parfemy Rafaella

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mety
Učednice 168 příspěvků 10.11.10 20:09
parfemy Rafaella

V pondělní příloze MF Ona dnes z 8.11. píší o nových parfémech a špercích zn. Rafaella. Autorka (Petra Hlavatá) vytvořila 16 aroma-typologických linií. Píší, že na základě osobní konzultace podle jednoduchého klíče si každý vybere svou vůni. Více informací na www.rafaella.cz. Od 28.11. do 22.12 od 12,00-20,00h. bude prezentace a prodej ve Vinohradském pavilonu v Praze.
Tak co Vy na to ? :conf: :conf:

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 31.01.11 19:50

Zkusila jsem čtyři, sestra má tři, já jednu, nevoní to špatně, ale jde spíše o aromaterapii než o parfém, je to opravdu jen pro nositelku a její dobrý pocit. Na přivonění k lahvičce se zdá jako pecka, ale není , je to prostě příjemné, pokud se s parfémem „sejdete“.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 21.02.12 18:30

http://magazin.maitrea.cz/22/?…
Hezký článek.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

kytikyti
Znalkyně 367 příspěvků 27.10.13 23:05

Tak jsem dnes na netu objevila tento obchod a rikala jsem si, ze bych stam mozna vypravila vyzkouset El Nabil, ktery tam maji pry vsechny druhy. Nevite nekdo jak se to tam pohybuje cenove? Abyh nezkousela a pak nezjistila, ze to stoji dvakrat vice…

Na poličce 41 parfémů 4 miniatury 37 odstřiků 183 vzorků V tužebníku 45 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist