Parfémy Exclusive

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5637 příspěvků 08.02.08 12:42

Dámy, na webu o vůních je reklama na parfémy Exclusive – znáte někdo něco z toho? Už jste se podívaly?Co tomu říkáte?

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3584 příspěvků 08.02.08 14:15

Asi bych je měla trochu představit. Parfémy Exclusive je nový slovenský e-shop a kamenná parfumerie s (především) niche značkami. Zakladatelka se pohybuje mezi parfémy už hodně dlouho, je do nich blázen a chce je prodávat v trochu jiném stylu než je obvyklé (tj. Adidas, Chanel a Guerlain na jedné hromádce a k tomu prodavačky, které nepoznají vanilku od levandule). Kamenka je v Bratislavě, zákazníci přicházejí po domluvě a dostanou kompletní servis, tj. zkoušečku a pokec s fundovanou osobou nad šálkem čaje. Občas se konají setkání s různými osobnostmi z parfémového světa atd… Až budu mít chvilku, udělám s majitelkou nějaký stručný rozhovor, abych její obchod představila (a dojde zřejmě i na ostatní niche parfumerky u nás).

Na poličce 39 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 323 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 08.02.08 14:56
Ada píše:
Asi bych je měla trochu představit. Parfémy Exclusive je nový slovenský e-shop a kamenná parfumerie s (především) niche značkami. Zakladatelka se pohybuje mezi parfémy už hodně dlouho, je do nich blázen a chce je prodávat v trochu jiném stylu než je obvyklé (tj. Adidas, Chanel a Guerlain na jedné hromádce a k tomu prodavačky, které nepoznají vanilku od levandule). Kamenka je v Bratislavě, zákazníci přicházejí po domluvě a dostanou kompletní servis, tj. zkoušečku a pokec s fundovanou osobou nad šálkem čaje. Občas se konají setkání s různými osobnostmi z parfémového světa atd… Až budu mít chvilku, udělám s majitelkou nějaký stručný rozhovor, abych její obchod představila (a dojde zřejmě i na ostatní niche parfumerky u nás).

Jo jo, rozhovory jsou výborný nápad :), ale tyhle Parfémy Exclusive mají úplně stejný sortiment jako Parfémy De-Luxe – zajímavý úkaz…Mimochodem – jak někde vidím Montale, automaticky se mi dělá špatně…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3584 příspěvků 08.02.08 18:32

Možná je sortiment stejný, protože se s těmi značkami nejlépe spolupracuje – těžko říct (můžu se na to zkusit Sáry zeptat). Získat od některých značek svolení k prodávání jejich parfémů a vůbec jejich zboží je dost obtížné. Třeba takové vyjednávání s Amouage by prý vydalo na knihu.

eva  08.02.08 18:41
Ada píše:

Ahoj Ado, prosím Tě mohla bys prozradit, jestli zasílá obchod Parfemy Exclusive i do ČR? Objevila jsem tam mj. i kousek, který na parfemy-de-luxe /v ČR zatím vůbec/ nemají a po kterém už drahnou dobu pasu :) Tak jestli mám začít šetřit :P Díky za odpověď.

Uživatel je onlineIrena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 09.02.08 10:39
Ada píše:
Až budu mít chvilku, udělám s majitelkou nějaký stručný rozhovor, abych její obchod představila (a dojde zřejmě i na ostatní niche parfumerky u nás).

Ado, začni s rozhovorem u sebe. Já myslím, že to by zajímalo nás všechny, nějaké odhalení o Tobě. :)

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3584 příspěvků 09.02.08 11:04

To byste musely nahodit nějaké otázky – sama sebe se přece ptát nemůžu :)

Eva: já nevím :) ale myslím, že po domluvě by to neměl být problém.

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10040 příspěvků 09.02.08 20:08

Ten sortiment s Parfémy De-Luxe není stejný, vždyť tam např. není Molinard, nebo jsem se přehlédla?

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 25 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 09.02.08 20:11
Ronna píše:
Ten sortiment s Parfémy De-Luxe není stejný, vždyť tam např. není Molinard, nebo jsem se přehlédla?

Skoro stejný…

Jinak, já bych chtěla poznat někoho, kdo nosí parfémy Montale…ale v žádném případě bych s ním nechtěla být v uzavřené místnosti…:P

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3087 příspěvků 09.02.08 20:16
Kerze píše:
Ronna píše:

Skoro stejný…

Jinak, já bych chtěla poznat někoho, kdo nosí parfémy Montale…ale v žádném případě bych s ním nechtěla být v uzavřené místnosti…:P

Kerze, ale Soleil de Capri by si hadam vydrzala :-))) kumquat, slniecko,pláž…Hmm?

Na poličce 7 parfémů 2 miniatury 2 odstřiky 16 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 09.02.08 20:20
estelle píše:
Kerze píše:
Ronna píše:

Skoro stejný…

Kerze, ale Soleil de Capri by si hadam vydrzala :-))) kumquat, slniecko,pláž…Hmm?

Já ho znám, vydržet se dá, ale nic pro mne – taková jemnější verze Light Blue…

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3087 příspěvků 09.02.08 20:23

Kerze, uz si skusila Aoud Lime? To je ozajstná páka do rypáka :) :) :-(((((((((

Na poličce 7 parfémů 2 miniatury 2 odstřiky 16 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1066 příspěvků 16.02.08 16:54
Kerze píše:
Ronna píše:

Skoro stejný…

Taky bych někoho takového ráda poznala. Zatím vše co jsem zkoušela byla hrůza a že já jen tak něco neodsoudím. ;-)

Na poličce 53 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1066 příspěvků 16.02.08 16:55
estelle píše:
Kerze, uz si skusila Aoud Lime? To je ozajstná páka do rypáka :) :) :-(((((((((

Můžu potvrdit, že tedy něco tak silného, řvavého a vulgárního jsem ještě nečuchala :-(

Na poličce 53 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1687 příspěvků 16.02.08 17:45
Kerze píše:

Polovica MUA :)

Na poličce 33 parfémů 25 miniatur 13 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Indian Garnet, Clean White Woods, Bright Crystal Absolu: recenze

Jste zvědaví, jak voní "absolu" (ať už je to cokoli) verze pár let starého trháku Bright Crystal? Nebo nová Omnia? Taky jsem byla, a tak si teď můžete na obě novinky přečíst recenzi. Přihodila jsem ještě hodnocení zajímavé mošusové gurmánky White Woods. celý článek »

Vybrané značky parfémů

Všechny značky »
Al Arabiya Al Swissriya Al Haramain Avon Azzaro Burberry Bvlgari Calvin Klein
Carolina Herrera Cartier Chanel Dior Davidoff Dolce & Gabbana Donna Karan
El Nabil Elizabeth Arden Escada Estée Lauder Florascent Armani Givenchy
Guerlain Hermès Hugo Boss Jil Sander Kenzo Lacoste Lancôme
Mexx Ralph Lauren Salvador Dali Salvatore Ferragamo Thierry Mugler Versace Yves Saint Laurent
TOPlist