Parfémové oleje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 04.08.08 11:28
Parfémové oleje

Chci se zeptat, jestli některá používáte parfémové oleje značky The body Shop a Francis Monde, jaké s nimi máte zkušenosti?

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Reakce:
 
macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 04.08.08 11:43

mám white musc od tbs, výdrž mi přijde docela velká

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 
Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 04.08.08 11:52

A mažeš si s ním celé tělo, jako např. tělovým mlékem, nebo se dává jen na určitá místa na těle, jako parfém? Ještě se chci zeptat, jestli jsi ho koupila tady u nás, tak za kolik a kde? Děkuju za odpověď

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 
Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 04.08.08 12:15

Amy-Mrkni se na stránky FRAIS MONDE.Já od nich mám tělový krém bílý moschus a čokoláda a mají i různé oleje,vše cenově přijatelné.Taky mám 2 moschusové olejíčky,ty jsou taky moc fajn a hezky voní.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 
Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 04.08.08 12:32

Já tam právě už mrkala. Proto se ptám, šla bych do nich, tak chci znát Vaše zkušenosti. Mám pořád stejný problém a to Jahodový olej mé kamarádky z Blavy, která ho u moře používala místo tělového mléka, namazala si s ním celé tělo a krásně voněla až do večera. Jenže mě se nikdy nepodařilo zjistit, co to bylo. Až tady mi holky v jiném tématu poradily, kam se mrknout, tak jsem zjistila, že TBS je má i ten jahodový, sice na netu je cena v dolarech 16, ale u nás se neprodává, jen v Palladiu a na Chodově. A já chudák z Jihu se tam dostanu málokdy. Ale bydlí tam mamka, tak jí můžu vyslat.

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 
Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 04.08.08 12:39

To víš,jahoďák musí být na léto krása :D Ten můj moschus s čoko je sice krém,ale na mě docela drží.Mažu si celé tělo po koupeli a je fajn :D Z toho Palladia asi neposílají co?

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 
Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 04.08.08 12:41

To asi ne. No snad se tam nějak dohrabu :lol:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 
macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 04.08.08 15:24

tak ty oleje od tbs jsou na celé tělo docela malinký, člověk by se namazal jednou, dvakrát a šlus. Používám ho spíš jako parfém.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist