Parfémy Missha?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlinemmaat
sv. Parfema z Kecálburgu 6730 příspěvků 18.01.16 22:31
Parfémy Missha?

Máma se mi v červnu chlubila, že od bývalé kolegyně dostala k sedmdesátinám nějaký hodně drahý parfém, prý Missha. Nikdy jsem o takové značce neslyšela, ale neznám všechno. Našla jsem nějaké jejich stránky, mají těch vůní několik, všechny stojí stejně, 30 ml za 1050,– Kč, což tedy opravdu není málo. O Vánocích mně dala ten zázrak konečně očichat a musím říct, že to byla podle mého názoru pěkně předražená ničím nezajímavá svěženka, kterou jsem po dvou hodinách vůbec necítila. Ostatní jejich vůně pochopitelně neznám. V diskusi jsem nic nenašla, máte někdo zkušenost?

Na poličce 61 parfémů 1 miniatura 27 odstřiků 292 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

Ukulemba
Parfémová maniačka 958 příspěvků 18.01.16 23:14

Ja nejake zkousela v jejich kamence a neoslovily. Uz je to dyl, ale pamatuji se ze mi prisly dost podobne konkretnim znackovym vunim,uz nevim ale kterym. Mam rada od teto znacky bb cream, zkousela jsem masky,vzorky kremu,samponu.. Vse moc fajn,ale vuni bych nekoupila..

Na poličce 52 parfémů 7 miniatur 30 odstřiků 51 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Uživatel je onlinechimaera
Nevyléčitelná závislačka 1995 příspěvků 19.01.16 08:21

@mmaat Zkoušela jsem je všechny při příležitosti otevření brněnské prodejny, některé jsou lepší, některé horší, ale všechny jsou prostě .. asijské. Jemné, slabé, učesané tak, aby nic nerušilo - prostě trochu nudné. Nejspíš to ocení jen delikátní asijské nosíky;)
Ale jejich kosmetiku (nebo všeobecně korejskou, pleťovou a některou dekorativku) mám moc ráda :srdce:

Na poličce 32 parfémů 49 miniatur 130 odstřiků 192 vzorků V tužebníku 19 parfémů

Uživatel je onlinemmaat
sv. Parfema z Kecálburgu 6730 příspěvků 19.01.16 10:19

@chimaera @Ukulemba Tak jste mi potvrdily to, co jsem si myslela, díky za reakce.

Na poličce 61 parfémů 1 miniatura 27 odstřiků 292 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist