Parfém s afrodiziakálními účinky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

monvon
Nováček 3 příspěvky 28.04.11 14:05
Parfém s afrodiziakálními účinky

Jaký parfém používáte, když si chcete udělat hezký večer, cítit se smyslně, přitažlivě, muže svádět? Se kterým slavíte největší úspěch? Který takový nenechává vaše partnery v klidu? Hledám typy na parfém s „afrodiziakálními“ účinky. Dík

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Luci23
Parfémová maniačka 712 příspěvků 28.04.11 20:10

Holky tu hodně označují jako svádivou Code, já bych přidala Hypnotic. Všeobecně vše, v čem je vanilka, to je přírodní afrodiziakum.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3732 příspěvků 28.04.11 20:30

zvodny je Addict :)

Na poličce 47 parfémů 9 miniatur 4 odstřiky 123 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 28.04.11 21:01

eee zrovna na Addict mam od chlapov sproste komentare ze je to smrad a pod.
Je pravda ze, ked s Addictom prejdem hoc aj okolo spiacej mrtvoly tak ho ten zavan prebere 8) .

Oznacila by som ju nie zvodna ale putajuca pozornost

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 28.04.11 21:03

ja odporucam ako zvodne vone
No. 5
No. 5 Premiere

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 28.04.11 21:16

To se bude asi u každé z nás dost lišit; navíc něco jako zaručené afrodiziakum, které by působilo na všechny, není, nebyly potvrzeny žádné takové účinky. Obecně bych ale řekla, že většině se líbí sladké vůně - asi že jim to připomíná žrádlo, a jak známo - láska prochází žaludkem :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 28.04.11 22:04

Problém je v tom, že na každého působí něco jiného..
Třeba ten můj vanilku ve vůních zrovna moc nemusí. Stejně jako kokos, čokoládu, kávu a jiné pochutiny :? . Kdybych se zlila Hypnoticem, tak by mě nejspíš vyhnal na mráz :mrgreen: .
Zatím nejpozitivnější reakci jsem od něj měla na Daisy, Noa, Lacoste Pour Femme, Stella In Two Peony a Couture. A z mých novějších úlovků se mu líbí třeba Amethyst a First Premier Bouquet.
Ultrasvěží citrusovky, „zelené“, kořeněné, dřevité a pánsky vyznívající vůně nijak nekomentuje (nebo z něj jen vypadne, že cítí např. citrón).. Tak to beru jako neutrální reakci. I když třeba u mé oblíbené Elle mě to trochu mrzí.. No a Omnie - pro ty nejspíš ani nemá čichové buňky. Svou milovanou Green Jade se můžu polévat od hlavy až k patě a mlčí jako hrob.

Na poličce 52 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3732 příspěvků 29.04.11 10:18
Zyra píše:
eee zrovna na Addict mam od chlapov sproste komentare ze je to smrad a pod.
Je pravda ze, ked s Addictom prejdem hoc aj okolo spiacej mrtvoly tak ho ten zavan prebere 8) .Oznacila by som ju nie zvodna ale putajuca pozornost

tak moj manzel je asi vynimka :) (po Addicte ako divy). Mne zvodna velmi nepride No.5 - skor elegantna.

tormale
Nevyléčitelná závislačka 1480 příspěvků 29.04.11 10:38

Tak na mého milovaného funguje nejvíc asi L´Instant Magic. A cizí muži nejvíc reagují na Hypnotic Poison nebo paradoxně Chance eau Fraiche - což mě docela štve:) Na mě osobně působí afrodiziakálně vanilka a skořice :).

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 16 parfémů

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3732 příspěvků 29.04.11 10:40
tormale píše:
Tak na mého milovaného funguje nejvíc asi L´Instant Magic. A cizí muži nejvíc reagují na Hypnotic Poison nebo paradoxně Chance eau Fraiche - což mě docela štve:) Na mě osobně působí afrodiziakálně vanilka a skořice :).

ano, hypnotic poison je uz notoricky znama muzolapka, na mna dost posobi z pansky voni Body Kouros (tiez sladka) a sampano :) (najlepsie v kombinacii)

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4176 příspěvků 29.04.11 11:34

Už sme to tu párkrát rozoberali a zhodli sme sa, že vo všeobecnosti sú chypré vône a výrazné aldehydové vône vnímané mužmi negatívne a také tie sladšie, mierne gurmánske vône (Hypnotic Poison, Oriental Brulant, Lolita…) ako mužolapky. Myslím, že aj vlákno sa tak nejak volalo.

Takže chyprovky sú pre mužov rovnako asexuálne ako napríklad balerínky :mrgreen:

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 29.04.11 11:46

Tak ako my zeny tak i chlapi vnimaju odlisne zenske vone.
Moj neznasa sladke. A totalne nema rad ked som cerstvo navonana, ale po par hodinach ma cumak nalepeny sa nasava.
Priklad v noci ma prebralo ako nasava z mojho krku No. 19 a komentuje ako krasne zase voniam a dnes rano ked som sa s No. 19 pred odchodom navonala nadaval co som si to zase na seba dala za smrad. :smack:

Ale mohli by sme v tomto vlakne pisat tipy na konkretne vone, ktore by sme si kazda dali na nejake dolezite rande, ked chceme chlapa naozaj dostat a nie odplasit. U mna by to urcite nebolo nic sladke. :wink:

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 29.04.11 12:52

je pravda, že ten môj mi tiež chváli viac sladké vône a také tie „pecky“, keď mám byť konkrétna, tak Code, Narcisa EDT, Addict a dnes Jadore! :shock:

Sme išli po ulici a zrazu vidím, jak nasáva :P som myslela, že cíti nejakú vôňu pečeného mäsa od susedov, ale že nie, to JA… a čo to vraj mám… ja že obyčajnú Jadorku… a on: no konečne niečo normálne!!! :shock:

Chanel mi ešte sám od seba nepochválil :conf:

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 7 parfémů

tormale
Nevyléčitelná závislačka 1480 příspěvků 29.04.11 14:11

Já myslím, že s tím razením konkrétní vůně na konkrétní rande to dost dobře nejde. sama jsem vypozorovala, že někteří chlapi letí na sladší vůně a někteří na svěženky. Já v tom dost často experimentuju, už mám vytipované jednotlivé typy u kamarádů a známých. Není těžké to vypozorova a opravdu v 80% případů mi vůni chválí, ale musím vonět tím, co oni preferují ;) takže jediná šance je asi zkoušet metodou pokus omyl. Své může udělat i prostředí, takže na první rande bych osobně zvolila něco opravdu jemnějšího nebo aspoň umírněnou aplikaci a pokusy dělat až později :). Stejně jako tady na foru, jedné něco voní a pro jinou je to „puch“. Ať je to žena nebo muž, každý má jiný vkus a jiné preference, takže témata tohoto typu beru spíš jako takovou zajímavost a srandu a rozhodně ne nic směrodatného.

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 16 parfémů

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 29.04.11 14:28

Řekla bych, že to může být jakákoliv vůně, když nositelce sedne a když na dotyčného afrodiziakálně působí a nejlépe delší dobu po aplikaci, když se vůně smíchá s přirozeným pachem..nebo jak to nazvat.. A že pro někoho je to svěženka, pro jiného gurmánka, to je jako s blondýnou a brunetou.. Aspoň, co já vypozorovala..

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist