Parfémové oleje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 04.08.08 11:28
Parfémové oleje

Chci se zeptat, jestli některá používáte parfémové oleje značky The body Shop a Francis Monde, jaké s nimi máte zkušenosti?

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Reakce:

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 04.08.08 11:43

mám white musc od tbs, výdrž mi přijde docela velká

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 04.08.08 11:52

A mažeš si s ním celé tělo, jako např. tělovým mlékem, nebo se dává jen na určitá místa na těle, jako parfém? Ještě se chci zeptat, jestli jsi ho koupila tady u nás, tak za kolik a kde? Děkuju za odpověď

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 04.08.08 12:15

Amy-Mrkni se na stránky FRAIS MONDE.Já od nich mám tělový krém bílý moschus a čokoláda a mají i různé oleje,vše cenově přijatelné.Taky mám 2 moschusové olejíčky,ty jsou taky moc fajn a hezky voní.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 04.08.08 12:32

Já tam právě už mrkala. Proto se ptám, šla bych do nich, tak chci znát Vaše zkušenosti. Mám pořád stejný problém a to Jahodový olej mé kamarádky z Blavy, která ho u moře používala místo tělového mléka, namazala si s ním celé tělo a krásně voněla až do večera. Jenže mě se nikdy nepodařilo zjistit, co to bylo. Až tady mi holky v jiném tématu poradily, kam se mrknout, tak jsem zjistila, že TBS je má i ten jahodový, sice na netu je cena v dolarech 16, ale u nás se neprodává, jen v Palladiu a na Chodově. A já chudák z Jihu se tam dostanu málokdy. Ale bydlí tam mamka, tak jí můžu vyslat.

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 04.08.08 12:39

To víš,jahoďák musí být na léto krása :D Ten můj moschus s čoko je sice krém,ale na mě docela drží.Mažu si celé tělo po koupeli a je fajn :D Z toho Palladia asi neposílají co?

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 04.08.08 12:41

To asi ne. No snad se tam nějak dohrabu :lol:

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 04.08.08 15:24

tak ty oleje od tbs jsou na celé tělo docela malinký, člověk by se namazal jednou, dvakrát a šlus. Používám ho spíš jako parfém.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Danilejka
Nováček 4 příspěvky 08.03.17 14:23

Obnovuji vlákno :mavam: používám od Body Shop Black Musk a výdrž je opravdu slušná. Zhruba šest hodin intenzivní vůně :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist