parfemanie- konicek, nebo nemoc?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dien
Učednice 108 příspěvků 30.06.08 14:33
parfemanie- konicek, nebo nemoc?

tak ja jsem se dnes docela nad sebou zamyslela a uz delsi dobu sleduji reakce kdyz si objednavam, nebo zkousim parfem, nemuzu se ho dockat a kdyz postak zazvoni a preda mi malou krabicku s klenotem, na ktery touzebne cekam, raduji se jako male dite..ale kdyz jej rozbalim a parfemek je definitivne muj, sice se raduji a pouzivam jej stale dokola nekolik dni a noci snad v kuse, pak se precicham a vzapeti uz poskuluji po necem novem..zacinam mit docela vycitky svedomi, jestli to uz neprehanim, mam nekolik mych stalic, ktere mne snad nikdy neomrzi, ale vzapeti porad touzim po necem novem..ani jsem nevedela, ze mam takovou vlastnost, kterou se mi nedari krotit, ale vim, ze musim brzdit, jestli ale uz neni pozde..jsem zavislak , ale co s tim? 8)

Na poličce 49 parfémů 4 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 30.06.08 15:22

Tak já to mám dost podobně - na tom všem okolo parfémů mám největší radost z toho pátrání, čtení recenzí, objevování, testování, zkoumání, kde pořídit nejlevněji. Ten pocit, kdy vytipovaný kousek skončí „konečně“ v mé sbírce je neopakovatelný. :D Vždy se ujišťuji, že teď si dám chvíli pokoj, že víc vůní snad opravdu nepotřebuji, ale brzy to začne nanovo. :cry: No, jestli je to závislost, tak krásná a škodí snad jen mé peněžence.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 214 vzorků V tužebníku 3 parfémy

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8046 příspěvků 30.06.08 16:02

Já to mám úplně stejně a jsem ráda, že v tom nejsem sama :lol: Teď si ale dávám pauzu a zatím mám docela pevnou vůli.Tak snad vydržím,alespoň než spotřebuju většinu zásob.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

miranda
Učednice 52 příspěvků 30.06.08 16:24

Já jsem to začala řešit kupováním odstřiků , těšení je stejné , není to tak finančně náročné a celé balení koupím, až když mě něco opravdu zaujme . :)

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 10.07.08 21:04

Choroba jak .....
Když jsem zjistila, že jsem koupila jednu podobnou druhé a pak mě to tolik netěší používat, zredukovala jsem tužebník po doplnění poličky už jen na jednu vůni!!!
Včera ještě byly dvě, ale Trouble už je u mne a po Youth Dew cítím, že budu mít upřímně pokoj, protože víc bych neužila a budu mít od každého oblíbeného typu něco a tak to hodlám i doplňovat. Vůle pevná, mateřská malá, potřeby dětí velké!
Hlavně - a to mě těší nejvíc - včera jsem ve Fannu neměla co zkoušet, co mě táhlo, to znám!

Mimochodem, vůně které mám, mám ráda, kompletně i s flakonem a krabičkou, proto u mne nehrozí kupování odstřiků, max. vzoreček na zkoušku v klidu domova, ale dám si pohov.
Ve zkušebníku mám jak jsem zjistila 224 kousků, tak snad nemluvím do eteru a cítím, že mi nic nechybí. Líbí se mi spousta, to jo, ale nemusím je mít, vydrží to třeba do vánoc a tak :P

A holky, je mi fajn. Píšu asi moc, ale tady jsem si teprve utřídila co chci, už ne jednotlivě, ale typově a z typu si vyberu, co chci. Mám jasno a těší mě to, protože jsem se taky bála závislosti :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

miranda
Učednice 52 příspěvků 11.07.08 06:24

Máš pravdu , taky jsem si udělala jasno co chci a vyzkoušela pár vůní v tomto směru a pomalu zjišťuji , že to co se mi nejvíc líbí mám doma . :)

Jinak k té naší „závislosti“ přispívá tak trochu tohle fórum. No nevyzkušej něco ,co tu někdo chválí … a tak zkouším , zkouším , a zkouším. To je výhoda odstřiků , ale i tady si už hodně vybírám a nemusím mít všechno , co někdo pochválí. :shock:

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

11.07.08 06:54

No právě, zkouší, toužím, zkouším, toužím atd.
Takže já bych řekla že nejdříve se to rozjede a strašně se člověk veze a pak se postupně vyjasní, „dostudujeme“, doplníme, uklidníme se atd. Super :lol:

Všimni si, že kdekdo tu je nejdříve pořád, pak méňe a následně téměř vymizí. No otázka je, jestli má klid, nebo svěrací kazajku :lol:

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 11.07.08 06:55

To jsem já, zase jsem se jednou odhlásila a pak zapoměla zaškrtnout trvalé přihlášení!

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 11.07.08 07:04

A ještě něco pro zasmání,
předevčírem jsem se tu do toho tak zabrala, že večer, když jsem po desáté chtěla jít spát, jdu kolem dětského pokoje, vidím otevřené dveře, ustlaná postel, větší dítě nikde, zle se mi udělalo, jestli není v koupelně - nebyl, v ložnici - nebyl…
Probrala jsem manžela, málem dostal infarkt.....
Větší synek spal spokojeně u babičky, kam jsem ho dopoledne odvezla…
Udělalo se mi špatně, jsem rodinná hlava, eviduju potřeby všech tří klukochlapů a pak tohle!

Mirka V.
Parfémová maniačka 853 příspěvků 11.07.08 07:42
Anonymous píše:
No právě, zkouší, toužím, zkouším, toužím atd.
Takže já bych řekla že nejdříve se to rozjede a strašně se člověk veze a pak se postupně vyjasní, „dostudujeme“, doplníme, uklidníme se atd. Super :lol:Všimni si, že kdekdo tu je nejdříve pořád, pak méňe a následně téměř vymizí. No otázka je, jestli má klid, nebo svěrací kazajku :lol:

souhlasím,mám to taky tak :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 11.07.08 08:33

Je to asi tak. V Brně, jak vystoupím z vlaku, mám cukání v nohou a první vyhledám parfumerku. Ale v poslední době, nevím, co na sebe cáknout. Né, že bych všechno zbala nebo měla tolik vůní, ale neumím se rozhodnout, jestli to bude to pravé. Rozhodně už nemívám v kabelce 10 papírků. Teď se cáknu dvěma nebo jedním a nebo vůbec. Teď testuji Chanely. Pravé dámské luxusní parfémy. Ale moc se nesedneme. Spokojím se s chudšími příbuznými. Zatím se držím a dávám si pauzu.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 11.07.08 08:43

Nebude toto téma znít jako spiknutí odvykajících závislých?
Za chvíli si začneme dávat závazky typu dnes se nenavoním :evil:

Ne, ale asi tu všichni projdou chaosem poznávání, teď už budeme fajnšmakerky!

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 11.07.08 11:02

Na závislost je má police moc maličká. Spíš je v tom, že jsem parfémpvá začátečnice, a tady se tak báječně sní a kecá a taky vzdělává a inspiruje a atd.....
Dá se říci, že už si vybírám erudovaněji. :lol: :P :idea:

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

radulllinka
Znalkyně 450 příspěvků 11.07.08 13:45

Tak já mám svoje vůně v tužebníku jen dvě,jenže pak se tady objeví vůhodný nabídka na koupi nějaké vůničky,kterou neznám a to je snad větší lákadlo než vůně,které mám očichané a vím,že mi voní.
Takže kdyby se tady neprodávaly odstřiky a zbytky vůní,tak bych jich určitě tolik neměla,protože celé balení objendávat přes internetový obchod za plnou cenu, si už rozmýšlím. :D

Na poličce 33 parfémů 5 miniatur 3 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 47 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 11.07.08 13:51

Mám super typ, choď očuchávat maximum, pak totiž zjistíš, že to či ono strašně lákavé právě není to ONO a očicháním to i ztratí to kouzlo neznáma :idea:

I papírky, ať jsou sebelepší, když pak zkusím na ruku, buď je lepší, nebo častěji - horší, respektive zjistím, že už jsem to cítila a hlavně to kouzlo je pryč!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist