parfémy Balmain

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mety
Učednice 168 příspěvků 25.11.09 19:27
parfémy Balmain

Chtěla bych se s Vámi podělit o velmi zvláštní poznatek. Koupila jsem si u Sáry od zn. Balmain ambre gris, vůně velmi příjemná, ale bohužel to byl jen zbyteček, nedalo mi to a zkoušela tuto značku na jiných parfemových shopech, našla jsem si balmain de balmain, která podle recenzí a složení by mi mohla vyhovovat, cena byla fakt směšná, většinou 100 ml balení kolem 600,– někde i o dost nižší, řekla jsem si nu což, za tu cenu to risknu a objednám a ejhle zkoušela jsem to asi 4× všude mi bylo řečeno ano pošleme na obrázkách taky byla označena že je na skladě a jakmile jsem poslala objednávku, hned druhý den mi napsali, že bohužel už není na skladě, to se snad všichni zbláznili a chtěli akorát tuto vůni jinak to nechápu a nebo je to obchodnický trik, hned potom co jsem dostala zamítavou odpověď bylo pod obrázkem napsáno vyprodáno. Holky napište jestli i Vám se už něco podobného stalo. Díky :conf: :bang:

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 25.11.09 19:48

Mety, u mnoha parfémů, o kterých jsme už obecně věděli, že nejsou a zkusili jsme postupně několik obchodů jsme byli takto zklamáni/y, bohužel. Třeba před rokem s Mahorou… Ale neboj, většinou mají obchody podobné a stejné dodavatele, t.j., hromadě vůně zmizí a následně se i hromadně opět objeví! Také jako ta Mahora, co už jsme se s ní rozloučili, těsně před vánoci minulého roku najednou byla.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 25.11.09 22:23

To se stává… u některých obchodů dost často :evil:

Balmain de Balmain je v nejhorším za slušnou cenu na fragrancex, tam se tohle stává jen výjimečně ťuká na dřevo

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

mety
Učednice 168 příspěvků 26.11.09 08:40

děvčata díky za odpověď, fakt jsem si připadala jako cvok :lol: :P

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist