parfémy Balmain

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mety
Učednice 168 příspěvků 25.11.09 19:27
parfémy Balmain

Chtěla bych se s Vámi podělit o velmi zvláštní poznatek. Koupila jsem si u Sáry od zn. Balmain ambre gris, vůně velmi příjemná, ale bohužel to byl jen zbyteček, nedalo mi to a zkoušela tuto značku na jiných parfemových shopech, našla jsem si balmain de balmain, která podle recenzí a složení by mi mohla vyhovovat, cena byla fakt směšná, většinou 100 ml balení kolem 600,– někde i o dost nižší, řekla jsem si nu což, za tu cenu to risknu a objednám a ejhle zkoušela jsem to asi 4× všude mi bylo řečeno ano pošleme na obrázkách taky byla označena že je na skladě a jakmile jsem poslala objednávku, hned druhý den mi napsali, že bohužel už není na skladě, to se snad všichni zbláznili a chtěli akorát tuto vůni jinak to nechápu a nebo je to obchodnický trik, hned potom co jsem dostala zamítavou odpověď bylo pod obrázkem napsáno vyprodáno. Holky napište jestli i Vám se už něco podobného stalo. Díky :conf: :bang:

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9076 příspěvků 25.11.09 19:48

Mety, u mnoha parfémů, o kterých jsme už obecně věděli, že nejsou a zkusili jsme postupně několik obchodů jsme byli takto zklamáni/y, bohužel. Třeba před rokem s Mahorou… Ale neboj, většinou mají obchody podobné a stejné dodavatele, t.j., hromadě vůně zmizí a následně se i hromadně opět objeví! Také jako ta Mahora, co už jsme se s ní rozloučili, těsně před vánoci minulého roku najednou byla.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 41 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 25.11.09 22:23

To se stává… u některých obchodů dost často :evil:

Balmain de Balmain je v nejhorším za slušnou cenu na fragrancex, tam se tohle stává jen výjimečně ťuká na dřevo

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

mety
Učednice 168 příspěvků 26.11.09 08:40

děvčata díky za odpověď, fakt jsem si připadala jako cvok :lol: :P

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist