Parfémy Charrier

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 09.04.08 09:22

Dostala jsem žádost o zařazení této značky do databáze, ale nikde nemůžu najít stránky firmy, ani parfémy (nejsou v databázi na Basenotes, na Osmozu ani jinde). Pokud byste někdo věděl, kde najít přehled této značky, tak prosím poraďte.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

Evaxx  26.05.08 07:32

ADA
Adi, našla jsem tady odkaz na oficiální stránky, které jsou ale nefunkční, je možné že jen v rekonstrukci: www.hotfrog.fr/…rier-Parfums

(www.charrier-parfums.com)

Pokud se něco od této zn. prodává, tak se zdá, že především miniatury: www.parfumflacons.de/uk1.htm

(Embassas - Charrier, Masculine - Charrier, a toi - Charrier)

www.ventesuroffres.com/…e-parfums.cf … 0(coffrets)&id_Par­fumeur=98

Jen mě tak napadlo, vzhledem k některým názvům, co se blíží třeba Chanelu apod. /např.Mademoiselle Charrier nebo laciněji vypadající sady/, aby to nebyly imitace :shock: Zase nevím, nač by pak dělali i miniatury :?

Evaxx  26.05.08 07:34
Ada píše:
Dostala jsem žádost o zařazení této značky do databáze, ale nikde nemůžu najít stránky firmy, ani parfémy (nejsou v databázi na Basenotes, na Osmozu ani jinde). Pokud byste někdo věděl, kde najít přehled této značky, tak prosím poraďte.

Tak nakonec tady v pdf na str. 8 jsou nějaké informace o této společnosti: www.beauty-on-line.com/…lation/ebn-i … HIERVF.pdf

/A laciněji některé kousky vypadají asi kvůli stáří, společnost vznikla v roce 1888 :lol: /

Evaxx  26.05.08 07:38

Ada: navíc se zdá, že se specializují čistě na miniatury, respekt. dárkové sady: velká balení parfémů podle všeho vůbec nedělají :shock:

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist