Parfémy LR

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ambrožová Lenka  20.06.09 14:35
parfémy LR

Kočky, nevím jestli už se vůně této značky tady někde neprobíraly. Máte s LR Cosmetics nějakou zkušenost. Byl mi nabídnut vzorník, naštěstí prodejce byl miloučký na rozdíl od dealerů FM a tak ze zvědavosti jsem si ho půjčila. Vůně se mi zdáli zase jako napodobeniny, ale neměli ten protivný smradlavý ocas a poměrně dlouho drží. :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Reakce:

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 20.06.09 14:38

Mamce bylo jednou nabídnuto aby to prodávala, zdá se mi to jako hodně moc předražený Oriflame/Avon. Vůně budou určitě inspirovány úspěšnými parfémy, proto voní jak napodobeniny :-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 20.06.09 15:06

Lenko, jednu mám na WC :lol: mají stejné nepříjemné ocásky jako FM :roll: A za tu cenu co je prodávají bych je nekoupila už vůbec.

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Ambrožová Lenka  20.06.09 15:21

Néé, nechtěla jsem je kupovat. Jen jsem si vzala ten vzorník a chtěla jsem znát váš názor. Naštěstí tento prodejce byl velmi příjemný a neobtěžoval, tak jsem nechtěla být " hnusná" a byla jsem torchu zvědavá na to srovnání s FM. Jinak na FM jsem opravdu alergická. Na způsob jejich prodeje, vlezlost, aroganci a nejvíc na ty jejich smrady. Od toho LR jsem zkoušela jen jednu vůni s názvem Pseudonym a nepřišla mi s tím ocáském, ale mám to na ruce chvílku, tak ještě uvidím.

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 20.06.09 16:15

tyhle vůně neznám,ale už to je úspěch,že to není číslo xy a není to inspirováno ničím.tedy určitě je,ale aspoň to neuvádějí. :D

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Ambrožová Lenka  20.06.09 16:20

Čísla to nemá, jen takové názvy. Hawai, Pseudonym a pod. Ten Pseudonym zatím docela drží, ale fakt ta cena… :roll: jsou to blázni.

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 20.06.09 16:24

Ten Pseudonym má docela příhodný název na imitaci :)

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 20.06.09 16:25

Myslím. že to imitace nejsou, bude to spíš něco jako Avon, Origlame, Rocher… http://www.lr-czech.com/cs/public/produ … R+Classics

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 20.06.09 16:31

Já se teď podívala na jejich stránky, žádný Pseudonym jsem nenašla, zato tam je Lady Karneval - Karel Gott, za 50 ml 1071,– :D a vůně Heidi Klum, Sarah Connor a podobné.

Ambrožová Lenka  20.06.09 16:31

JJJJ Veru díky, to je ono. Na imitace mají i hezký katalog s kosmetikou, tak asi opravdu něco jako Avon atd.

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 20.06.09 16:34

Už jsem ho našla, má docela pěkný flakon, Pseudonym :) to asi vážně nebudou imitace.

Ambrožová Lenka  20.06.09 16:56

No, že by mohli použít Gottovo jméno na imitace, to by bylo dovné, že??? A ten pán, co nám nabídl ten katalog a vzorník, byl také takový dost v pohodě. Většinou jsou to všichni ti dealeři „vlezdoprdelkové“. Tak všechny vzorky vyzkouším a pak vám písnu. :wink:

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 20.06.09 17:34

Initácie to možno nebudú, ale určite - podobne ako Avon a Oriflame sa
„inšpirujú“ módnymi a úspešnými parfémami :roll: .

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Lenka7717
Znalkyně 375 příspěvků 20.06.09 18:39

Moje mamka si koupila od LR „Gottovu“ vůni, tuším, že se jmenovala Lady Carneval. Když jsem přičichla, nebyla až tak marná, ale měla jeden velký nedostatek. Nedala se aplikovat na kůži, strašně pálila a štípala. Jedině na oblečení :(

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 0 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 20.06.09 18:42

Jednu vůni od nich měla kamarádka, protože maminka dělala (dělá?) dealerku. Vonělo mi to příjemně, byl to typ vůně jako Sun ale nepřišla mi tak vlezlá (i když Sun jinak miluju!), pěkná tělová vůnička, pro pohodu. Bohužel nevím jak se to jmenovalo :( Ta holčina nevěděla, ona si jinak kupuje deo vapo z drogerky (Banani, Sabatinky apod.), tohle byla výjimka.
Spíš by mě zajímala ta kosmetika - ona měla jakýsi krém nebo emulzi, který jí prý pomáhal na atopický ekzém. Nevíte někdo víc?

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist