Parfémy Sephora

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 08.03.09 22:44
Parfémy Sephora

Máte některá zkušenost?Já jsem neodolala a koupila jsem si Vanille Vanille…čistá vanilka tipu vanilkový pudink,jsem z něho vedle.....a na mě drží neskutečně a není vtíravý.....mají ještě vanilka-čoko,vanilka-mango,vanilka-karamel a myslím i další…Ta vanilka čoko je jako hodně mléčná čoko a mango je zvláštní,jako jahodový knedlíky :D Cena je lákavá,necelých 600Kč za 100 ml :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 09.03.09 08:21

…taky jsem je v Sephoře zkoušela.. -
a za tu cenu a množství, se mi taky docela líbí(jedna nebo dvě obvzlášť, ale už nevím , které..?:))
Akorát, jsem nějak zasklila tu výdrž…,
asi jsem byla zlitá(jak jinak..? :twisted: ) mnoha jinými vůněmi, které jsem chtěla vyzkoušet… :roll:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 09.03.09 16:03

No na mě je výdrž fakt celý den.....docela jsem překvapená…nečekala jsem to......

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

daniela
Nevyléčitelná závislačka 1798 příspěvků 23.03.09 22:50

Tak jste mě navnadily, dneska jsem neodolala a vyzkoušela tu čistě vanilkovou Vanille Vanille - krásná. Na druhé zápěstí jsem dala Vanille Chocolat, celou cestu domů jsem přemýšlela, co mi připomíná… a už to mám: Hypnotic Poison. Fakt!

Na poličce 201 parfémů 263 miniatur 4 odstřiky 223 vzorků V tužebníku 24 parfémů

daniela
Nevyléčitelná závislačka 1798 příspěvků 20.05.09 18:20

Tak jsem vyzkoušela i Tentratrice - vanilka a tahitská monoi, to má být olej z květů gardénie a z výtažku z kokosu, vůně je pěkná, trochu mi připadala karamelová.

Úplně super mi připadala Poétique - vanilka a bílé květiny, ta byla sladká jako medovník. Asi si ji pořídím pro dny, kdy mám chuť na něco dobrého a nebude mi vadit, že voním jako zákusek z cukrárny :D

Na poličce 201 parfémů 263 miniatur 4 odstřiky 223 vzorků V tužebníku 24 parfémů

Hervara
Znalkyně 316 příspěvků 11.05.15 13:17

U nás je nemají, tedka jsem objevila na Hlaváku do kabelky. Mám pivoňku a vanilku :mrgreen:

Na poličce 45 parfémů 4 miniatury 3 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 13 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist