Parfémovaný pudr Opium YSL

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lory
Učednice 62 příspěvků 15.02.09 19:12
Parfémovaný pudr Opium YSL

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s parfémovaným pudrem Opium od YSL? Pokud ano, jakou? Voní jako parfém nebo trochu jinak?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 6 parfémů
Reakce:

Aimirin
Parfémová maniačka 620 příspěvků 15.02.09 20:10

Ahoj, mně voněl trochu květinověji, tedy mi přijde bližší EDP než EDT. Jinak mi tedy voní věrně.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Lory
Učednice 62 příspěvků 15.02.09 21:48
Pudr Opium YSL

Děkuji moc za odpověď :D . Mohla bys mi ještě prosím napsat, kde tento pudr kupuješ? Je běžně k dostání v parfumerii?

Aimirin
Parfémová maniačka 620 příspěvků 16.02.09 11:33

Já ho tehdy dostala. Ale koupit se dá tuším na Jahodě :-)

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Lory
Učednice 62 příspěvků 16.02.09 19:57
Opium YSL

Děkuju moc za odpověď :D . V ČR ho asi jen tak neseženu, tak to zkusím na Jahodě :D . Nemáš náhodou zkušenost i s čistým parfémem? Ten mě také láká…

Aadleta
Parfémová maniačka 766 příspěvků 31.07.14 11:30

Koupila jsem parfémovaný tělový pudr Opium. Máte prosím někdo zkušenosti, jak nejlépe se takový pudr používá?

Na poličce 82 parfémů 14 miniatur 48 odstřiků 736 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Arlet
sv. Parfema z Kecálburgu 2862 příspěvků 02.08.14 00:24

@Aadleta hmmm tak nemám tušení…dokonce jsem ještě na něco takového nenarazila ale moc ráda bych to vyzkoušla i já…OPIUM miluji :srdce: …mno…je to tělový pudr - takže na tělo…nejspíš ne na viditelné místo…vezmu si to od pudrování dětí…pudruje se jim dupka…rozkrok…pros­tě ty faldíky…aby neměli opruzeniny…kam bych si to tedy dala já? …mezi prsa a pod prsa…do podpaždí..já bych klidně mohla i na vnitřní stranu stehen…někdy když mám šaty nebo sukni a zpotím se tak si vyšoupu opruzeninku :mrgreen: výborný je pudr na nohy ale vzhledem k ceně by to byla už asi velká prostopášnost… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (myslela jsem chodidla)jinak pokud má někdo kolem bříška záchranné kruhy :jazyk: tak tam by to šlo taky…

Na poličce 57 parfémů 9 miniatur 5 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 8 parfémů

kitcat
Parfémová maniačka 823 příspěvků 02.08.14 13:14

@Aadleta

Ja myslím že parfémový púder sa používa na ramená a do dekoltu… :think:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Arlet
sv. Parfema z Kecálburgu 2862 příspěvků 02.08.14 19:11

@kitcat dekolt je jasný…souhlasím…ale ty ramena??nevím…já mám prostě představu , že to zůstane - to pudrované místo bílé… :think:

Na poličce 57 parfémů 9 miniatur 5 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Aadleta
Parfémová maniačka 766 příspěvků 05.08.14 14:31

@Arlet @kitcat Díky za reakci, nemám s tím zatím žádné zkušenosti. Pudr je velmi jemný, tělové barvy. Po rozetření se vpije do kůže, vidět není, jen matuje. A ta vůně… :srdce:

Na poličce 82 parfémů 14 miniatur 48 odstřiků 736 vzorků V tužebníku 23 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist