Parfémy a Vaši drazí...

maricka 09.01.09 21:23

Parfémy a Vaši drazí...

Jaký má Váš partner/manžel postoj k Vaší zálibě? Toleruje ji, nebo jen kroutí hlavou? Já to mám docela krušné…:-) a to jsem již skoro všechno nepotřebné prodala a svou vášeň zmírnila:-)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Fanfan 09.01.09 21:32

Můj muž konečně přestal komentovat přibývající počet parfémů v koupelně (ještě v létě jsem měla 1 :P ), nekomentuje ani odstřiky (o vzorcích nemluvě), zato říká, že mi voní čím dál větší podivnosti. :P

Ale jinak to bere celkem sportovně -občas mu objednám také nějaký vzorek, aby mohl zkoušet a je klid. :D

chaantal 09.01.09 21:34

Nejdriv z toho byl pritel v soku a porad to komentoval, ted uz to neresi. :lol:

Ronna 09.01.09 21:35

Tohle přece ještě není tak nejhorší koníček, ne?
Jsou horší věci. :lol:

rocky 09.01.09 21:53

Můj muž už nic nekomentuje, chudák si na to zvykl.

maricka 09.01.09 21:57

No, ten můj nějak ne a ne (a to už vůbec neutrácím)… Hlavně, že on má také své koníčky, které toleruji:-)

Můj manžel je - zatím- velmi tolerantní, dokonce se začal zajímat o pánské vůně a z domova už neodejde, aniž by se navoněl. Ovšem s tím, jak se moje postižení rozrůstá, mám občas takové červíky v hlavě, jako jestli to už není moc. Ale naprosto skvěle si každý nový voňavý zázrak zdůvodním tím, že manžel je kuřák, takže to co on utratí za nikotin, já za vůničky. No, hlavně aby nepřestal kouřit, :conf: to bych musela hledat nový zaručený argument. A sama si nakupuji pouze ty levnější, dražší si poťouchle nechávám nadělovat od příbuzných. Větší problém jsem měla se závistivými kolegyněmi v předchozím zaměstnání.

chavah 09.01.09 22:02

Cenu vůní kolegyním zásadně nesděluji.

maricka 09.01.09 22:05

No já už raději přestala utrácet, řekla jsem si, že už si je nechám nadělovat jen na narozeniny a pod stromeček a šlus:-) Ono je tolik krásných vůní, ale kdo by to unosil, než se to zkazí? Jdu na to rozumem, ne emocemi a furt mu to nedochází…on by byl asinejraději, kdybych měla jeden parfém a už nikdy nic nechtěla:-))) Prostě chlap jako poleno;-)

Fanfan 09.01.09 22:05
chavah píše:
Cenu vůní kolegyním zásadně nesděluji.

Já ji v plné kráse většinou nesděluji ani manželovi. :oops: Ale fakt je, že on se moc neptá, myslí si, že všechny vůně stojí tak nějak podobně. 8) :wink:

Světluška 09.01.09 22:15

Naštěstí jsem bez manžela :wink: :D :D

Širín 09.01.09 22:20

Snoubenec mě podporuje, sám má parfémy rád. Rodiče a sestra k tomu přistupují spíš chladně a nechápou to.

09.01.09 22:21
Světluška píše:
Naštěstí jsem bez manžela :wink: :D :D

naštěstí taky tak :lol:

Lenna 09.01.09 23:12

Já nenacházím pochopení ani u kamarádek. Jedna, když viděla na poličce Mont Blanc, tak se ptala, jestli je to taky nějaká značka. :roll: Cenu bych radši nesdělovala, naposledy se mě kámoška snažila ohromit Beckhamem - tím deo… Jinak se na parfémky nechají polapit i lidi, do kterých bych to neřekla - třeba moje sestra - naprosto praktický a šetrný člověk…už mě o něco obrala a vesele očichává nové přírůstky. Švagr mě nazval snobem. :evil:

Přítel je nový, zatím jen chválí, neví, co to obnáší. 8)

Kdo mě v tomto chápe, je jeden můj dobrý kamarád!! :shock:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist