Parfémové molekuly a vliv chemického průmyslu ...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 22.12.09 14:31
Parfémové molekuly a vliv chemického průmyslu ...

Tak jsem se dostala na seznam parfémových molekul chemického průmyslu, které se použivá v moderních parfémech a ačkoliv jsem si to i dříve předpokladala, ten seznam je zatraceně dlouhý :):

http://www.iff.com/…nts.nsf/Frag … s!OpenForm

kliknout na Fragrance Ingredients

Takže zase vznikla již předtím tady probírané téma, jak ovlivnuje a dále bude ovlivnovat rozvoj chemického průmyslu parfémový trh a budoucí parfémový vývoj.

Podle mě jím už asi zbylo vymyslet nějakou absoulutně nevonicí vůni (a-la vůně Vesmíru) - úplně s tím mám asociaci s pohadkou o Nahém Královi, když poprosil mu ušit kostým, ale švadlena mu místo kostýmu dála dírku od koláčku s tím, že ten kostým je neviditelný. Samozřejmě Král vyšel na publikum úplně nahatý, ale dav musel s obdivou mu lichotit jaký že má nádherné oblečení :lol:.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů
Reakce:

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 22.12.09 19:44

tak to je seznam jak noha :shock:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 22.12.09 19:44

Možná taková vůně už vymyslena byla. Nedávno jsem se zcela náhodou dostala k této recenzi (pídila jsem se po tom, jak voní Maroussia) a v recenzi je název této vůně přeložen do angličtiny jakou Air of Nothing a jak voní, nevím vůbec(jestli tedy) :lol:

http://perfumesmellinthings.blogspot.com/…is-jane.html

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 129 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist