Parfémy na letišti - duty free shopy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jananas
Učednice 121 příspěvků 09.02.13 23:35
Parfémy na letišti - duty free shopy

Snad se neopakuji, ale podobné téma jsem zde nenašla… :)

Jaké máte zkušenosti s nákupy parfémů na letišti v duty free shopech?
Vyplatí se?
Jsou tam některé parfémy či značky levnější? Mají akce?
S kterými letišti máte zkušenosti? Četla jsem na netu, že jedny z nejdražších jsou právě duty free shopy na letišti v Praze.
Máte zkušenosti? Podělte se prosím… :mavam:

Na poličce 13 parfémů 4 miniatury 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 17 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 10.02.13 17:06

v praze mi prislo ze maj stejny ceny na letisti jako v jinych obchodech. Navic jsem si tam vsimla akorat par miniaturkovych setu a vuni od Forda (tech beznejsich). V anglii mi to taky neprislo nejlevnejsi, ale tam alespon meli uz ty Guerlainovysky letistni AA, a par tehdejsich novinek.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 13.02.13 00:56

souhlas, pražské duty-free je asi unikátní v tom, že tam jsou stejné ceny jako všude jinde ve městě, ne-li vyšší :D (aspoň před cca 3 lety, když jsem tam byl, jsem žádné významné rozdíly v kategoriích alkohol, tabák, čokolády, parfémy neregistroval)

mohlo se to teda změnit za tu dobu, ale pochybuju

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

KatkaBl
Nováček 1 příspěvek 17.02.13 14:20
parfémy na letišti

S tím pražským duty free souhlas… Mají tam obrovský balení a dost drahý:( Ale někdy tam akce najdete. Mrkněte sem, našla jsem tu i nějaký rady a vychytávky. http://www.parfemov.cz/…ree-shopech/

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

barbucha  19.02.13 09:39

@KatkaBl
Jaký rady a vychytávky? Není tam řečeno v podstatě nic jinýho, než co už psali ostatní tady.
Zas jen reklama na stránky, ach jo.

wendulka29
sv. Parfema z Kecálburgu 9092 příspěvků 19.02.13 10:15

No, co jsem to měla možnost o víkendu vysledovat já, tak vůně, na které jsem se dívala vychází na letišti v Praze v průměru tak o 300 až 400 Kč levněji než v kamenných parfumeriích (Dior, Chanel, Guerlain, Lancome). Zase ale když to srovnám s českými e-shopy, pak to vychází pochopitelně dráž.
Na druhou stranu mě dost překvapila ta limitka Shalimaru Madagascar za 1899 Kč, což je o malinko lepší cena, než ji prodával Guerlain, čili asi opravdu bez toho cla :think: . No a překvapující samo o sobě bylo to, že ji vůbec měli :D .

Jinak sortiment na letišti Charles de Gaulle v duty free shopu měli na můj vkus docela omezený, možná je to na jiném terminálu lepší, nevím, já jsem odlétala z 2F. Ceny ale o malinko lepší než v českých e-shopech, např. 100 ml Chanel Coco EDP za 94 euro a co mi přišlo jako hodně dobrá cena, bylo 90 ml Guerlain Eau de Shalimar v novém flakonu na nožičce za 79 euro. Jen pro srovnání, totéž balení v pražském Institutu stojí 2990 Kč nebo v Berlíně mají 50 ml asi za 72 euro. Takže tato cena je opravdu super :palec: .

Na poličce 1 parfém 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

aerdna01
Nevyléčitelná závislačka 1236 příspěvků 31.05.13 23:45

Za měsíc letím na dovolenou, takže se chci na duťák na letišti pořádně vybavit seznamem s cenami na internetu právě kvůli porovnání toho co mne zajímá. Co si pamatuji z dubna, cenově tak nastejno.
Jinak na letišti v turecké Antalyy skvěle zásobená parfumerie, lacinější než v Praze, zkušenost z roku 2011.
Duben 2013 Sharm El Sheikh - draho, menší výběr a hlavně to co se u nás prodává cca už 2 roky, tam jako novinky a dost předražené.

Příspěvek upraven 25.06.13 v 23:13

Na poličce 47 parfémů 5 miniatur 39 odstřiků 73 vzorků V tužebníku 3 parfémy

krokodyla
Znalkyně 306 příspěvků 19.06.13 12:39

A nevíte náhodou jaké jsou ceny na londýnském Heathrow? Jestli se mám na cestu vybavit už z nějakého českého e-shopu anebo se vyřádit až na tom letišti :nevim: ? Nevadilo by mi až tak, kdyby ty parfémy byly o něco dražší (bych zas z toho letiště měla alespoň nějaký zážitek :mrgreen: ),ale ceny jako v kamenných parfumeriích platit nehodlám :cert: .

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Hortensie
Učednice 188 příspěvků 19.06.13 17:49

V Tunisu na letišti a na Mallorce to bylo levnější ;)

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Eve
Znalkyně 252 příspěvků 19.06.13 18:56

-

Příspěvek upraven 14.09.14 v 12:30

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 14 vzorků V tužebníku 17 parfémů

krokodyla
Znalkyně 306 příspěvků 19.06.13 19:18

@evancheline
Já si právě chtěla koupit nějaký ten Guerlain, myslela jsem, že si koupím klasický SPI, nicméně ten zmiňovaný SPI Si Sensuele taky nevypadá špatně, takže se tam možná porozhlídnu po nějakých novinkách. Každopádně je fajn, že ty ceny se zdají být OK.

krokodyla
Znalkyně 306 příspěvků 19.06.13 19:21
@Hortensie píše:
V Tunisu na letišti a na Mallorce to bylo levnější ;)

Tak to snad bude levnější i na tom londýnském Heathrow. Navíc mi od minulé návštěvy UK ještě zbyly nějaké libry, na které jsem už tak trošku zapomněla, takže případné utrácení nebude vůbec bolet :mrgreen:

Luciak
Znalkyně 492 příspěvků 25.06.13 11:23

Je dovolenkova sezona, mozno sa niekto dostane do Duty free na letisku v Antalyi. Su tam dva, pricom ten „odletovy“ je podstatne vacsi. Vyber velmi slusny, napriklad stale takme kompletny rad Kenzo Kenzoki, na ktory v parfumeriach uz nenarazite, Tom Ford myslim komplet, Armani Prive, aj vela uplne cerstvych noviniek. Cenovo sa tam parfumy prakticky neoplatia (porovnavam s internetovymi obchodmi, nie kamenkami), ale na nuchacku velmi vhodne miesto :D
Co sa tyka pletovej a dekorativnej kozmetiky, opat slusny vyber, ceny sa mi zdali o nieco lepsie, nez pri parfumoch a hlavne rozne sety, dostupne len v duty free, tie ja rada :srdce:
Personal kapitola sama o sebe, armada predavacov a predavaciek, otravnych az hroza, zrejme funguju systemom provizii z predaja. Odmietnete jednu a nalepi sa na Vas druha, odmietnete ju a pride tretia, stvrta atd. Oslovuju zasadne rusky :mrgreen:

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 24 vzorků V tužebníku 4 parfémy

aerdna01
Nevyléčitelná závislačka 1236 příspěvků 15.07.13 21:52

Egypt Marsa Alam - na vůně 2 obchody, jeden hrůza děs běs, krabičky zaprášené, ceny vybledlé, druhý je pěkný, ovšem ceny nic moc. Celkově spíše dražší než u nás na internetu, i když vyjímky potvrzují pravidlo, měli zrovna akci na letošní Diory Addicty a Lady Million č.p.
Letiště Praha terminál jedna - to jsou snad nejdražší DFS na světě. Předraženost i o 600-800 Kč, to mi rozum nebral.

Na poličce 47 parfémů 5 miniatur 39 odstřiků 73 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 25.07.13 11:16

to jste mě celkem potěšili, já už se bála, že zruinuju peněženku, ale jestli je to takhle…kouknout se určitě půjdu i na kosmetiku, ale možnost mám jenom v Praze, kde jak píšete je draho, nebo na malém ostrovním letišti a tam zas asi nic mít nebudou :D takže ušetřím…chtěla jsem z kosmetiky řasenku Volume de Chanel a GUerlain Meteorites a Bottegu Eau Legere

Na poličce 39 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist