Parfémy podle krevních skupin:)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

prokera
sv. Parfema z Kecálburgu 6034 příspěvků 18.04.13 11:23
Parfémy podle krevních skupin:)

Napadla vás někdy možná souvislost mezi rozkladem vůní a typem krevní skupiny:)? Jaký na to máte názor? Je známou věcí, že každá kůže jinak voní a (pokud opomenu stravovací zvyklosti) mám pocit, že právě krev (a s ní související druh pižma) na ten konečný výsledek může mít velký vliv :)…Možná je to blbost :oops:, ale krev přece jen prostupuje celým tělem…no - uvidíme, co napíšete a jestli vystopujeme nějaké souvislosti :lol: !
Abych začala u sebe: mám B Rh+ a hodně mi sedí vůně, které jsou kořeněné nebo jdou do pudrova (i bych řekla, že se jich na mě většina tak rozloží). Naopak co mi občas dělá problémy (byť se mi líbí) jsou věci s civetou - tam to jde někdy lehce do zápachu moči (Diva Ung.) :oops: :D ; a co mi málokdy sedí jsou některé ovocné a hlavně květinové vůně. Jsou i takové, co na mě silně připomínají zápach zvratků :poblion: :D .
Takže pěkně vychází třeba Eden, Oscar, Diamonds and Rubies, Sun, Maitresse, Sun Moon Star…
Horší jsou některé novější vůně jako např.: Idole d'Armani, Sunris od Franck Olivier, Passenger for Women - S.T. Dupont, ale i třeba Angel Sunessence Eau de Toilette Légère - v těch mi prostě „něco“ (nevím jaká složka ) vadí :oops: .
Absolutní katastrofou jsou vůně typu Anais Anais a Chloe (KL) - zmiňované zvratky 8o .
A co vy - jak jste na tom ;) ?

Na poličce 217 parfémů 105 miniatur 18 odstřiků 556 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

NYorka
Nováček 4 příspěvky 18.04.13 11:54
Krevní skupiny

Něco na tom bude…
Jsem O Rh - a preferuji zásadně ovocné a květinové sladké vůně. Znamení RYBA

Na poličce 42 parfémů 4 miniatury 18 odstřiků 5 vzorků V tužebníku 9 parfémů

prokera
sv. Parfema z Kecálburgu 6034 příspěvků 18.04.13 11:59

Tak to jsou přesně ty vůně, které já z valné části nemůžu :( (i když jsem některé moc chtěla :D ), ale s mou chemií (krví? :) ) to prostě absolutně nešlo dohromady :oops: …

Na poličce 217 parfémů 105 miniatur 18 odstřiků 556 vzorků V tužebníku 5 parfémů

fantomka
Nováček 25 příspěvků 18.04.13 13:07

Ja som 0 Rh + a vsimla som si, ze najlepsie znasam kvetinove, aj niektore ovocne vone, jemne sladke, tiez chladne. Dost divne sa na mne rozkladaju kysle vone(grep, citron) a tie, co obsahuju ceder (ked, tak len v minimalnom mnozstve), korenie… Zle sa mi robi z voni obsahujucich viac vanilky, privela jazminu a inych bielych kvetov…
Naposledy som skoro neustala Eden a L. Lempicku…

Na poličce 7 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Uživatel je onlineviky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 18.04.13 13:09

Tak schválně.. Najde se tu ještě nějaký svěženkář se skupinou AB? :mrgreen:

Na poličce 53 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

prokera
sv. Parfema z Kecálburgu 6034 příspěvků 18.04.13 13:14

@viky Tý jo - ty máš tuhle vzácnost (AB) 8o :D ?

prokera
sv. Parfema z Kecálburgu 6034 příspěvků 18.04.13 13:17

Jinak zajímavý, že jste už dvě „nuly“ co mají rády zřejmě podobné vůňky :) …ovoce + květiny ;) .
Jsem zvědavá, jestli se ozve i nějaký „béčkař“ - abych porovnala :mrgreen: …

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 18.04.13 13:34

Já jsem Béčkař :D B Rh - a jsem na gurmánky a vůbec nemůžu takový ty ovocenky, svěženky, všechno to na mně voní stejně - divně a nedrží to na mně :mrgreen:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome maky
Parfémová maniačka 780 příspěvků 18.04.13 13:36

B Rh+ já jsem spíš na gurmánské jedlé vůně (vanilka, med…) nemusím takové ty svěží kyselé citrusy… asi ale nemám vyhraněnou složku o které bych věděla že jí nesnesu nebo mi nevoní. Já to mám vždy jako celek

Na poličce 39 parfémů 23 miniatur 35 odstřiků 205 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Gita
Parfémová maniačka 948 příspěvků 18.04.13 13:38

Mám B Rh + , viz moje polička.

Na poličce 86 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

prokera
sv. Parfema z Kecálburgu 6034 příspěvků 18.04.13 14:00

@lucil @lucil @Gita Hmm - ale my se ve vkusu docela vážně shodujeme holky 8o ! Téééda - to mě až překvapilo :) !!! Také mám ráda gurmánky, vanilku a naopak ovocenky /svěženky ke mě nejdou (+ to co jsem už popsala…) ;)

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 18.04.13 14:02

@prokera no tak uvidíme, jestli se ozve někdo další, jinak zatím se opravdu shodujeme :D

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů

betulapendula
Učednice 203 příspěvků 18.04.13 14:07

taky jsem B+ a svěženky taky moc nemusím,kdyžtak musí být nějak neobvyklé a zajímavé,třeba DKNY Woman.Ale to asi bude tím,že jsem Vodnář a to už je zase do jiného vlákna

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

prokera
sv. Parfema z Kecálburgu 6034 příspěvků 18.04.13 14:21

@lucil Přesně - počkáme si na další holoubky :mrgreen: …

Kateřina Hubálková
Učednice 65 příspěvků 18.04.13 14:21

AB Rh +, spíše gurmánskyy laděné vůně, popřípadě květinové, svěží se na mě rozkládají do pánska:-)

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 2 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist