Parfémy vašich kamarádek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

amorek
Učednice 189 příspěvků 23.07.12 20:31
parfémy vašich kamarádek

Jak se vám líbí vůně vašich kamarádek? Koupily jste si někdy tu samou nebo jednu napůl? Zhnusil se vám někdy parfém vaší kamarádky tak, že jste ji musela přemluvit, aby ho ve vaší přítomnosti nepoužívala? Prostě pište všechny vaše zkušenosti s těmito parfémy. :lol: :palec:

Na poličce 36 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 58 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 24.07.12 18:55

Nikdy jsem si nekoupila nic, co měla kamarádka nebo kolegyně v práci.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

amorek
Učednice 189 příspěvků 24.07.12 19:05

To já taky ne, ale jedna moje nekamarádka po mně kopíruje polovinu mých vůní! :cert: :evil:

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8043 příspěvků 24.07.12 19:11

Není už tady podobné téma?
http://www.arome.cz/…jnym-p-1845/

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

klimimo
Učednice 223 příspěvků 24.07.12 19:12

Nemám stejný parfém jako moje kamarádka, má jiné favority nežli já ;)
Měla jsem odstřik Hypnotic Poison, který jsem jí dala, neboť se na ní rozvoněl fantasticky.Od té doby nenosí téměř nic jiného, jako by byla vůně stvořená jen pro ni :pankac: osobně ho moc nemusím, ale na ní ho čuchám ráda.

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 19 odstřiků 150 vzorků V tužebníku 2 parfémy

amorek
Učednice 189 příspěvků 24.07.12 19:16

No trochu podobné to asi bude, já spíš chtěla něco o tom jak se vám na kom nějaké vůně líbí a naopak… :lol:

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 24.07.12 20:50

Jedna kamarádka používala léta J'adore, pak odešla do kláštera. Kdykoliv ho cítím, vzpomenu si na ní.
Další se líbila tenkrát mojí oblíbená Noa Perlé. Od té doby jsem ji nemohla cítit.
S další (bývalou kolegyní v práci) jsme společně objednávaly přes Arome odstřiky, ale každá si šla jiným směrem. Na ní se mi líbila Boss Woman, velmi ideální do kanceláře. Miss Dior Chérie na ní byla taky dobrá. Dostala jsem od ní ostřik By Woman který se mi líbil. Společně jsme se nadchly pro Eau de Shalimar.
Další používala Ricci, Ricci tu taky nemůžu cítit.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

mayon
Nováček 10 příspěvků 25.07.12 22:36

Moje kamaradka pouziva 20 let stejnou vuni, a tak jsem chtela zjistit, jak uzasna je, a mela pravdu, i kdyz na kazde z nas voni trochu jinak..je to Gio od Armaniho (ne Aqua di Gio), ktery se uz neda v Cechach sehnat..uz se nedovazi, takze ji shanime v cizine.Kdyz nekdo jede treba na dovolenou, hned si pro jistotu jeden flakonek objedname, abychom nezustaly „na suchu“. :D

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 25.07.12 22:59

Jedna používá Lanvin Eclat - na ní voní výborně, takže tomu fandím, byť na mně je otřesný. já jsem jí přidělila Musc El Body, ona uvažuje o Love, Chloé a slušely jí ještě Bottega a N. Rodriguez for Her, nejlíp asi edp a Iridescent. další má Beckham Signature, což je hrozivě umělá juchající pseudokvětinovka. přitom třeba Coromandel na ní byl luxusně pačulio-kakaový. škoda, určitě by mohla mít něco zajímavějšího, co by jí i sedlo víc. ale přes některý věci prostě nejede vlak no. a třetí vůně střídá, měla třeba Coco Mademoiselle, YSL Parisienne, Tresor in Love a nejnověji bohužel Chloé 2008 edp, kterou fakt nemusím, protože je jí všude plno. nejlíp jí sedla asi CM.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

mauska66  26.07.12 10:19

Vůně kamarádek moc nedoporučuji, stává se mi, že se mi pak ta vůně spojuje s určitou osobou a nemusí to být i příjemná vzpomínka :nevim:

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 26.07.12 10:30

Stejná vůně na dvou lidech nebude vonět stejně, takže se mi na kamarádce líbit může a na mě nemusí, ale dobře určitě vodítko to je a když se mi něco líbí, zeptám se a případně vyzkouším…kdyby to byla nějaká tuctovka, tak to asi nechám plavat, abychom nevoněly podobně, ale kdybych zjistila, že je to třeba MPN, tak mě to od vlastní koupě určitě neodradí :D

opačně se snažím moc neprozrazovat čím voním, protože všichni nejsou ohleduplní a věřím, že někteří by si stejnou vůni koupili i když bych ji třeba řekla, že mi to bude vadit…:D

Na poličce 39 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 15 parfémů

miriell
Nevyléčitelná závislačka 1382 příspěvků 26.07.12 10:32

Jedna kamarádka (zároveň i kolegyně) má jako signature Pure Poison a opravdu jí sedí. Líbí se jí ještě Poeme (tu jsem také nosila, ale moc ke mně nešla, tak jsem jí ji darovala), pak jsem jí ještě podarovala JPG2, který na ní voní snad nejlíp - hlavně v teple. Dříve používala Gucci Envy a Christinu Aguileru.
Další kamarádka má nejoblíbenější No.5 Eau Premiere a Jovan White Musc, dříve používala Lacoste Pour Femme. Všechny takové čisté vůně.
Další kamarádka má v lásce Stella In Two Peony a podarovala jsem ji Lkem od Lolity Lempicke, které se jí také líbí. Dříve používala jen drogerkovky.
Jsem ráda, že každá máme jiný vkus na vůně. Nechtěla bych vonět stejně. Však také svých TOP 5 nedávám žádné k vyzkoušení a když se třeba ptají, čím voním, tak trochu mlžím…

Na poličce 5 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

amorek
Učednice 189 příspěvků 26.07.12 12:47
@mauska66 píše:
Vůně kamarádek moc nedoporučuji, stává se mi, že se mi pak ta vůně spojuje s určitou osobou a nemusí to být i příjemná vzpomínka :nevim:

To už se mi taky stalo, zrovna s takovou blbou blondýnou, která o sobě tvrdí že je žlutovláska :mrgreen: :pankac: :roll:

Sasa  26.07.12 16:54

Bože, kdyby tak moje kamarádka používala aspoň deo i když nejsem v dosahu!!! Já bych jí klidně odpustila i stejnou vůni. Jsme dnes domlouvaly příští týden…no seřvala jsem ji na tři doby.
Ale to je dost OT, omlouvám se.

amorek
Učednice 189 příspěvků 26.07.12 18:35

Saso, úplně tě chápu, znám taky takovou holku, ne jenom že nic nepoužívá, ale kdyby ste viděli její podpaží! 8o :poblion:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist