Parfémové oleje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 04.08.08 11:28
Parfémové oleje

Chci se zeptat, jestli některá používáte parfémové oleje značky The body Shop a Francis Monde, jaké s nimi máte zkušenosti?

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Reakce:

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 04.08.08 11:43

mám white musc od tbs, výdrž mi přijde docela velká

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 04.08.08 11:52

A mažeš si s ním celé tělo, jako např. tělovým mlékem, nebo se dává jen na určitá místa na těle, jako parfém? Ještě se chci zeptat, jestli jsi ho koupila tady u nás, tak za kolik a kde? Děkuju za odpověď

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10502 příspěvků 04.08.08 12:15

Amy-Mrkni se na stránky FRAIS MONDE.Já od nich mám tělový krém bílý moschus a čokoláda a mají i různé oleje,vše cenově přijatelné.Taky mám 2 moschusové olejíčky,ty jsou taky moc fajn a hezky voní.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 04.08.08 12:32

Já tam právě už mrkala. Proto se ptám, šla bych do nich, tak chci znát Vaše zkušenosti. Mám pořád stejný problém a to Jahodový olej mé kamarádky z Blavy, která ho u moře používala místo tělového mléka, namazala si s ním celé tělo a krásně voněla až do večera. Jenže mě se nikdy nepodařilo zjistit, co to bylo. Až tady mi holky v jiném tématu poradily, kam se mrknout, tak jsem zjistila, že TBS je má i ten jahodový, sice na netu je cena v dolarech 16, ale u nás se neprodává, jen v Palladiu a na Chodově. A já chudák z Jihu se tam dostanu málokdy. Ale bydlí tam mamka, tak jí můžu vyslat.

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10502 příspěvků 04.08.08 12:39

To víš,jahoďák musí být na léto krása :D Ten můj moschus s čoko je sice krém,ale na mě docela drží.Mažu si celé tělo po koupeli a je fajn :D Z toho Palladia asi neposílají co?

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 04.08.08 12:41

To asi ne. No snad se tam nějak dohrabu :lol:

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 04.08.08 15:24

tak ty oleje od tbs jsou na celé tělo docela malinký, člověk by se namazal jednou, dvakrát a šlus. Používám ho spíš jako parfém.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist