Parfémy Amway

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lady A
Znalkyně 482 příspěvků 29.04.09 14:04
Parfémy Amway

Co si myslíte o kvalitě těchto parfémů? Dostala jsem Sun dapples. Voní mi tam hodně ty květiny. Na mě docela drží.
Složení parfému:

• Vrchní tóny: pomeranč, černý rybíz, švestka, meloun, svěží tóny, vodní tóny • Střední tóny: konvalinka, jasmín, růže, kosatec, pelargónie, broskev • Doznívání: santálové dřevo, pižmo, ambra

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 10 parfémů
Reakce:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 29.04.09 14:07

Některé nejsou špatné a výdrž taky dobrá.Jako dárek bych nepohrdla, ale sama bych do nich neinvestovala.Za tu cenu seženu např.Diora :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Madamme Eleonore
Nováček 28 příspěvků 24.02.14 15:28
Wistful

Já mám z Amway Wistful Aroma body mist, je psáno, že je to tělový sprej, ale já bych jej přirovnala i k parfému, taková výdrž se jen tak nevidí. Tato vůně je svěží s trochou zelených tónů, do citrusova, ideální na horké letní dny. Není sladká ani těžká. Také mi připadá, že je to vůně čistoty. A balení je celkem velké ( 100 ml). Dostala jsem ji dárkem, mám ji z poloviny vyplýtvanou ale už mě omrzela, začaly se i líbit sladší a hřejivé vůně, takže tuto vůni prodávám. Dále jsem měla z Amwaye Wistful jako takovou, určenou především na šaty a ta mi tedy přijde úplně jiná, než Wistful Aroma, není tak výrazná a pěkná, je hodně do sladka, až moc. Připadá mi vylitou zaschlou malinovou šťávu. Tato verze podle mě nic moc.

Na poličce 17 parfémů 2 miniatury 2 odstřiky 10 vzorků V tužebníku 18 parfémů

Klarama3
Parfémová maniačka 525 příspěvků 25.03.14 19:08

Před lety, tuším, že to bylo někdy v roce 1996-7, jsem si oblíbila CIEL DE NUIT od Amway. Pamatuju si, že jsem ji měla hodně ráda a byla opravdu držák. Ještě dnes si ji přesně vybavuju.
Kdyby někdo prodával, ráda koupím :) .

Na poličce 39 parfémů 1 miniatura 20 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 1 parfém

Arome maky
Parfémová maniačka 780 příspěvků 26.03.14 09:27

@Klarama3
tu si vybavuji, měla jsem jí v 10ml lahvičce a byla moc povedená. Tyhle vůně se již nedělají? Nikdy jsem po ní znovu nepátrala. Tu původní bych možná i dohledala někde u rodičů ve starých pokladech

Na poličce 39 parfémů 23 miniatur 35 odstřiků 205 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Klarama3
Parfémová maniačka 525 příspěvků 26.03.14 10:55

@Arome maky
Jo, to je ona! Ještě jsem našla tohle na ebay.

Klarama3
Parfémová maniačka 525 příspěvků 26.03.14 17:26

@Arome maky Jo, a tyhle vůně se už prý opravdu nedělají. Mají už nové, které jsem ale zatím nezkoušela.
Když si vzpomenu na CIEL DE NUIT, tak bych je vyzkoušet mohla. Měla jsem ten velký flakon 100ml a vůbec nevím, kam se tehdy poděl :-(. Teď se mi po ní docela zastesklo.

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist