Parfémy a výčitky svědomí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 22.05.10 20:12
Parfémy a výčitky svědomí

Jen by mě tak zajímalo, stalo se vám někdy, že jste něco moc chtěli a když to pak trůnilo na polici, tak jste si říkali, zda jste už opravdu hodně nepřestřelili? Například, koupě v nevhodnou dobu, příliš drahý parfém, který vlastně nepotřebujete… :conf: A taky mě zajímá, jak jste to pak řešili 8) Zda dotyčný kus zůstal, neb šel…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
Reakce:

caciare
Nevyléčitelná závislačka 1799 příspěvků 22.05.10 20:26

Tak výčitky mám docela často, říkám si, že to nebylo nezbytně nutné, kupovat si další vůničku, ale pak to v hlavě zašoupnu někam úúúplně dozadu a nakupuji dál. A tak pořád dokola :D :D :D Dokud má rodinka co jíst a střechu nad hlavou, tak to není tak strašné :mrgreen:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 44 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Gileis
Nevyléčitelná závislačka 1111 příspěvků 22.05.10 20:30

Já je mám v jednom kuse :roll: Ale když už koupím, neřeším. Odpustím si nějaké ty hadříky nebo bižu, za které bych jinak stejně utratila (jó, šetřící typ, to já nejsem :oops: ).

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Luna
sv. Parfema z Kecálburgu 2656 příspěvků 22.05.10 20:47

To já su teda skřítek Spořílek jak Brno! :lol: Vůni si koupím vždy až vím, že bez ní nemůžu žít. Unáhlila jsem se akorát s Byzance, ale že bych kvůli tomu nemohla spát, tak to ne :lol:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 22.05.10 20:51

Extra drahý parfém ne… Ale stalo se mi, že jsem po nějakém hodně dlouho toužila (i tady měl hodně obdivovatelek) a když jsem si ho pořídila, tak mě po pár dnech začal nudit. Prodala jsem tady.

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 47 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 22.05.10 20:53
Zuza píše:
Já je mám v jednom kuse :roll: Ale když už koupím, neřeším. Odpustím si nějaké ty hadříky nebo bižu, za které bych jinak stejně utratila (jó, šetřící typ, to já nejsem :oops: ).
Moje řeč :twisted: .
Na poličce 53 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 22.05.10 20:55

Hm, tak to ja s výčitkami bojujem stále ;)

Keď sa mi vôňa fakt páči a vidím ju niekde za dobrú cenu, šup a už je u mňa :mrgreen:

Ale už by som mohla aj brzdiť sakra :conf:

Ale asi to nedokážem :(

Aspoň že na handry si nepotrpím, to je jediné plus :D

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 7 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 22.05.10 21:01

vycitky jsou :lol: ted momentalne mi prijde, ze toho mam presprilis na sve potreby a asi se neceho budu snazit zbavit - a rozhodne nic nepodstatneho nekupovat

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 22.05.10 21:03
Luna píše:
To já su teda skřítek Spořílek jak Brno! :lol: Vůni si koupím vždy až vím, že bez ní nemůžu žít
Šťastná to žena! 8) Já jsem teda výčitky vždycky nějak potlačila a ani jsem žádnou zas až tak hroznou pecku nekoupila. Až teď…Radovala jsem se z ní přesně 1 den, než mě začalo trápit svědomí :( Vůbec bych to u sebe nečekala :shock: :lol:

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 22.05.10 21:09

ani ne.
leda občas, když mám všeobecně špatnou náladu, při pohledu na poličku a zběžném odhadu, kolik v tom je peněz.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25895 příspěvků 22.05.10 21:22

Já taky ani ne. Nekupuju si vůně tak často, a ani impulzivně, takže když už koupím, nákupu nelituju. :wink: Počítání kolik ml vůní mám a kolik je v tom peněz se vyhýbám. Soustředím se na potěšení, co z toho mám. :lol:

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 22.05.10 22:42

Pěkné téma :-) Já výčitky co se týče parfémů již nemám, jelikož je už drahnou dobu nenakupuji tak často (v poslední době jsem spíše nakupovala přírodní kosmetiku, jelikož jsem se jednak rozhodla o pleť pečovat o něco více než jen vodou a občas krémem a jednak mi poslední dobou voní více než parfémy - prostě tam necítím syntetiku).
Ale kdysi mne zamrzel nákup MDCI Enlevement au Serail, na který jsem čekala celé dva měsíce… Když mi vytoužená vůně konečně přišla domů, jako na potvoru jsem ji druhý den vnímala úplně jinak (přitom celé měsíce mi voněla krásně). Takže jsem udělala nějaké odstřiky a pak šla z domu. Vlastně mám vůbec nějaké prokletí na drahé parfémy - i přestože na poličce nějaké super drahé kousky mám, tak je skoro vůbec nenosím (líbí se mi moc, ale mám pocit, že se ke mně nehodí, jsem na ně asi příliš křehká). Pro mne je tedy poučení jediné - nekupovat to, co se líbí mému nosu, ale to, co se k mé konstituci, povaze a prostě mé osobě hodí (ale zároveň se mi líbí). Orientálky a gurmánky jsou sice mnohdy krásné vůně, ale mne by prostě utloukly a přebily, nosily by mne ony, ne já je…

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 22.05.10 23:23
Luna píše:
To já su teda skřítek Spořílek jak Brno! :lol: Vůni si koupím vždy až vím, že bez ní nemůžu žít. Unáhlila jsem se akorát s Byzance, ale že bych kvůli tomu nemohla spát, tak to ne :lol:

Já jsem taky šetřivá, ale tak nějak na všechno..mám prostě ráda, když na účtu něco je :mrgreen: A tím pádem musím na vůně ušetřit jinde..

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém

barbucha  22.05.10 23:40

Oblíbená značka: InsolVence :lol:

Mně je ale spíš vždycky líto toho parfému, že mi stojí na poličce a já už předem vím, že jsem šlápla vedle…a on na mě vyčítavě kouká…tak holt musí k adopci, kde si ho budou třeba víc vážit.

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6469 příspěvků 23.05.10 09:45

Mám to takhle: ŽIJEME JENOM JEDNOU…a to vystihuje můj názor na výčitky. CARPE DIEM. :whistle:

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist