Parfémy Exclusive

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5639 příspěvků 08.02.08 12:42

Dámy, na webu o vůních je reklama na parfémy Exclusive – znáte někdo něco z toho? Už jste se podívaly?Co tomu říkáte?

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 08.02.08 14:15

Asi bych je měla trochu představit. Parfémy Exclusive je nový slovenský e-shop a kamenná parfumerie s (především) niche značkami. Zakladatelka se pohybuje mezi parfémy už hodně dlouho, je do nich blázen a chce je prodávat v trochu jiném stylu než je obvyklé (tj. Adidas, Chanel a Guerlain na jedné hromádce a k tomu prodavačky, které nepoznají vanilku od levandule). Kamenka je v Bratislavě, zákazníci přicházejí po domluvě a dostanou kompletní servis, tj. zkoušečku a pokec s fundovanou osobou nad šálkem čaje. Občas se konají setkání s různými osobnostmi z parfémového světa atd… Až budu mít chvilku, udělám s majitelkou nějaký stručný rozhovor, abych její obchod představila (a dojde zřejmě i na ostatní niche parfumerky u nás).

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 08.02.08 14:56
Ada píše:
Asi bych je měla trochu představit. Parfémy Exclusive je nový slovenský e-shop a kamenná parfumerie s (především) niche značkami. Zakladatelka se pohybuje mezi parfémy už hodně dlouho, je do nich blázen a chce je prodávat v trochu jiném stylu než je obvyklé (tj. Adidas, Chanel a Guerlain na jedné hromádce a k tomu prodavačky, které nepoznají vanilku od levandule). Kamenka je v Bratislavě, zákazníci přicházejí po domluvě a dostanou kompletní servis, tj. zkoušečku a pokec s fundovanou osobou nad šálkem čaje. Občas se konají setkání s různými osobnostmi z parfémového světa atd… Až budu mít chvilku, udělám s majitelkou nějaký stručný rozhovor, abych její obchod představila (a dojde zřejmě i na ostatní niche parfumerky u nás).

Jo jo, rozhovory jsou výborný nápad :), ale tyhle Parfémy Exclusive mají úplně stejný sortiment jako Parfémy De-Luxe – zajímavý úkaz…Mimochodem – jak někde vidím Montale, automaticky se mi dělá špatně…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 08.02.08 18:32

Možná je sortiment stejný, protože se s těmi značkami nejlépe spolupracuje – těžko říct (můžu se na to zkusit Sáry zeptat). Získat od některých značek svolení k prodávání jejich parfémů a vůbec jejich zboží je dost obtížné. Třeba takové vyjednávání s Amouage by prý vydalo na knihu.

eva  08.02.08 18:41
Ada píše:

Ahoj Ado, prosím Tě mohla bys prozradit, jestli zasílá obchod Parfemy Exclusive i do ČR? Objevila jsem tam mj. i kousek, který na parfemy-de-luxe /v ČR zatím vůbec/ nemají a po kterém už drahnou dobu pasu :) Tak jestli mám začít šetřit :P Díky za odpověď.

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 09.02.08 10:39
Ada píše:
Až budu mít chvilku, udělám s majitelkou nějaký stručný rozhovor, abych její obchod představila (a dojde zřejmě i na ostatní niche parfumerky u nás).

Ado, začni s rozhovorem u sebe. Já myslím, že to by zajímalo nás všechny, nějaké odhalení o Tobě. :)

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 09.02.08 11:04

To byste musely nahodit nějaké otázky – sama sebe se přece ptát nemůžu :)

Eva: já nevím :) ale myslím, že po domluvě by to neměl být problém.

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10291 příspěvků 09.02.08 20:08

Ten sortiment s Parfémy De-Luxe není stejný, vždyť tam např. není Molinard, nebo jsem se přehlédla?

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 09.02.08 20:11
Ronna píše:
Ten sortiment s Parfémy De-Luxe není stejný, vždyť tam např. není Molinard, nebo jsem se přehlédla?

Skoro stejný…

Jinak, já bych chtěla poznat někoho, kdo nosí parfémy Montale…ale v žádném případě bych s ním nechtěla být v uzavřené místnosti…:P

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3217 příspěvků 09.02.08 20:16
Kerze píše:
Ronna píše:

Skoro stejný…

Jinak, já bych chtěla poznat někoho, kdo nosí parfémy Montale…ale v žádném případě bych s ním nechtěla být v uzavřené místnosti…:P

Kerze, ale Soleil de Capri by si hadam vydrzala :-))) kumquat, slniecko,pláž…Hmm?

Na poličce 8 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 10 vzorků V tužebníku 18 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 09.02.08 20:20
estelle píše:
Kerze píše:
Ronna píše:

Skoro stejný…

Kerze, ale Soleil de Capri by si hadam vydrzala :-))) kumquat, slniecko,pláž…Hmm?

Já ho znám, vydržet se dá, ale nic pro mne – taková jemnější verze Light Blue…

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3217 příspěvků 09.02.08 20:23

Kerze, uz si skusila Aoud Lime? To je ozajstná páka do rypáka :) :) :-(((((((((

Na poličce 8 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 10 vzorků V tužebníku 18 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1067 příspěvků 16.02.08 16:54
Kerze píše:
Ronna píše:

Skoro stejný…

Taky bych někoho takového ráda poznala. Zatím vše co jsem zkoušela byla hrůza a že já jen tak něco neodsoudím. ;-)

Na poličce 53 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1067 příspěvků 16.02.08 16:55
estelle píše:
Kerze, uz si skusila Aoud Lime? To je ozajstná páka do rypáka :) :) :-(((((((((

Můžu potvrdit, že tedy něco tak silného, řvavého a vulgárního jsem ještě nečuchala :-(

Na poličce 53 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 16.02.08 17:45
Kerze píše:

Polovica MUA :)

Na poličce 35 parfémů 25 miniatur 10 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

My Burberry & Hugo Boss Ma Vie: recenze

Už budu muset taky vytáhnout z kufříčku nějaké starší vzorky. Ne že by mě zkoušení novinek nebavilo, přijít do parfumerie a vidět nový flakon, který jsem zatím znala jen ze zpráv o chystaných vůních, má svoje kouzlo, ale... To jsou pořád jen samý kytičky!

Celý článek »

TOPlist