Nejoblíbenější parfémy Chanel

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dienda
Učednice 99 příspěvků 22.01.08 15:07

ktery parfem z teto znacky preferujete? ja jsem nekolik let zkousela prijit na chut Chanelovkam snazila jsem se presvedcit sama sebe ze Chanel 5 urcite voni, ale pokazde mne to porazilo..az tak, ze jsem po nekolika marnych pokusech naprosto vyloucila, ze se nekdy s touto znackou budu kamaradit..lec nedalo mi to a po uzasnych referencich jsem pri jedne z navstev parfumerie, zavitala k regalu s Chanelem a sice nenasla jsem odvahu na c. 5, ale zkusila jsem Chance, Chance fresh, Coco mademoiselle, Allure a musim rict, ze se mi velice libi, az tak, ze koketuji s myslenkou si je poridit..mozna casem se mi podari najit zalibeni i v ostatnich Chanelech..ja jste na tom Vy? snesete Chanel 5 a zaroven i ty lehci typy?

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ukázat značku Chanel

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 22.01.08 15:24

Chanel 5 zatím nesnesu - asi jsem pro tuto vůně ještě příliš mladá :),

Chance se mi ze začátku libil, ale pak nějak přestal zajímat, už mám jeden flakone 50ml třetí rok, zbytek zůstává cca10 ml. Občas se k němu vrátím, ale ne moc často.
Moc se mi libí Coco Mademoisell, sedí na mé pokožce perfektně, ale ještě jsem si ji nekoupila napořád, spíš vždycky zkouším v parfumerkách když na ní narazím.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Arome laura
Nováček 29 příspěvků 22.01.08 15:32

Já moc ráda nosím Chanel No. 19. Chanel No.5 vlastním také, ale nějak na mě nedrží a to jsem si pořídila EdP. Během půl hodinky po něm není ani stopa.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

dias
Učednice 168 příspěvků 22.01.08 16:29

Velice ráda jsem nosila v různých obdobích Chance, Coco Madmoiselle a Allure EdT i EdP, všechny spíš na jaře a v létě (snad kromě nejteplejších dnů, což platí zejména pro Allure).
No. 5 je obecně známá jako vůně, k níž je většinou třeba nějak „dospět“ (věkově, čichově, zkušenostmi s jinými vůněmi apod.), všichni znají (je otázka, jestli pravdivou) historku o Marylin Monroe a jejích dvou kapkách tohoto parfému coby spacího úboru - ale taky je otázka, jaký symbol si pod tím kdo představuje (mně osobně No. 5 smyslná příliš nepřipadá, spíš delikátní a hodně specifická, určitě ne na každý den, spíš podle nálady).
Podobně velmi zvláštní jsou No. 19 a Cristalle, názor si na ně musí udělat každý sám, znám je, ale nenosila bych.
Za nejlepší Chanel (a dosud vyrobenou jakoukoli vůni vůbec) považuji Coco Chanel, je to nádherná těžší květinová vůně, opravdu mistrovsky komponovaná, vhodná jak na večer, tak na den, u určitých typů žen vlastně k jakékoli příležitosti a oblečení.
Chance Eau Fraiche mě osobně příliš neoslovila, je to jen nepříliš povedená úlitba trendu svěžejších variací.

Na poličce 594 parfémů 70 miniatur 210 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome P.e.t.r.a
Učednice 118 příspěvků 22.01.08 16:40

Chanely mám ráda, ale spíš klasické kousky. No.5 mě napoprvé porazil, ale nedalo mi to a po nějaké době jsem ho zkusila zase, no a zalíbil se mi hodně, chtěla jsem si ho pořídit, ale pak u mě zvítězila Coco. Ale na No.5 určitě taky dojde. Líbí se mi, že parfémy od Chanelu na sobě cítím celý den, to je pro mě důležité, Coco je asi největší držák, který vlastním. Jinak se mi líbí No.19 a Cristalle. Naprosto nemůžu Chance, měla jsem ji na papírku a zdálky to ještě šlo, ale jak jsem přičihla zblízka, dostal můj nos pořádnou pepřovou ránu. Pepř asi v parfémech moc nemusím, jinde mi ale tak nevadil jako v Chance, kde je ho snad koňská dávka. Madeloiselle se mi líbil, jak se z něj ale stala davovka, tak mě přestal lákat.

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4741 příspěvků 22.01.08 17:05

Líbí se mi Coco Mademoiselle a navzdory, že je to davovka, ji občas vezmu do práce, mám ji podruhé a až dojde, tak už si ji zřejmě hned v návaznosti nepořídím. Chance se na mně po rozvonění změnila, nemohla jsem ji snést. Chanel Fraiche jsem si pořídila po dlouhém očichávání a týdnech rozmýšlení a pak jsem zjistila, že ji k životu nějak nepotřebuju, no, ještě ji mám, co kdyby. Ke klasickým Chanelům jsem asi ještě nedozrála, zkoušela jsem několikrát a nemusím je. Zkusím však Chanel později přezkoumat znovu.

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 22.01.08 17:17

Já měla Allure, Coco, Coco Mademoiselle, Chance eau fraiche - všechny byly VELMI chváleny okolím. Kam jsem přišla, dostala jsem pochvalu ale ani jeden jsem nespotřebovala více než do poloviny a pak je buď prodala nebo někomu věnovala. Vlastně nemají chybu. Jsou vytrvalé, luxusní, líbivé, úspěšné…jen jsem se v nich nějak „necítila“ sama sebou…neosobní?

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 22.01.08 17:36

Já miluju Chanel No. 5. Pořád jsem na něj četla negativní ohlasy, pak jsem ho testla - a to bylo překvapení! Když se s ním navoním, mám pocit, že jsem „přišla domů“. Je to jeden z mála parfémů, ke kterým mám opravdu vztah.
Coco Mademoiselle občas nosím. Oceňuji kvalitu a to, že je optimistická, energická - aspoň pro mě.
Coco mám moc ráda. Je jednuše krásná a splývá s kůží.

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4176 příspěvků 22.01.08 19:23

ja mám zasa rada Coco a No. 19. Coco mám dokonca celý flakón…túto zimu som ho dosť používala. Kľudne by som nosila aj Allure, ale napr. Chance alebo ta odlahcena zelená verzia Chance, Chance Eau Fraiche alebo Allure sensuelle…tak to naozaj nie. Aspon pre mna. No. 5 som este nevonala, ale podla všetkého by sa mi páčil. Aldehydy mi nevadia.

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 22.01.08 22:49

Mě se líbí i No.19, ale tenkrát jsem se měla rozhodnout a NO. 5 vyhrál. Na No. 19 dojde:-)) taky mám ráda aldehydy, naposledy mě nadchla Ivoire. Allure Sensuelle mi připomněl něco od Avonu. Oni kopírují kde co, a já už o pak nemůžu nosit.

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 22.01.08 22:57

Já od této značky preferuji Allure EdP. Krásná klasika, myslím, že se ani neomrzí a je pro mě dokonalá. Teď ji posílám dál, nemůžu říct, že bych se jí dostatečně nabažila, ale asi to bude něco, co popisovala Kerze - láska nevykvetla :-)

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Zuzek  22.01.08 23:23

Jednou jsem se sestrou ve Fannu očuchaly No.5. Bylo mi v té době asi 23 a používala jsem lehké vůně typu LB. Po čichnutí jsme se obě shodly, že nechápeme, co je na tom parfému tak úžasného. Ted´je mi skoro 27, LB je dávno z domu, mám Allure a Chance, nedám dopustit ani na jednu, nemůžu se nabažit hlavně Chance, zvedá mi sebevědomí a to je pro mě hoooodně důležité. Je to taky jediná vůně, která voní mému muži ( většinou reaguje jen na pachy, co se linou z hrnce ), a že jich mám víc, které jsou podle mě taky úžasné. Na No. 5 se chystám, přece jen… jsem starší, nevím. Pracuji v ženském kolektivu ( jsem sestřička na Ostravsku ), moje kolegyně používají tak Avon nebo Oriflame ( nic proti tomu ), při ceně, kterou jsem dala za Chanel, převracejí oči, ale myslím, že to stojí za to. Takže všema deseti Chanel, teda aspoň já všemi deseti, bo kvalita se pozná :-).

Kalista
Znalkyně 428 příspěvků 23.01.08 07:51

Před pár lety jsem měla Coco Mademoiselle, tu jsem v půli poslala dál. Bylo to v době, kdy jsem nastupovala na mateřskou a na její nošení jsem nějak neměla. Teď mi má přivést známá Allure EDT, vyzkoušela jsem mockrát a je to pro mě jemná, úžasná, výdrž samozřejmě výborná. Jsem zvědavá jestli se omrzí nebo ne.
A Chanel No. 5 tu jsem zkoušela hodně dávno, taky nechápu negativní ohlasy, po odeznění hlavy se mi určitě hodně líbila. Musím si na ni vzpomenout při návštěvě parfumerie…

Na poličce 15 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Kača  23.01.08 08:50
Kerze píše:
Já měla Allure, Coco, Coco Mademoiselle, Chance eau fraiche - všechny byly VELMI chváleny okolím. Kam jsem přišla, dostala jsem pochvalu ale ani jeden jsem nespotřebovala více než do poloviny a pak je buď prodala nebo někomu věnovala. Vlastně nemají chybu. Jsou vytrvalé, luxusní, líbivé, úspěšné…jen jsem se v nich nějak „necítila“ sama sebou…neosobní?

Tos napsala úplně přesně!
Mám stejné pocity-jsou to vůně okolím chválené,s úžasnou výdrží,příjemné-ale-neosobní..
Kromě No.5,ten mi přijde hezký a milý.Ale co jsem chodila v CHanci a v Allure Sensuelle-okolí chválilo,a já se s tou vůní nudila.
Ovšem myslím,že na strohé jednání nebo do nějakého prostředí,kde je třeba vonět luxusně ale neosobně,jsou ideální.
Já jsem asi takový spíš „živočich“,ten parfém se mnou musí cloumat,lítat,smát se,nebo naopak padat do hloubky,vrhat se do mystických úvah,dusit mě až k depresi-joo,to je,co potřebuju!Žádná nuda!
Ale Coco Mademoiselle se mi jednu chvíli moc líbila,jenže když jsem ji měla na sobě víckrát ze vzorku-taky nuda..To Coco je něco jiného,tu bych mohla..

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 23.01.08 08:59

Kača - taky mi z těch jmenovaných nejvíce seděla Coco, ale tu si možná koupím až budu starší. Teď mám doma ještě Chance fraiche - kdyby byla potřebná neutrální vůně, jak píšeš, ale víc Chanelů zatím kupovat nebudu…taky jsem živočich… :P

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist