Parfémové molekuly a vliv chemického průmyslu ...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4895 příspěvků 22.12.09 14:31
Parfémové molekuly a vliv chemického průmyslu ...

Tak jsem se dostala na seznam parfémových molekul chemického průmyslu, které se použivá v moderních parfémech a ačkoliv jsem si to i dříve předpokladala, ten seznam je zatraceně dlouhý :):

http://www.iff.com/…nts.nsf/Frag … s!OpenForm

kliknout na Fragrance Ingredients

Takže zase vznikla již předtím tady probírané téma, jak ovlivnuje a dále bude ovlivnovat rozvoj chemického průmyslu parfémový trh a budoucí parfémový vývoj.

Podle mě jím už asi zbylo vymyslet nějakou absoulutně nevonicí vůni (a-la vůně Vesmíru) - úplně s tím mám asociaci s pohadkou o Nahém Královi, když poprosil mu ušit kostým, ale švadlena mu místo kostýmu dála dírku od koláčku s tím, že ten kostým je neviditelný. Samozřejmě Král vyšel na publikum úplně nahatý, ale dav musel s obdivou mu lichotit jaký že má nádherné oblečení :lol:.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů
Reakce:

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6190 příspěvků 22.12.09 19:44

tak to je seznam jak noha :shock:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 22.12.09 19:44

Možná taková vůně už vymyslena byla. Nedávno jsem se zcela náhodou dostala k této recenzi (pídila jsem se po tom, jak voní Maroussia) a v recenzi je název této vůně přeložen do angličtiny jakou Air of Nothing a jak voní, nevím vůbec(jestli tedy) :lol:

http://perfumesmellinthings.blogspot.com/…is-jane.html

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 130 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Víla, nebo princezna? Svatební účesy z dlouhých vlasů

Necháváte si narůst vlasy právě kvůli svatebnímu účesu? Tak ať to stojí za to! Teď už si jen vyberte, jestli chcete být za přirozenou vílu, nebo za okázalou princeznu s komplikovaně vyčesanými vlasy.

Celý článek »
TOPlist