Parfémy Sephora

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 08.03.09 22:44
Parfémy Sephora

Máte některá zkušenost?Já jsem neodolala a koupila jsem si Vanille Vanille…čistá vanilka tipu vanilkový pudink,jsem z něho vedle.....a na mě drží neskutečně a není vtíravý.....mají ještě vanilka-čoko,vanilka-mango,vanilka-karamel a myslím i další…Ta vanilka čoko je jako hodně mléčná čoko a mango je zvláštní,jako jahodový knedlíky :D Cena je lákavá,necelých 600Kč za 100 ml :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 09.03.09 08:21

…taky jsem je v Sephoře zkoušela.. -
a za tu cenu a množství, se mi taky docela líbí(jedna nebo dvě obvzlášť, ale už nevím , které..?:))
Akorát, jsem nějak zasklila tu výdrž…,
asi jsem byla zlitá(jak jinak..? :twisted: ) mnoha jinými vůněmi, které jsem chtěla vyzkoušet… :roll:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 09.03.09 16:03

No na mě je výdrž fakt celý den.....docela jsem překvapená…nečekala jsem to......

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

daniela
Nevyléčitelná závislačka 1785 příspěvků 23.03.09 22:50

Tak jste mě navnadily, dneska jsem neodolala a vyzkoušela tu čistě vanilkovou Vanille Vanille - krásná. Na druhé zápěstí jsem dala Vanille Chocolat, celou cestu domů jsem přemýšlela, co mi připomíná… a už to mám: Hypnotic Poison. Fakt!

Na poličce 194 parfémů 246 miniatur 5 odstřiků 227 vzorků V tužebníku 23 parfémů

daniela
Nevyléčitelná závislačka 1785 příspěvků 20.05.09 18:20

Tak jsem vyzkoušela i Tentratrice - vanilka a tahitská monoi, to má být olej z květů gardénie a z výtažku z kokosu, vůně je pěkná, trochu mi připadala karamelová.

Úplně super mi připadala Poétique - vanilka a bílé květiny, ta byla sladká jako medovník. Asi si ji pořídím pro dny, kdy mám chuť na něco dobrého a nebude mi vadit, že voním jako zákusek z cukrárny :D

Na poličce 194 parfémů 246 miniatur 5 odstřiků 227 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Hervara
Znalkyně 297 příspěvků 11.05.15 13:17

U nás je nemají, tedka jsem objevila na Hlaváku do kabelky. Mám pivoňku a vanilku :mrgreen:

Na poličce 46 parfémů 4 miniatury 3 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 13 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist