Parfémy míchané v ČR

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KBettyna
Učednice 56 příspěvků 07.01.17 12:48
Parfémy míchané v ČR

Zdravim vsechny priznivce parfemu, tema jsem zde nenasla tak jej zakladam, pokud existuje rada navstivim zabehnute.

Tema jsem zalozila proto ze me zajima co si myslite o parfemech ktere se michaji v ceske republice, takove parfemy casto nrnesou buh vi jakou znacku.Je vam jedno kde jsou parfemy michany, jde vam jen o parfem se znamou znackou nebo znacku vubec neresite?

Ja to mam tak ze posledni rok-dva netesim znacku, driv jsem byla na parfemy znamych znacek ujeta az do te doby nez jsem asi 3× dostala z internetoveho obchodu vune zname ale naprosto jinak pachnouci asi toto me odradilo davat velke penize za znacku a parfem nevonel jak mel a z flakonu se stiral text. Vyhledala jsem si znacku vyrabenou v CR a musim rict ze vune je porad stejna a i flakony jsou peclive vyrabeny neloupou se pismenka z flakonu a podobne a takovyhle parfem pro me znamena kvalitu,ne zname jmeno a neco šizeneho. Jak to mate vy? Dekuji vsem ci se pridaj do diskuze se svym nazorem. Hezky den

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Misha17
sv. Parfema z Kecálburgu 2047 příspěvků 07.01.17 14:08

O akej znacke hovoris? Lebo ak myslis nieco ako je napr. ceska firma Essens, tak to su napodobneniny…

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

MagnolieS
sv. Parfema z Kecálburgu 8081 příspěvků 07.01.17 14:23

@KBettyna Také by mě zajímala ta značka.

Na poličce 100 parfémů 3 miniatury 65 odstřiků 37 vzorků V tužebníku 64 parfémů

KBettyna
Učednice 56 příspěvků 07.01.17 14:28

Esens vubec neznam, nikdy jsem je nezkousela. A co treba Charismo nebo Charisma ty jsou imitace nebo ne ?Pisou ryze ceska znacka. Ani tu teda neznam. Zajimal by me spis nazor celkovy pohled na vyrobu v cesku, znate nejake s vyrobou v cesku ale ne imitace?Ty nemam v oblibe.

KBettyna
Učednice 56 příspěvků 07.01.17 14:32

Holky a poradite mi jak si mam do policky pridat parfemy ktere jsem zkusila?Ja si je ulozila ale porad se mi zobrazuje 0 ale kdyz dam historii tak v ni ty parfemy mam. To je jen mimo diskuzi,moc diky za radu.

Misha17
sv. Parfema z Kecálburgu 2047 příspěvků 07.01.17 14:36

@KBettyna Znacku Charismo nepoznam, ale vidim ze ju ma v ponuke aj Notino, takze to budu original ceske parfemy. Ale este som neskusala.

Na policku sa daju pridat parfemy len tie ktore aktualne mas, na tie co kliknes ze si skusila, tie ti da len do skusobnika. Ked kliknes na parfem, pod obrazkom mas rozne volby. Kliknes na „mam parfem“ a vtedy sa ti prida na policku.

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

KBettyna
Učednice 56 příspěvků 07.01.17 15:12

Ano, prave ze jsem.je videla na parfums a nezkousela jsem me trochu odradilo to cislovani (protoze cislovany byly ty fm parfemy, ktery hrozne tahaly za nos)ale to asi nic nevypovida o kvalite.

Ahaaaa, dekuji moc tak si to hned dam doporadku.

MagnolieS
sv. Parfema z Kecálburgu 8081 příspěvků 07.01.17 15:55

@KBettyna Tady maj web https://www.charismo.cz/o-znacce.htm

KBettyna
Učednice 56 příspěvků 07.01.17 16:14

@MagnolieS je dekuju.Tak vypada to zajimavě ja prave uprednostnuju ceske vyrobky nebo vyrabené v cesku a ri se mi libi ale kdyz kouknu na to cislovani tak to me odrazuje zkusit.Pro me je dulezity i vzhled no :oops: Ale zase ne na ukor kvality jakoze nemusim mit buhvi jakou znacku a aby to bylo nejak sizene.Nevim jak to popsat.Mozna proste jednoduse, hezkou vuni v hezkem baleni at uz zahranicni nebo ceskou (zahranicni uz me hodne zklanaly, bohuzel).A co pouzivas ty?

74SLena
Nevyléčitelná závislačka 1737 příspěvků 07.01.17 16:41

Já jsem se na Charismo také dívala, a když jsem tak pročítala složení parfemů tak mě zarazilo, že u některých se mi složení zdálo skoro okopírované od dražších a slavnějších vůní a taky že jo.
Charismo dámská 1 se složením až moc podobá Hypnose od Lancome, č. 5 asi je podobné Be Delicious DK, č. 8 složení skoro jako Light Blue. Zkrátka přímo se na imitace neodkazují, ale zřejmě sází na jistotu a dělají vůně „inspirované“ tím co se dobře prodává.
A asi dělají i pro Manufakturu, protože jeich flakony jsou vzhledem stejné s Charismem a jejich č. 1 má stejné složky jako Be Delicious.
Takže u Charisma č. 5 a u Manufaktury č. 1
http://www.charismo.cz/…ismo-no5.htm
http://manufaktura.cz/…1/p462008-1/
 http://www.arome.cz/…e-delicious/

načuchané mám pouze Manufakturu a Be delicious a zdá se mi že Manufaktura je takový slabý odvar Be delicious.
Takto mě kdysi napálila Zámecká parfumerie, kdy jsem si nechala od nich poslat vůni podle zajímavého složení a přišel mi „skoroAngel“ v hnusném flakonku.

Na poličce 86 parfémů 11 miniatur 28 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém

Jitka77
Nevyléčitelná závislačka 1110 příspěvků 07.01.17 16:46

@74SLena Napadlo mě něco podobného… Charismo č. 2 má téměř stejné složení jako Chanel Chance EdT, liší se snad jen jedna nebo dvě složky. Dost velká náhoda :think: (vůni ale očichanou nemám)

Na poličce 39 parfémů 5 miniatur 8 odstřiků 131 vzorků V tužebníku 7 parfémů

MagnolieS
sv. Parfema z Kecálburgu 8081 příspěvků 07.01.17 17:01

@KBettyna Mně se Charismo flakóny nelíbí, ani jejich číslování, ale já nejsem flakónový typ, upřednostňuji vůni a tyto neznám, zatím po tom ani netoužím, takže patriot přes vůně fakt nejsem :lol:

K mým velmi oblíbeným značkám patří mimo i jiné např. Amouage a Chanel :srdce:

KBettyna
Učednice 56 příspěvků 07.01.17 17:13

Aha, tak to je zajimave. Ale podle me i kdyz ma neco stejne slozeni tak to muze vonet uplne jinak ale jestli tam ta podobnost je? Jak rikam nezkousela jsem je a ani nemam tak sirokou zkusenost s parfemy a prehled, kde co s cim je si podobne. At tak nebo tak me cislovane parfemy nikdy nijak neoslovily.

Příspěvek upraven 07.01.17 v 19:54

KBettyna
Učednice 56 příspěvků 07.01.17 17:14
@MagnolieS píše:
@KBettyna Mně se Charismo flakóny nelíbí, ani jejich číslování, ale já nejsem flakónový typ, upřednostňuji vůni a tyto neznám, zatím po tom ani netoužím, takže patriot přes vůně fakt nejsem :lol:K mým velmi oblíbeným značkám patří mimo i jiné např. Amouage a Chanel :srdce:

chanel znam par vuni od nej i panske a celkem se mi libi.Ne vsechny ale vybrala bych si a Amouage vubec neznam, to slysim poprve.

KBettyna
Učednice 56 příspěvků 07.01.17 17:29

zase me ale udivuje ze by parfums prodaval neco co je vlastne levnejsi varianta znacek ktere prodava?To ni nesedi.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Žádná čokoláda a další kruté rady, které vážně zabírají na akné

Jak na akné, když už jste vyzkoušela všechno a nic nezabralo? Je nám líto, ale kosmetika není všemocná. Co přestaly jíst ženy na Arome, píšou v diskuzi Akné ach jo.

Celý článek »
TOPlist