Parfemovy GURU

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aanomis
Parfémová maniačka 798 příspěvků 04.08.12 09:20
Parfemovy GURU

Kdybyste mely dat 6 zakladnich - treba lety proverenych nebo i uplne novych vuni jako zastupkyni techto skupin,
ktere nesmi chybet na policce zadne parfemacky?

Ja zacnu:

Orientalka: OPIUM
Gurmanka /kuze, mata, kakao, orisky, vodka jak kdo chce/: BVG Notte
Drevita: Safari
Kvetinovka: DG Feminine
Citrusovka : Escale a portofino
Mosusovka /telovka, neutralka, musk…/: Mure et Musk Extreme

JE TO STRASNE TEZKY!

Na poličce 65 parfémů 3 miniatury 53 odstřiků 182 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Harriet
sv. Parfema z Kecálburgu 3768 příspěvků 04.08.12 09:26

Aanomis, doporučujem pred zakladaním nových vlákien prelustrovať Arome a vyhnúť sa zbytočnej duplicite a tým zneprehladňovaniu celého webu nám ostatným…nedávam schválne odkaz, lebo podobných vlákien už je tu dosť…ďakujem za pochop. :mavam:

Na poličce 38 parfémů 13 miniatur 16 odstřiků 140 vzorků V tužebníku 3 parfémy

dzona
sv. Parfema z Kecálburgu 2192 příspěvků 04.08.12 09:36

@Aanomis

A proč guru? Kde je v dotazu nějaký učitel?

Na poličce 28 parfémů 8 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Daisy.zlouky
sv. Parfema z Kecálburgu 3424 příspěvků 04.08.12 11:46

Také bych doporučovala si přečíst vlákno Recenze v liště, nic ve zlém, ale bylo by vhodné respektovat názory a doporučení ostatních, kteří se snaží o zachování jisté úrovně celého webu ;)

Na poličce 54 parfémů 3 miniatury 10 odstřiků 101 vzorků V tužebníku 0 parfémů

la.reina  04.08.12 12:27

@dzona

A nemyslela tim Aanomis třeba parfémové gro (jestli se to píše takhle)… jako ve významu toho nejzákladnějšího? :think:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 04.08.12 16:29

…nemyslela :mrgreen:

Admin neustále přesouvá vlákna touto uživatelkou duplicitně zakládaná, maže značné množství jejích pseudorecenzí (pravda, u některých se zdejší osazenstvo aspoň pobaví očividnými nesmysly - viz. napodobenina J´adoré zkoušená 10 let před uvedením vůně samotné nebo auto Laurin a Klement vyrobené v roce 1962 :mrgreen: ), na většinu příspěvků nikdo nereaguje (ono na některé projevy očividné neznalosti podávané se značnou mírou sebevědomí se opravdu reagovat moc nedá)…leč je to marné, je to marné, je to marné :roll:

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 12 odstřiků 102 vzorků V tužebníku 20 parfémů

la.reina  04.08.12 16:36

Uf… aha… jsem tu teď nějakých pár dní nebyla, tak jsem o tuto kratochvíli přišla. :mrgreen:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 04.08.12 16:50

Navíc výše uvedená výzva na uvedení „zástupce skupin, které nesmí chybět na poličce žádné parfemačky“ je jak články v časopisech pro ženy a dívky, které zde způsobují obveselení.

To jakože když nemám na polici zároveň žádnou orientálku, gurmánku, vůni dřevitou, květinovou, citrusovou a mošusovku, tak nejsem parfemačka :nevim: (pokud tedy pod tímto termínek není myšlen obchod s parfémy :mrgreen: )?

TO JE FAKT STRAŠNĚ TĚŽKÝ…

Fleur  04.08.12 17:30

@jerry :lol:
I když, abychom nekřivdily, určitý podnět pro diskusi by tu opět byl - minimálně v té navržené klasifikaci vůní, jejichž zástupce jsme měly hledat. :mrgreen:

barbucha  04.08.12 18:15
@jerry píše:
Navíc výše uvedená výzva na uvedení „zástupce skupin, které nesmí chybět na poličce žádné parfemačky“ je jak články v časopisech pro ženy a dívky, které zde způsobují obveselení.

No, třeba chce Aanomis založit parfémový blog, kde hodlá vystupovat co znalkyně. Nebo GURU :mrgreen:

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3160 příspěvků 04.08.12 19:09
@jerry píše:

To jakože když nemám na polici zároveň žádnou orientálku, gurmánku, vůni dřevitou, květinovou, citrusovou a mošusovku, tak nejsem parfemačka

Ale to by ses měla VÁŽNĚ zamyslet nad takovou absencí na své polici! :D :D

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 04.08.12 20:07

Tak jsem se vskutku VÁŽNĚ zamyslela - a dospěla jsem k závěru, že na polici nemám žádnou chypre…jenomže tahle skupina není uvedena v 1. příspěvku :nevim:

Tak nevím, já nešťastná, co si počít - asi fakt nejsem „parfemačka“ (mě to zní jak „tabačka“ :mrgreen: ).

Že bych si nějakou půjčila od barbuchy (ta zese nemá na polici žádnou zamřelou vodní ani citrusovou vůni, takže bych mohla na oplátku posloužit :lol: ).

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3160 příspěvků 04.08.12 20:26

Tak v tom případě Ti ale opravdu nezbývá nic jiného, než zajít pro radu k parfémovému GURU!!
Nebo k parfémové GURU! :D
Ten (ta) snad poradí. Jinak co pak s Tebou?!? :lol:

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Harriet
sv. Parfema z Kecálburgu 3768 příspěvků 04.08.12 20:44

Heslo dna: „TAK TO TEDA OZAJ A FAKT MATE/ME STRASNE TEZKY“ …kto s kym, ci GURU s nami, ci my (laicka parfemova pospolitost) s nasou novou GURU - necham nam na zvazeni…ale skore si vopred trufam uhadnut…:-)

Na poličce 38 parfémů 13 miniatur 16 odstřiků 140 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Aanomis
Parfémová maniačka 798 příspěvků 04.08.12 23:27

Ad 1 samozrejme jsem si nejprve v diskusich podobna temata vyhledavala - bohuzel nic mi nevylezlo - jinak bych duplicitne schvalne nic nezadala - vim, ze duplicita tu skodi. Omlouvam se adminu.

Ad 2 znate slovo pomyslne - abstraktne? Guru - tim jsem myslela pomyslne vas vsechny, ktere tu diskutujete a mate urcite vetsi zkusenosti s vunemi nez treba ja /viz chypre/, nebo nekdo kdo s parfemy teprve zacina, a ktery by se treba od virtualniho GURU rad neco dozvedel. Stale nepochopily? Tak polopate: V tomto konkretnim pripade by tim guru byla kazda, ktera v tom danem momente prispiva…

Ad 3 dekuju za prispevky i kdyz jsem puvodne myslela ze to bude spis o vunich nez o mne - no nic - absolutni nepochopeni a nonsens - ponizene prosim tedy vsechny seriozni, vazne letite a profesionalni znalkyne : A mohly byste toto tema brat za bezpredmetne a prenest se pres nej…

Nejsem znalkyne ani nebazim po statutech - vune me bavi a to je cely…
Berte veci s nadhledem, please…
Nemusime prece hned pranyrovat nekoho, kdo se o neco snazi a nevedomky udela chybu. Vam se to jeste nikdy nestalo?
Diky a mejte pekny vecer! :-) :-) :-)

Na poličce 65 parfémů 3 miniatury 53 odstřiků 182 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist