléčitelná závislačka 1712 příspěvků 14.12.12 21:53

Dolce & Gabbana pour Femme mi celkem ladí s poličkou tvojí tchýně. Myslím, že by z ní mohla mít radost. Ale pozor, ta nová verze je hrozná a přeslazená (pro mě).

peta27
Parfémová maniačka 736 příspěvků 17.12.12 15:48

Holky moc díky za reakce, něco jsem si opsala a dnes vyzkoušela v Sephoře a Fannu, Jasmin Noir se moc líbí mě, jen na ruce mi dlouho nevydržela :,( no a asi zůstanu u tě D&G Femme, líbí se mi kupodivu taky, a manžel si taky myslí že to bude ok :D Jinak pravda tchýně nepoužívá žádné lehké polívačky, prý na ní nic nedrží, a mě teda nikdy nepřijde převoněná, jen vždycky pěkně voní, a sama je výrazný typ vzhledem i vysupováním :lol:

peta27
Parfémová maniačka 736 příspěvků 17.12.12 15:51
@Camellia píše:
Dolce & Gabbana pour Femme mi celkem ladí s poličkou tvojí tchýně. Myslím, že by z ní mohla mít radost. Ale pozor, ta nová verze je hrozná a přeslazená (pro mě).

Tu novou Pour femme jsem taky zkoušela už dřív a mi se docela líbila, ale myslím že pro tchýni by to asi nebylo to pravé.

betulapendula
Učednice 203 příspěvků 17.12.12 17:40

Tak zkus Youth Dew,jestli tvoje tchýně unese Opium,zvladne i tuhle ;)

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

ankaj
Nevyléčitelná závislačka 1197 příspěvků 17.12.12 18:28

Pro výrazné typy je podle mě velmi vhodný Angel nebo Alien. Prosté Mugler - ale ne Womanity.
(Já sama jsem kdysi s úspěchem darovala tchýni Angel rose. Ona byla ten výrazný - až dominantní typ ženy. Žel - byla. Letos jí už nemůžu darovat nic, protože v létě náhle odešla. A véřte-nevěřte je mi to upřímně líto.)

Na poličce 25 parfémů 275 miniatur 1 odstřik 145 vzorků V tužebníku 5 parfémů

peta27
Parfémová maniačka 736 příspěvků 17.12.12 19:26
@betulapendula píše:
Tak zkus Youth Dew,jestli tvoje tchýně unese Opium,zvladne i tuhle ;)

Tu vůbec neznám, ale mrkla jsem na to a myslím že by to šlo, díky za tip, poznamenávám si na příště, teď už jsme objednala tu D&G.

peta27
Parfémová maniačka 736 příspěvků 17.12.12 19:32
@ankaj píše:
Pro výrazné typy je podle mě velmi vhodný Angel nebo Alien. Prosté Mugler - ale ne Womanity.
(Já sama jsem kdysi s úspěchem darovala tchýni Angel rose. Ona byla ten výrazný - až dominantní typ ženy. Žel - byla. Letos jí už nemůžu darovat nic, protože v létě náhle odešla. A véřte-nevěřte je mi to upřímně líto.)

Tak to tě chápu, ta moje je sice občas šílená, ale mám ji ráda a taky by mi chyběla!
Jinak Mugler mě taky napadl, ale Angel je na ni myslím moc sladký a Alien si nejsem jistá, a hlavně manželovi hrozně smrdí tak by mi to zatrhl :lol: No a Womanity bych nedala nikomu ani za trest, omluva všem co ji mají rádi, ale mě to smrdí jak sladkoslaná ryba :oops:

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 17.12.12 19:35

Když budeš zkoušet Youth Dew (pochybuju, že ji v obchodě najdeš), zkus Youth Dew Amber Nude. Není tolik old school.

peta27
Parfémová maniačka 736 příspěvků 17.12.12 20:40
@Mirka píše:
Když budeš zkoušet Youth Dew (pochybuju, že ji v obchodě najdeš), zkus Youth Dew Amber Nude. Není tolik old school.

Já si tu někomu kdyžtak písnu o vzoreček, díky!!!

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 17.12.12 21:32

Už ji nemám, poslala bych.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist