Parfémy bez obalu celofánu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome Monca
Nováček 2 příspěvky 16.05.09 14:17
Parfémy bez obalu celofánu

Spousta zákazníků a zákaznic se nás ptají. Proč jim přišel parfém bez celofánu. Jelikož tady řešíte originalitu vůní ráda bych i tuto maličkost zde zmínila.
Je to téma, s kterým se setkáváme. Parfém pouze v krabičce bez celofánu, opravdu není nikterak použit. Jak jsem pročítala diskuze výše, kde zmiňujete hlavní dodavatele v ČR. Tak se občas stane, že takový parfém příjde rozbalen již přímo od nich.

Vysvětlení je snadné . Parfémy jsou baleny k sobě ve více kusech a když si zákaznice objedná pouze jeden, musíme je rozdělit. Nijak jinak se s nimi nepracuje aspoň ne u nás.

Omlouvám se za mou menší poznámku k diskuzi :oops:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 16.05.09 15:17
Monča píše:
Vysvětlení je snadné . Parfémy jsou baleny k sobě ve více kusech a když si zákaznice objedná pouze jeden, musíme je rozdělit. Nijak jinak se s nimi nepracuje aspoň ne u nás.

Tomu nerozumím :?: Snad každá krabička je zabelená zvlášť, ne? :roll:

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 16.05.09 16:26

Moni, souhlasím s Jitkou. Každá krabička s vůní je přeci zabalena zvlášť. Ještě nikdy jsem neslyšela, že by se balilo více vůní k sobě :shock:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 16.05.09 16:26

Právě že nemusí. Přišlo mi Safari od Laurena, bez celofánu, protože prý Ralph Lauren dodává parfémy balené v celofánu po třech kusech. V obchodě to musejí rozbalit a prodat bez celofánu, leda že by někdo chtěl ty tři kusy :)

Guerlain se taky s celofánama moc nezatěžuje, pak prý některé Bossy jsou bez, Joop, Benetton a další. Takže když vůně přijde bez celofánu, ještě to neznamená, že se v ní někdo hrabal.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 16.05.09 16:42

Ještě se mi zatím nestalo, že by cokoli přišlo bez celofánu a osobně si myslím, že výrobce parfémů by neměl šetřit na takové prkotině jako je kus celofánu.Neměla bych z toho dobrý pocit, kdyby byla krabička holá.Přišlo by mě to, že mi někdo sahal na můj flakonek, byť by ho nikdy nepoužil.

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 16.05.09 17:32

Možná neměl, ale očividně se to dělá.
Mně to nevadí, na flakonu snadno poznám, jestli na něj někdo sahal nebo z něj dokonce stříkal, a ostatně kosmetiku taky kupujeme jen v krabičkách a nevadí nám to.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

BAZI
Znalkyně 490 příspěvků 16.05.09 17:49

Mám zkušenost s nákupem vůně (ne testru),který mi přišel v orig.krabičce bez celofánu.jJdnalo se o Hugo Bosse -Black Men -černý kulatý flakon.Opravdu některé vůně jsou baleny po několika kusech(3) jen v jednom celofánu.Je jich málo,ale stává se to .Zkoumala jsem to ihned v kamenném obchodě a balení u této konkrétní vůně bylo také bez celofanu.
Mimochodem …jinak vůně byla skvělá a manželova oblíbená!
:wink:

Na poličce 36 parfémů 6 miniatur 10 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Lenka7717
Znalkyně 375 příspěvků 16.05.09 19:35

Jednou jsem byla přítomna v parfumerii, když prodavačka vybalovala čerstvé zboží - vůně byly zabaleny po více kusech - jen už si nevybavuji, jestli to bylo 3 nebo dokonce víc kusů…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 0 parfémů

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 16.05.09 19:53
Ada píše:
Právě že nemusí. Přišlo mi Safari od Laurena, bez celofánu, protože prý Ralph Lauren dodává parfémy balené v celofánu po třech kusech. V obchodě to musejí rozbalit a prodat bez celofánu, leda že by někdo chtěl ty tři kusy :)Guerlain se taky s celofánama moc nezatěžuje, pak prý některé Bossy jsou bez, Joop, Benetton a další. Takže když vůně přijde bez celofánu, ještě to neznamená, že se v ní někdo hrabal.

Hmmm, tak to jsem netušila…Žila jsem tím, že každý parfém se balí zvlášt do celofánu :cry:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 16.05.09 20:13

za ty roky jsem toho nakoupila myslím dost a taky se mi ještě nestalo, abych obdržela něco nového bez celofánu.. to asi budou opravdu světlé vyjímky, ne?

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

marci64
sv. Parfema z Kecálburgu 2255 příspěvků 16.05.09 22:20

já si nevybavuji, který to byl parfém, ale přišel mně bez celofánu. Vím, že jsem na to nejdřív koukala, ale vůně byla v pořádku, tak jsem to nějak neřešila :wink:

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 16.05.09 23:12

Stalo sa mi dva krát, že mi prišiel parfém bez celofánu. Vždy to bolo z elnina. Raz to bol Boss a raz Joop.

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 17.05.09 08:52

Mně přišlo bez celofánu Mitsouko, ale věděla jsem tady ze stránek, že to tak přišlo víc lidem, jinak vůně evidentně nepoužitá - tekutina nebyla natažená do rozprašovače, krabička v pořádku.

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 17.05.09 21:06

On ten celofán vám ale taky nezajistí, že se vám někdo v parfému nešťoural. Byla jsem v parfumérii svědkem toho, že se celofán dá velmi šetrně nahoře otevřít, parfém vyndat a pak zase zabalit tak, že nikdo nic nepozná. Na obhajobu té parfumérie musím dodat, že s tím parfémem neprováděli žádné nepravosti, jen kontrolovali kód uvnitř kvůli mému dotazu. Ovšem ten parfém jsem je nenutila rozbalovat, to zas ne. :oops:

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 18.05.09 11:15

Mně přišel parfém bez celofánu jen jednou - Victoria´s Secret, myslím že byl z El-Nina. Ale jinak vypadal nedotčený.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist