Parfémovaný pudr Opium YSL

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lory
Učednice 62 příspěvků 15.02.09 19:12
Parfémovaný pudr Opium YSL

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s parfémovaným pudrem Opium od YSL? Pokud ano, jakou? Voní jako parfém nebo trochu jinak?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 6 parfémů
Reakce:

Aimirin
Parfémová maniačka 620 příspěvků 15.02.09 20:10

Ahoj, mně voněl trochu květinověji, tedy mi přijde bližší EDP než EDT. Jinak mi tedy voní věrně.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Lory
Učednice 62 příspěvků 15.02.09 21:48
Pudr Opium YSL

Děkuji moc za odpověď :D . Mohla bys mi ještě prosím napsat, kde tento pudr kupuješ? Je běžně k dostání v parfumerii?

Aimirin
Parfémová maniačka 620 příspěvků 16.02.09 11:33

Já ho tehdy dostala. Ale koupit se dá tuším na Jahodě :-)

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Lory
Učednice 62 příspěvků 16.02.09 19:57
Opium YSL

Děkuju moc za odpověď :D . V ČR ho asi jen tak neseženu, tak to zkusím na Jahodě :D . Nemáš náhodou zkušenost i s čistým parfémem? Ten mě také láká…

Aadleta
Parfémová maniačka 777 příspěvků 31.07.14 11:30

Koupila jsem parfémovaný tělový pudr Opium. Máte prosím někdo zkušenosti, jak nejlépe se takový pudr používá?

Na poličce 75 parfémů 13 miniatur 46 odstřiků 744 vzorků V tužebníku 27 parfémů

Arlet
sv. Parfema z Kecálburgu 2950 příspěvků 02.08.14 00:24

@Aadleta hmmm tak nemám tušení…dokonce jsem ještě na něco takového nenarazila ale moc ráda bych to vyzkoušla i já…OPIUM miluji :srdce: …mno…je to tělový pudr - takže na tělo…nejspíš ne na viditelné místo…vezmu si to od pudrování dětí…pudruje se jim dupka…rozkrok…pros­tě ty faldíky…aby neměli opruzeniny…kam bych si to tedy dala já? …mezi prsa a pod prsa…do podpaždí..já bych klidně mohla i na vnitřní stranu stehen…někdy když mám šaty nebo sukni a zpotím se tak si vyšoupu opruzeninku :mrgreen: výborný je pudr na nohy ale vzhledem k ceně by to byla už asi velká prostopášnost… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (myslela jsem chodidla)jinak pokud má někdo kolem bříška záchranné kruhy :jazyk: tak tam by to šlo taky…

Na poličce 57 parfémů 9 miniatur 5 odstřiků 3 vzorků V tužebníku 6 parfémů

kitcat
Parfémová maniačka 846 příspěvků 02.08.14 13:14

@Aadleta

Ja myslím že parfémový púder sa používa na ramená a do dekoltu… :think:

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 2 vzorků V tužebníku 1 parfém

Arlet
sv. Parfema z Kecálburgu 2950 příspěvků 02.08.14 19:11

@kitcat dekolt je jasný…souhlasím…ale ty ramena??nevím…já mám prostě představu , že to zůstane - to pudrované místo bílé… :think:

Na poličce 57 parfémů 9 miniatur 5 odstřiků 3 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Aadleta
Parfémová maniačka 777 příspěvků 05.08.14 14:31

@Arlet @kitcat Díky za reakci, nemám s tím zatím žádné zkušenosti. Pudr je velmi jemný, tělové barvy. Po rozetření se vpije do kůže, vidět není, jen matuje. A ta vůně… :srdce:

Na poličce 75 parfémů 13 miniatur 46 odstřiků 744 vzorků V tužebníku 27 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist