Parfémy podobné Fendi Palazze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Plíšek
Nevyléčitelná závislačka 1423 příspěvků 09.01.12 19:08
Parfémy podobné Fendi Palazzo

Ahoj,hledám náhradu za Fendi Palazzo.Nevíte o nějaké hodné podobné vůni?Je to jedna z mých nejoblíbenějších. Děkuji moc :kytka:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 16 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Reakce:

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4176 příspěvků 11.01.12 22:41

Síce neporadím náhradu, pretože podobnú vôňu nepoznám, ale prečo si nekúpiš rovno Palazzo, keď sa ti páči? Na ebay ho majú ešte v hojnom počte. Zatiaľ.

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Plíšek
Nevyléčitelná závislačka 1423 příspěvků 12.01.12 15:33
alin píše:
Síce neporadím náhradu, pretože podobnú vôňu nepoznám, ale prečo si nekúpiš rovno Palazzo, keď sa ti páči? Na ebay ho majú ešte v hojnom počte. Zatiaľ.
Ahoj,nikdy jsem tam nic nekupovala dosud a nemám bohužel ani s tímto nákupem žádné zkušenosti a netušila jsem,že je to tam možné.Děkuji za Tvůj typ a radu.Jak takový nákup probíhá ? Určitě bych si ráda Palazzo koupila.

barbucha  12.01.12 19:02

Otevři si stránku ebay, přihlaš se, založ si k tomu PayPal a nakupuj. Systém je stejnej jako na aukru.

zuz.ka
sv. Parfema z Kecálburgu 3966 příspěvků 12.01.12 19:55

Nevím, jestli sháníš edt nebo edp. Ale edp mají na elninu, sice jen 30, ale je tam:-)

Na poličce 41 parfémů 1 miniatura 39 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Plíšek
Nevyléčitelná závislačka 1423 příspěvků 13.01.12 09:21
barbucha píše:
Otevři si stránku ebay, přihlaš se, založ si k tomu PayPal a nakupuj. Systém je stejnej jako na aukru.
Ahoj,PayPal nemám,ale má známí,nebyl by problém i mne Alin poslala link na E-Bay.Děkuji Ti za reakci a napsání,ale když jsem viděla cenu cca 2500 kč,tak spíš budu hledat vůně podobné :( Parfém je moje jednička,ale to je moc vysoká cena na mne.Děkuji Ti za radu .Hezký den Ti přeji :kytka:

Příspěvek upraven 13.01.12 v 09:38

Plíšek
Nevyléčitelná závislačka 1423 příspěvků 13.01.12 09:22
zuz.ka píše:
Nevím, jestli sháníš edt nebo edp. Ale edp mají na elninu, sice jen 30, ale je tam:-)
Ahoj,na El Ninu jsem neviděla,nenapadlo mne,že by tam mohli mít. Děkuji a jdu to omrknout :) Hezký den :kytka:

Plíšek
Nevyléčitelná závislačka 1423 příspěvků 13.01.12 10:16

Hrozný ceny :cert: :( uf !

Leny
sv. Parfema z Kecálburgu 2436 příspěvků 13.01.12 12:29

Na elnino mají Palazzo už dlouho :lol:
http://www.parfemy-elnino.cz/fendi-palazzo

Na poličce 31 parfémů 4 miniatury 20 odstřiků 54 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Plíšek
Nevyléčitelná závislačka 1423 příspěvků 13.01.12 14:01
Leny píše:
Na elnino mají Palazzo už dlouho :lol:
http://www.parfemy-elnino.cz/fendi-palazzo
To je možný,nehledala jsem ho tam,jelikož už nikde není k prodeji. Mají tam slušný výběr. Už jsem se tam dívala..Lepší řekla bych ,jak na Xparfémech,kde většinou nakupuji. Dík za link,ale vím kde hledat. Jak jsem psala,budu dál hledat vůni podobnou. Nakupovat za takové ceny ,tak to je na moje příjmy příliš. Ne stejnou,to nebude a ani nemyslím,že jsou nějaké vůně totožné,ale podobnou myslím najít možné je. :kytka: Dík LENI
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist