Parfémové prohřešky aneb omlouvám se, drahouškové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dynda
sv. Parfema z Kecálburgu 3610 příspěvků 11.09.12 18:56
Parfémové prohřešky aneb omlouvám se, drahouškové

Přiznejte se, co jste kdy provedli a rádi byste se za to svým flakónům omluvili?

Já jsem dneska odpoledne pokropila 3 ranní střiky Chance EDP svou oblíbenou polívačkou od Azzara. A nějak mě to inspirovalo k založení tohoto vlákna.
Pak se omlouvám Guerlainům za to, že jsem Flora Nymphea aplikovala před cestou k vodě a rybniční voda jí vůbec neudělala dobře - stala se z ní vůni pánské pěny na holení nebo něco na ten způsob.
Dále se omlouvám Eternity, že jsem v období před patnácti až deseti lety nosila její napodobeninu, kterou jsem byla obdarována. Byla jsem mladá a blbá a ta napodobenina byla dobrá…

Na poličce 57 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

filmagor
Učednice 58 příspěvků 11.09.12 21:41

Dnes som na zem vylial YSL L'Homme Libre zo vzorku.. Z mililitra mi tam ostala asi osmina…

No ok, zas až taká škoda to nieje. :D

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Frankie  11.09.12 21:51

@filmagor
Ale naštvat to dokáže… Já si takhle jednou vylila skoro celý vzorek Aoud Queen Roses na kalhoty, které mám na zahradu. Bylo mi je pak líto vyprat a týden jsem očichávala špinavé manšestráky :lol: /v mých aromáckých začátcích a byla to první nikovka, ke které jsem si čichla/.

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 11.09.12 22:12

ech tak to ja bych se musela omlouvat velmi casto skoro vsem svejm parfemum, mam hlavu tak porad nejak v oblacich asi… rano po sprse se navonim pak obstarat decko stihnu kafe jdu zpatky do loznice postlat kouknu na policku a automaticky premejslim cim se dneska zleju :mrgreen: proste vypustim ranni voneni :roll: samozrejme mi to behem par minut dojde, no nekdy se jen usmeju a nekdy silim - treby prestrikat MPN cimkoliv je fakt barbarstvi :roll: :mrgreen:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

filmagor
Učednice 58 příspěvků 11.09.12 22:22

@Frankie11

S tou škodou som nenarážal až tak na vyliate množstvo ako skôr na samotnú vôňu.
Akoby si u YSL nevedeli vybrať: „Máme tvoriť kvalitne ci komerčne?“

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Arome Dušička
Parfémová maniačka 731 příspěvků 11.09.12 22:27

0

Příspěvek upraven 25.01.14 v 14:00

dynda
sv. Parfema z Kecálburgu 3610 příspěvků 11.09.12 22:30

@Arome Dušička
Chudák Tocade, já myslím, že je krásná…

Arome Dušička
Parfémová maniačka 731 příspěvků 11.09.12 22:39

,,

Příspěvek upraven 25.01.14 v 14:00

dynda
sv. Parfema z Kecálburgu 3610 příspěvků 11.09.12 22:43

@Arome Dušička
Pořád zvažuju, jestli si ji ještě naposledy koupit, než docela zmizí. Líbilo by se mi nějaké menší balení. Abych se jí tady jednou nemusela omlouvat, že jsem ji nechala válet někde ve skladu… :think:

tinapods
Znalkyně 317 příspěvků 12.09.12 11:52

Manzel pre casom rozbil pansku Lacoste esent.,padla mu na dlazbu v kupelni.A za seba musim spomenut takisto kupovanie napodobenin az kym som si povedala je su to zbytocne vyhodene peniaze…

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 12.09.12 14:38

tak to bych se měla omluvit spíš sobě, že jsem se po určité období trápila Avonem a Oriflamem a marně jsem to doufala, že mi to bude vonět.

Tassia
sv. Parfema z Kecálburgu 3507 příspěvků 12.09.12 14:58

Manželovi sa podarilo vyliať takmer novú 100 ml Gucci by Gucci pour Homme do kozmetickej tašky, ktorú mal zbalenú na dovolenku. A to sme zistili až na tej dovolenke. Kufor voňal dlhú dobu, ale už som mu Gucci nekúpila, zobrala som to ako znamenie. :twisted:

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 12.09.12 18:09

Já se musím hluboce omluvit Terracottě. Kdysi jsem si ji koupila na základě recenzí jako suchou prachovou pudrovou vůni. Kdybych neznala Guerlainy, tak mě to snad omlouvá. Jednoduše řečeno, nesedly jsme si, byla za velmi dobrý peníz, tak jsem ji používala jako bytový osvěžovač a protože mi vadila i tak, šla na WC :oops: . Chudák, neměla jsem tehdy ani chuť hledat v ní něco hezkého, cítila jsem kupu hřebíčku, žádný pudr, byla jsem rozmazlený fracek :cert: . Dneska bych ji testovala a věřím, že v parném létě, spíš letním odpoledni by mi byla příjemnou společnicí, i přesto, že byla jiná, než jsem si ji představovala.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 12.09.12 18:28

@dynda A těm rybám zase asi neudělal dobře Guerlain. 8)

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

dynda
sv. Parfema z Kecálburgu 3610 příspěvků 12.09.12 18:34

@Ronna
No ono jich tam bylo na ty tři střiky hrozně moc! A jak se o něj rvaly, šupiny jenom lítaly. Ne kecám. Když můžou dnešní ryby brát HA, tak je sotva stopové množství AA určitě nerozhází. Ale příště to fakt neudělám s ohledem na všechny zúčastněné :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist