parfemy jp castelbajac a comme des garcons

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

juno
Učednice 167 příspěvků 28.01.10 08:46
parfemy jp castelbajac a comme des garcons

mozno sa len malo prehrabujem, ale neviem k nim najst ziadne recenzie. kto mate, napiste, prosim…
hrozne ma laka ten mandlovy castelbajac, ale zrejme to bude sladina hrozna…nejake recenzie som nasla na fr. ciao.
a comme des garcons - su to take unisexovky? maju krasny sucasny dizajn…

Na poličce 10 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 57 vzorků V tužebníku 20 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 28.01.10 09:12

Castelbajac neznám a Comme des Garcons je fenomén  :D

je to vlastně japonská značka - šílená módní návrhářka Rei Kawakubo, která sice vůně sama netvoří (teda dělá je „v kooperaci“..), ale rozhodně si dohlíží na to, aby byly všechno, jen ne „casual“. jo a ty flakóny si navrhuje sama :D 

hodně proslavená je CdG Incense Series, pět podání kadidla, každé jiné, všechny výborné. 

taky dost zajímavé jsou Odeur 53 a Odeur 71, moderní vůně do velkoměsta, které obsahují takové netypické složky jako prach ze žárovky, smrad toneru z kopírky, uhlí, nebo pach horkého kovu. jedna z nich (teď nevím která) mě totálně odpudila a jedna přišla dost zajímavá :D 

moje (zatím) favoritka od CdG je 2Man - mužná kořeněná kadidlová šťáva, dvojče Gucci pour Homme (ale jen ze začátku). myslím, že i ten jouda Turin jí dal plný počet těch svých hvězd :D 

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 28.01.10 09:36

V Praze k očichání v Pařížské.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 28.01.10 09:37
Juana píše:
V Praze k očichání v Pařížské.
CdG tam má butik :?: :!:
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 28.01.10 10:10

je to takový hromadný butik vícero značek ale mají tam velkou část parfémů CdG,
když se jde od Staroměstského náměstí je to po levé straně (opravdu hned po pár metrech)

moajli
sv. Parfema z Kecálburgu 3125 příspěvků 28.01.10 10:30

od Comme des Garcons jsem zkoušela tři vůně a všechny byly zajímavé a krásné, jedině Avignon jsem prodala jako běžně nenositelný a dodnes toho lituji :roll: tak autentickou vůni kadidla jsem doposud už jinde necítila

Na poličce 45 parfémů 12 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

juno
Učednice 167 příspěvků 28.01.10 11:05

no teda. teraz este sa dostat niekde na ocuch… 8) CDG sa mi paci aj moda, prave…preto ma aj tie vone mataju…

Uživatel je onlinetapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4616 příspěvků 28.01.10 11:20

Mám Avignon a potvrzuji, že je to autentické a krásné chladné kadidlo katolické katedrály. Nad jeho nošením „mezi lidi“ jsem delší dobu váhala, pak jsem to riskla a žádné pozdvižení se nekonalo, nikdo neprotestoval, ani po straně divně nekoukal. Zdá se mi, že ta vůně nejde moc do prostoru, drží se u těla hlavně pro potěchu nositele. Takže ji občas nosím a lebedím si v ní.
Je řazena jako unisex, proč ne? Ať ji nosí každý, komu se líbí.

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů

juno
Učednice 167 příspěvků 28.01.10 12:53

a tento castelbajac - nikto nic?

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 28.01.10 22:08
Juana píše:
je to takový hromadný butik vícero značek ale mají tam velkou část parfémů CdG,
když se jde od Staroměstského náměstí je to po levé straně (opravdu hned po pár metrech)

čp. 5 - je to obchod s oblečením a CdG mají v jedné vitríně. A mám pocit, že asi vůně doprodávají.

Zkoušela jsem:

Series 8 Guerrilla 1 - zkoušeno na papírku. Zpočátku mi moc unisexová nepřišla - spíš vysloveně pánská. Dřevěná kořenka, ve které byl naposledy pepř, ale ještě jsou znatelné stopy po předešlém šafránu. Postupně ale vůně pižmově zesládla a v tu chvíli to už byl opravdu unisex jak vyšitý.

Comme des Garçons 2 - očichám prázdný tester - a vůně mě uhranula. Nádherná jemná sametová květinovka s mírně vyčnívající orosenou magnólií. Ale obávám se velké zrady - je to aldehydovka, takže ani očichání testeru ani vyzkoušení na papírku není nic platné. Chce to testovat na kůži - a s aldehydy kamarádi (zatím) rozhodně nejsme.

Series 2 Red: Rose - testována opět pouze na papírku - krásná růže kvetoucí za parného dne. Plná, sametově teplá. Občas zavoní zralé maliny z opodál rostoucího maliníku.

Patchouli Luxe - testováno na kůži. Pánská vůně. Silná směs koření - je to tedy pecka!!! Ale je to koření moc příjemné - taková směs všeho možného. Výraznější je pepř, znatelný je hřebíček a trocha skořice.

Play - zkoušena na papírku. Divná vůně, taková neuspořádaná a zmatená. Mix koření, nějakých vodních kytek a pačuli.

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Arome bublinka
Učednice 179 příspěvků 28.01.10 22:42

Jerry a měli tam i tu kadidlovou řadu? Mám Avignon a moc se mi líbí, zajímalo by mě, jak voní ty ostatní. Co to znamená, že je vyprodávají, měli je tam za nějakou úžasnou lákavou cenu? Ať vím jak rychle tam mám klusat, aby tam ještě něco bylo… :speechless:

Na poličce 48 parfémů 2 miniatury 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 29.01.10 08:26

Jj, mají tam i kadidlovou řadu… cenu bych označila za srovnatelnou se zahraničními kamenkami.

Jerry: Comme des Garcons 2 se neboj, je krásná, aldehydy se v ní chovají trochu jinak než je běžné. Měla jsem ji, ale bohužel jsem ji musela pustit z ruky, teď mám občasné záchvaty si ji znovu koupit.

juno
Učednice 167 příspěvků 29.01.10 08:36
Juana píše:Jerry: Comme des Garcons 2 se neboj, je krásná, aldehydy se v ní chovají trochu jinak než je běžné. Měla jsem ji, ale bohužel jsem ji musela pustit z ruky, teď mám občasné záchvaty si ji znovu koupit.

da sa niekde zohnat aspon vzorka?

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 29.01.10 16:55
tapuz píše:
Mám Avignon a potvrzuji, že je to autentické a krásné chladné kadidlo katolické katedrály. Nad jeho nošením „mezi lidi“ jsem delší dobu váhala, pak jsem to riskla a žádné pozdvižení se nekonalo, nikdo neprotestoval, ani po straně divně nekoukal. Zdá se mi, že ta vůně nejde moc do prostoru, drží se u těla hlavně pro potěchu nositele. Takže ji občas nosím a lebedím si v ní.

pokud můžeš posoudit, dá se přirovnat k artisánské Passage d enfer ?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Uživatel je onlinetapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4616 příspěvků 29.01.10 17:16
chavah píše:
tapuz píše:
pokud můžeš posoudit, dá se přirovnat k artisánské Passage d enfer ?

Je mi líto, ale posoudit nemůžu, Passage d´Enfer neznám :cry: .

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist