Parfémovaný gel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tuzezlypes
Parfémová maniačka 562 příspěvků 09.11.11 16:40
Parfémovaný gel

Všimla jsem si, že někde je jako verze vůně nabízen i parfémovaný gel. Třeba u Muglera. Co si od toho slibovat, máte někdo vyzkoušené? Cena je přívětivá, ale stojí za investici?

Na poličce 61 parfémů 2 miniatury 14 odstřiků 64 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Reakce:

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 10.11.11 13:19

No. 5 Elixir Sensuel je parfemovy gel. Nanasam ho z gulickoveho refanu. Konzistencia je prijemna nelepiva. Ma vybornu vydrz.

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Luciak
Znalkyně 492 příspěvků 11.11.11 17:55

Ja som mala jeden parfum gel od N.Rodrigues, priznam sa, bol to trosku nezvyk, preto som ho aj posunula dalej… Ale co sa vydrze tyka, bolo to ok.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 24 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Kalidor
Nováček 3 příspěvky 16.12.11 18:34

Nevím jestli je to přímo parfémový gel, ale narazil jsem na obchod svetbytovychvu­ni.cz, kde jsem si objednal dva sprchové gely, které se měly vyznačovat intenzivní nevšední vůní. Z pánských to byla vůně Ambry, ale očekávání se proměnilo spíše ve zklamání. Vůně je to sice zajímavá, ale ne zase tak výrazná jak jsem čekal, a není ani tak super jak jsem čekal. Je mnoho běžných sprcháčů v drogeriích s mnohem větší výdrží a intenzitou, a vůní jakbysmet. A cena 358,– za to podle mě nestojí. Druhý sprchový gel „mech a koření“ dostane přítelkyně na Vánoce tak kdyžtak potom napíšu jak ona byla spokojena.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Mandarinka
Parfémová maniačka 638 příspěvků 16.12.11 19:18

Myslím, že Tuzezlypes se ptala spíš na parfémy v podobě gelu. Tváří se to jako parfém, ale má to gelovou konzistenci. Připadá mi to jako spojení parfému a tělového mléka, parfémový gel je asi šetrnější ke kůži než parfém alkoholový.

Na poličce 7 parfémů 5 miniatur 3 odstřiky 56 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Kalidor
Nováček 3 příspěvky 16.12.11 19:45

Aha, tak s tím jsem se dosud neshledal.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Mandarinka
Parfémová maniačka 638 příspěvků 17.12.11 15:15

Podle mě je to docela vzácnost, ani jsem nevěděla, že Mugler dělá parfémové gely. Viděla jsem zatím jen ten Chanel 5. Elixir Seunsuel.

Na poličce 7 parfémů 5 miniatur 3 odstřiky 56 vzorků V tužebníku 2 parfémy

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 17.12.11 22:02

Mugler dělá gelového Aliena.

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 12 odstřiků 102 vzorků V tužebníku 20 parfémů

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4177 příspěvků 21.12.11 17:07

Tiež mám skúsenosti, ako Zyra, s No. 5 Elixir Sensuel.

Parfémový gél je ajL'Instant, má pekné balenie, ale je to iba 12 ml.

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů

kakadu  21.12.11 17:47

Já jsem sehnala nedávno Flower by Kenzo čistý parfém - gel (docela raritka)

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist