Parfémy pre slovenský/český trh

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ariana18
Učednice 45 příspěvků 20.10.14 23:37
Parfémy pre slovenský/český trh

Dnes som zažila menšie prekvapenie, svoju obľúbenú vôňu Dolce Vita mi prvýkrát priviezol priateľ keď sa vracal z Francúzska. Vôňa bola nádherná intenzívna sýta dlhotrvácna. Po minutí môjho prvého flakónu som si objednala ďalší z jedného z najznámejších parfémových eshopov . No na moje prekvapenie som dostala riedšiu vodičku :( Fake to istotne nieje všetky znaky sú 100% identické s pôvodným flakónom, len výdrž a intenzita je neporovnateľne slabšia..ako keby bola zriadená alebo v oveľa slabšej koncetrácii…je možné aby výrobca vyrábal rôzne koncetrácie alebo čo si o tom myslieť?

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

Hermesfan
Nevyléčitelná závislačka 1191 příspěvků 21.10.14 06:46

áno, fake parfémy sú čoraz menej identifikovateľné podľa flakónu/ krabičky

2. problém - reformulácia

Na poličce 47 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Tanulik
Nevyléčitelná závislačka 1302 příspěvků 22.10.14 11:28
Balenie parfémov.

Dnes som si prečítala také malé ťažkanie si na nie zrovna príjemný flakoník u Champs-Elyses a nedá mi reagovať . Áno , niektoré parfémy / najme toaletky / nemajú balenie také , ako povodne výrobca navrhol a vyrobil . Nechcem byť nespravodlivá , ale som si viac ako istá , že do SR , ČR a možno iných " lacných " krajín sa používa iný obalový materiál . Voňa je identická , ale obal je lacnejší a preto sa možno aj určité vone v našich končinách predávajú lacnejšie . Ja osobne som držala v ruke Champs-Elyses s krásnym polobrúseným vrchnákom / bola o EDP/ a taktiež voňu od Penhaligon´s , ktorá vobec nemala plastovú čiapočku a celý flakonik bol omnoho tažší . Neviem o tom , žeby to boli nejaké limitky , proste normálne balenie . VONE BOLI NAPROSTO IDENTICKÉ !

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 19 parfémů

ariana18
Učednice 45 příspěvků 22.10.14 13:48

Neviem do akej miery som zbehlá v rozpoznávani Fake parfémov ale snažila som to pozrieť dôsledne, obal balenie bolo 100% identické flakón dokonalý, hadička v flakóne priesvitná ..žiadne hrubé viditeľné ako mávajú faky, len tá vôňa riedšia slabá nevýrazná :? Názov eshopu nebudem uvádzať aby zase to nevyznelo ako ohováranie a nemyslím si žeby predával faky :?

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Hermesfan
Nevyléčitelná závislačka 1191 příspěvků 22.10.14 14:10

@ariana18

tak dúfam že máš pádne argumenty keď vravíš „nemyslím si že predáva faky“ lebo tento fakt per se nemá výpovednú hodnotu

Na poličce 47 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 22.10.14 15:02

U Diora to bude nejspíš reformulace, když píšeš že vše je jinak identické, jinak je běžné že jsou různé varianty pro evropský, americký, arabský a asijský trh, o tom že by se to dále nějak dělilo i v rámci evropy nevím…

Na poličce 39 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 15 parfémů

ellie86
Nevyléčitelná závislačka 1301 příspěvků 22.10.14 15:14

@ariana18 A jak je to dlouho, co ti ji přítel přivezl? Protože Dior je král reformulací, nemá snad ani jedinou vůní, která by zůstala stejná od svého vzniku. (myslím z těch starších)

Na poličce 62 parfémů 16 miniatur 15 odstřiků 187 vzorků V tužebníku 9 parfémů

crazyhooker
Učednice 67 příspěvků 14.12.14 19:07

V létě jsem si koupila v Berlíně dvě Penhaligon's vůně a obě mají plastové víčko… Obávám se, že šetří obecně, ne jen na východoevropském trhu :)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist