Parfémová kouzla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

coccinelle
Učednice 194 příspěvků 06.08.09 23:26
Parfémová kouzla

Náhodně jsem narazila na „čarodějnický“ recept na parfém lásky, protože mě to pobavilo a zároveň zaujalo, dávám sem odkaz: http://www.thelovespells.com/als9.html , třeba se některé z vás bude hodit a pak můžete poreferovat :lol: :wink:

Na poličce 2 parfémy 1 miniatura 12 odstřiků 82 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

coccinelle
Učednice 194 příspěvků 06.08.09 23:32

Mimochodem, teď už vážně, máte zkušenost s vůní, která na muže působí jako afrodisiakum? Mě se tohle stalo jen s Bright Crystalem, měla jsem ho ještě když nebyl davovka a můj tehdejší přítel, kdykoli ho cítil, měl hříšné myšlenky. Přiznám se ale, že to měl spojené s první společně strávenou nocí, po které prý ta vůně zůstala v bytě celé dva dny. Chudák asi ani nevětral :lol:

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 06.08.09 23:53

No… Kerze tady psala o Hypnoticu a Addictu, ale řekla bych, že to bude spíš nositelkou :wink:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 07.08.09 00:43

…protože se na každé kůži vůně chovají jinak, tak to prakticky ani není možné, aby byl univerzální chlapolap…tady půjde o uplně jinou chemii :P

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

coccinelle
Učednice 194 příspěvků 07.08.09 01:32

Já jsem ani tak nemyslela univerzální mužolapku, jako osobní zkušenost s jakýmkoli parfémem…ten BC třeba některé holky vůbec necítí, natož aby ho považovaly za vábničku :lol: Vždycky jde o souhru osobnosti, situace, atd., ale mě zajímala nějaká konkrétní asociace mezi vůní a sváděním :wink:

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 07.08.09 09:51

já bych spíš řekla, že za Kerze se mužský poženou, i kdyby se vyválela v močůvce ;-)

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 07.08.09 09:56

… jak hovada :D

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 07.08.09 10:05

… já se s prvním manželem seznámila v parném létě 1988… pořád jsme se spolu povalovali někde u vody a vznikla z toho afrodisiakální fixace na tehdejší opalovací hit - krém Contraviol :D … používali jsme ho pak ještě dlouhé roky, v zimě v létě, na dotváření erotických dusen … pak už nešel sehnat … museli jsme se rozvést :cry: :D :wink:

coccinelle
Učednice 194 příspěvků 07.08.09 13:56

macska - to jo, Kerze evidentně parfémy kvůli přitažlivosti nepotřebuje, má obří charisma i bez nich, škoda, že tady není smajlík zelený závistí :mrgreen:

evixx - fakt dobrý :lol: ,ale tu fixaci věřím, některé opalováky jsou ve spojení s prohřátou letní kůží k sežrání :wink: Já zas většinou spojím nějakou vůni s daným přítelem, ani se mu nemusí tak líbit, prostě ji třeba v tom období nosím nejvíc, a když se rozejdeme musí z domu společně, už je prostě nechci ani vidět. A protože mám na chlapy „štěstí“, tak se mi polička obměňuje docela často :? :lol:

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 07.08.09 14:30

obměňovat poličku naštěstí nemusím, zato jsem doma při úklidu našla deodorant pana ex-. Uáá, já bych… však víte co :twisted: Že já s ním nejela na dovolenou, když se tak nabízel :lol:

Daisy.zlouky
sv. Parfema z Kecálburgu 3424 příspěvků 07.08.09 22:48

Evixx, ty máš tak úžasný hlody........... :D :D :D :D A ty hovada jistě znáš, když se někam přiřítíš v tom svém koženém oblečku,jsi taky kus :!: :!: A toho opalováku ti musí být vážně líto :lol: :lol:

Kerze je mužolapka i bez vůně, nejde přehlédnout a navíc je opravdu za čím se otočit,ať voní či ne :) :)

Coccinelle - má kamarádka říká, že o kokoty (pardo za doslovnou citaci) nezavadí, že jí je Bůh rovnou hází z nebe :) :)

Na poličce 54 parfémů 3 miniatury 10 odstřiků 101 vzorků V tužebníku 0 parfémů

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 08.08.09 08:34

… né ! :D …dlužím výrobci děkovný dopis, že aspoň on věděl, kdy skončit 8)

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 08.08.09 10:58
:lol:

(Tvoje příspěvky fakt nemají chybu!)

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 08.08.09 22:38

Holky, to od vás není hezké, že si utahujete ze staré kámošky… :D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

coccinelle
Učednice 194 příspěvků 09.08.09 14:08
Daisy.zlouky píše:Coccinelle - má kamarádka říká, že o kokoty (pardo za doslovnou citaci) nezavadí, že jí je Bůh rovnou hází z nebe :) :)

:lol: Mám někdy ten samý pocit, ale kamarádka zase říká, že můj problém spočívá v tom, že mě hodní kluci nevzrušujou, protože se s nima nudím a druhá věc je, že vypadám jako křehká princezna, takže chlapi očekávají tichou, něžnou, poslušnou vílu, ale já povahově nezapřu vzdálené italské předky, což následně ti vzrušující chlapi nerozdýchají, takže si za to vlastně můžu sama :cry: :lol: Moje matka navíc tvrdí, že potřebuju submisiva, jinak se s každým sežeru, ale já prostě chci silnou povahu, která mi odolá a zároveň mi nechá prostor. Jenže zatím to vypadá, že se to vzájemně vylučuje :(

Kerze - to byl upřímně myšlený kompliment bez nadsázky :wink:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist